Vidimo se 06. lipnja na ŠRC Jarunu - ne propustite odličan c

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
Husky
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 19.05.2015, 07:50
 pohvaljen: 1 put

Vidimo se 06. lipnja na ŠRC Jarunu - ne propustite odličan c

Post Postao/la Husky »

Vidimo se 06. lipnja na ŠRC Jarunu - ne propustite odličan cjelodnevni program za mlade i stare,besplatni obroci, glazba, radionice, zabavne igre i to sve besplatno, uživancija za djecu i mlade ali i starije osobe, kroz cijeli dan traje program.
Dobrodošli!!!

Jarunfest 2015


:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Vidimo se 06. lipnja na ŠRC Jarunu - ne propustite odlič

Post Postao/la wonaabi »

da li je ovo druženje ekumenističkog tipa?
i da li tučete pravoslavne kršćane,konkretno u ovom slučaju one koji su ukratko koketirali sa muslimanstvom...jer nikad nisam postao pravi musliman ali ne jedem svinjetinu i perem guzne kolutiće nakon svakog pražnjenja utrobe.također me zanima zbog djece, da li je problem to što ih smatram seksualno privlačnim?mislim nebih nikad lizao guzu 5ogodišnjakinji protiv njene volje, osobito ne prije braka i odobrenja svještenika...no svejedno neki nekršćani takvo ponašanje smatraju nepoželjnim.dakle moje pitanje za vas je vrlo jednostavno da li ću se STVARNO zabaviti?
i da li mogu dobit popis bendova da razmotrim da li njihova muzikalnost odgovara mojoj viziji akustičnog manifestiranja boga?ako je moguće rado bih došao sa svojim tamnoputim prijateljim i obogatio ovu manifestaciju živahnim notama limenog orkestra kršćanskih roma iz peščenice.
nemamo snimki i malo je teksta ali naša vječna inspiracija ostaje taraf de haidokus
[media]link[/media]

a što se djece tiče balthuser:
slika
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Vidimo se 06. lipnja na ŠRC Jarunu - ne propustite odlič

Post Postao/la Ninti »

=)) =)) =)) =))
.. počinjem sumnjati da je wonabi reinkarnacija Aleistera Crowleya @-)
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Odgovori