(ToY) Tides of Youth

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la SleppyInHead »

Hahah ma najjači su ti sa svjetlećim očima :D
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la wonaabi »

tko sumnja da je bilo dobro nek pogleda video :ymhug:
[media]link[/media]
2:34 meni vrhunac vecheri :))
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la Gorda »

entheogenic je napisao/la:Eh zao mi je sta su te poslovi sprjecili..ali bit ce prilika hehe
Evo da pocnem s glazbom onda, glazba je na trance flooru vecinom bila dosta slicna, cisti, full on i slicne vrste psytrance-a, i ako se ne varam bio je sam jedan goa dj(mislim da stevo) koji je na floor donio val srece i lijepih trenutaka, bas suprotno od vecine dj-eva koji su po mom ukusu bili malo premracni i preozbiljni.
Na stoner flooru jako opustena i ugodna atmosfera..dobro za predah i odmor..bilo je odlicnih bendova samo sto nigdje nisam vidio da su svirale mokre gljive, a koliko znam pisalo je da ce biti, ali ni nije bilo vazno jer su bendovi bili super!
Na dub flooru nisam provodio previse vremena zbog prejakog basa(koji je valjda i dio dub kulture?), glazba je i bila ok ali je meni bas bio malo preglasan..no ima ljudi koji to vole tako da je bilo za svakog ponesto :D
Dekoracije su bile odlicne, jako lijepo uredeno..najvise su me odusevile genijalno oslikane lubanje zivotinja koje su se nalazile posvuda po festivalu..predstavljale su mi susret sa smrcu kad god sam ih pogledao sto mi se i na neki nacin dopalo!
Lokacija je stvarno prekrasna, nigdje u blizini nikakvih ducana, ljudi, nicega..samo festivalci :D
Postoji i nesto sto je na mene ostavilo veci dojam od svega ovoga, a to su ljudi, atmosfera i energija na festivalu. Stvarno se dalo vidjeti odvratno iskrivljenih ljudi, energija i raznih stvari koje znate i sami ako idete na festivale. Mracne energije mi i nisu predstavljale neki preveliki problem jer im nisam dao da utjecu na mene, ali nesto se cudno odvijalo na festivalu..najpozitivnije trenutke dozivio sam na trance flooru slusajuci gou tijekom dana gdje se skupljalo dvadesetak ljudi koji su jedni druge punili pozitivom i srecom :)
Jedan ogroman efekt opustanja imala je i plaza gdje je raspolozenje bilo potpuno drugacije nego na samom festivalu.
Sve u svemu jedan jako lijepi festival koji se stvarno isplatilo posjetit, priroda je davala poseban osjecaj, po noci su se na trance-u osjecale borbe, od ogromne srece do krajnje ozbiljnosti prelazio je cijeli floor u sekundi, ujutro se dalo vidjet jako sjebanih ljudi ali zato i puno puno vise simpaticnih i dragih, dobrih dusa :)
Hmm...bilo je stvarno razlicitog trensa, koliko se sjecam...a svirao sam tamo na tom flooru, pa mislim da se dobro sjecam... Fullon je dosta širok pojam. I ove godine se održava sa jos vecim lajnapom, jos razlicitijim...

"Mračne energije" su mračne samo ako im dozvoliš da budu takve...ja sviram vjerojatno "najcrnji" oblik te glazbe pa za nju apsolutno ne mislim ni najmanje da je mračna u smislu negative bilo kakvog oblika... :blinkk:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la entheogenic »

Ako ti tako kazes, onda se ispricavam na netocnoj informaciji(za vrstu muzike koja je svirala)..ali znas kako to je - petero ljudi vidi isti dogadaj i dobijes 5 razlicitih opisa istog haha
Valjda se tako pogodilo da sam bio na flooru svaki put kad su pustali slicne vrste glazbe pa mi je ostao takav dojam
Inace ako sviras najcrniji oblik psy-a onda bi vrlo rado posjetio i jedan tvoj set.. ovo je sad kontradiktorno mojim rijecima iz posta iznad, ali moram priznat da sam od prosle godine jako zavolio mrak u smislu glazbe, darkpsy mi je tu prvi..najbolje rezoniram snjim a i uspije me dovest u razne interesantne kutke mog bica i svemira hhh
Nadam se da se vidimo na festivalu i ove godine! :D
Om Shanti
vodena boja
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 30.05.2015, 13:05

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la vodena boja »

Prošle godine je bilo sve super osim nekih malih nedostataka u organizaciji. Neki volonteri su im otkazali pa im opraštam,ali nadam se da će se ove godine malo bolje potruditi oko nekih osnovnih stvari kao što su voda i hrana, jer ne dođu svi tamo autom pa da mogu do grada kad žele. Pa mi onda pokvari doživljaj kad dođem na šank na kojem 30 ljudi čeka obrok a oni nemaju hrane, il kad moraš pješačit sat i pol do trajekta nakon festivala po toj vrućini dehidriran jer zadnji dan nema više vode..
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la AFX »

Moze li mi tko reci kakav je pristup za doci s motorom. Nekako ne bih volio negdje daleko ostavljati vozilo na osami..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la Fig »

oprosti na kasnijem odgovoru ali za ubuduce.

losija je fora sa tim parkingom. auto, motor, traktor ili bilo koje paljivo prijevozno sredstvo se za obicne smrtnike mora ostavljat na gornjem parkiralistu sunjare, te pjeske sici dolje na mjesto festivala koje je podosta udaljeno. na upite i diskusije kako i zasto je tako (također prosogodisnja problematika) kazu kako bi se dole stvorio cep od auta i ljudi se ne bi mogli okretati i vracati natrag, a navodno neku dozvolu za uređenje nekog donjeg parkinga nije papirno i ino realizirajuce.
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: (ToY) Tides of Youth

Post Postao/la Fig »

Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: (ToY) Tides of Youth

Post Postao/la entheogenic »

Ide tko ?
Om Shanti
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: (ToY) Tides of Youth

Post Postao/la AFX »

A ja sam mislio, ali nažalost ove godine neće biti ekipe iz Zone Six (Electric Moon) a samo bi zbog njih i išao. :(
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori