[Mo:Dem] Momento Demento

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
niksonitis
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 07.03.2013, 13:16
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la niksonitis »

Momento demento je festival PSIHODELIČNE GLAZBE I UMJETNOSTI.
Ovo mi je iskreno smišno sve,pogotovo ovi likovi da ih sad tu ne sramotin,šta ne neznan šta briju..na jednoroge i famili kamping. =))
Harmonične simfonije se slušaju u Lisinskom ili šta ja znan di već u crkvi.
LINE UP WAS A BLAST :D pogotovo za vikend
Najbolje se zatvorit u čahuru glumit šamana koji sve zna sidi ispod slapa i smrzaje se zato šta mu je neko reka da to čisti "unutarnju zmazanoču"... =))
Tako da nemojte molin vas više dolazit na MO:DEM da vas nebi babaroga... ma zaebavam se :thumbsup:
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la Sophia »

što se modema tiće ja sa main florom nisam imala sreće, kad god bi došla na main neki minimalprogresiv neš kenjkavo , jbga nisam dobila line up...

Mene je čill flor oduševio , takoda sam čitavo vrijeem provela na njemu i nemogu se požalit na išta, kao da su main flor i čil flor bila 2 različita svjeta, 2 krajnosti,, što se glazbe tiče o njoj nevrijedi diskutirati jer je to sve stvar OSOBNOG UKUSA!!!!

no ono što sam čila na čilu bilo mi je itekako dobro, slapić me je oduševio <3

ovo je objektivan dojam,, a osobni,, heh tu bi mogla sad ispisati čitavog harry potera :D uz veliku vjerovatnost proglašenja ludačom, pa ću ga zadržat za sebe,, ugl, mi smo u petak otišli, mislim da se vraćam again na čill flor tj, zengarden gdje mi je bilo odlično sa odličnom ekipicom :)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la wonaabi »

mene je taj čil na trenutke razočaro..čil flor za mene predstavlja akustičnu oblogu upaljenom mozgu i to je bilo to neko vrijeme pa bi uletio amfetaminski psydub, svaka čast na vještini al mozda bi bilo bolje imat poseban flor za progresive,tekno i house.doduse nikako nisam uspio doc do zengardena...mozda bi tamo naso neke hladne obloge :D i meni je smjesna ekipa koja se dolazi na festival prosvjetlit.gledam lika i nevjerujem mu mršavi lik iz kalifornije koji bi nakon pet tibetanaca u suton lego spavat u solarij samo da dobije jos vise na spiritualnom ciganskom tenu i onda te uzica prostirku da ti u kampu u 9 ujutro ispod uha mantra iz petnih žila neka indijska bozanstva :D taman kad zavrsi i svi su vec budni prica ekipi zgazenoj od juce kako se on ne drogira i kako bi i oni imali u 9ujutro takav ten da se manje gaze :D ma joj e...stoposto fura kile dopa u tim pelenama.neznam mene je uhvatila ta pozadinska priča psihodelije...a muzika na mainu je bila nabijeni iznimno prokrvljen pulsirajući heteroseksualni penis koji magicno ispravlja kičmu i pospjesuje rast muzevnih dlacica, vraca covjeka u prirodni mod grabezljivca koji suočen s tamnom stranom psihodelije bez srama ili okljevanja moze odgrist nogu drotu/mafijasu.steta sto nisam uspio nabavit onu svinjsku glavu htio sam je pojest na floru u sklopu demonskog plesa mojih udova i vilice pogonjene beatovima jednog židovskog homoseksualnog didž
eja koji na mikseti prakticirao crnu magiju kroz hitek u obliku dva semplirana kalašnjikova...krajolik je preljep voda najbolja u kojoj sam se kupo i koju sam pio, a na festu ima puno skrivenih začaranih mjesta za nac...u okolo samo divotica, reljef je sam po sebi psihodeličan...osim lokacije,vode i nekih druih stvari i dekoracije su mi bile puno bolje nego na lostu(lost je pusiona, ima nesto bolje muzike al sve ostalo se nemoze usporedit s momentom,svi stranci s kojima sam pričo se nisu mogli nadivit lokaciji...oce radit SVADBE tamo :D)najvise od svega cijenim sto nemos uopce povuć granicu između šume i umjetnosti odnosno "dekoracija", one skrivene skulpture od blata sa strane po putu do maina su mi vise puta hipnotizirale ajajaj jos i jodorowski kod kina s najboljom juhom od bundeva.na ljestvici od lost do 10 momento mi je 9 i to zbog onih kolica kreveta kraj standa s lubenicama u koja sam skoro ušo jer sam mislio da su me zamjenili s nekim likom,premalo foresta za moj ukus i na momente nezdravih mikseva na chilu.sto se ljudi tiče, a trenseri ko trenseri kolko para tolko muzike :D osim ako imas ljepe zube...onda te svi vole jer ih podsjećaš na dane dok su ih imali.iskreno neznam pocinjem kultivirat neke mamićevske zivotne postavke ono njuejdžere nabijem na kurac a i ekipu koja voli staf vise od zivota pa su si super i kul dok ga ima a kad nestane se vrate praznim ljusturama koje zovu ličnosti.odličan fest za zabavit se a ljudi većinom debil do debila s menom kao vodjom povorke debilnosti...buy the ticket take the ride :D
recite ne yogi, kao drogi!
Komodorac
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 07.07.2012, 12:03
Ima zahvala: 1 put

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la Komodorac »

Pozdrav;).Jel može neko ko je bio na Mementu i Lost T. Ukratko usporediti ova dva festivala. Ja sam do sada bio na dva L.T. Ove i prošle godine.Prvi put sam bio izbezumljen od silnih boja,ljudi,atmosfere, dreadova,muzike :).Već ove godine je izostao taj trenutak iznenađenja,mada je i dalje bilo super.Bilo je puno manje ljudi nego prošle godine(valjda radi vremena i radi Boom festivala) i čini mi se da je bilo puno više ljudi iz okolnih mjesta.Prosli put sam jedva cekao da uzmem novu kartu i kada ce opet L.T. ali vec sada sam malo hladniji prema sljedećem.Međutim gledajući slike sa Mementa ponovo sam se zagrijao i baš bi bilo lijepo da mi neko ukratko usporedi ova dva ;)
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la wonaabi »

lost je imo nesto bolji i siri izbor muzike jer ima vise florova, osim toga bilo je par zanimljivih radionica(zao mi je sto sam morao otić prije ciscenja s amazonskim zabama), a sve ostalo je bila pusiona u usporedbi s momentom koji je na preeeedivnoj lokaciji,s reljefom koji je sam po sebi psihodeličan i dekoracijama stopljenim s namjerom šume...ima puno začaranih mjesta na festu i oko njega. ukratko ako nekog zanima moja ocjena reko bi da trebaju promjenit ime u lost money :D . nadrkani ljudi,nikakve promjene u odnosu na prethodne godine samo mozda jos traljavija izvedba,preskupo i najbitnije od svega na pre pre pre lošoj lokaciji.ono nema veze sa šumom :D
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
pjegava hijena
rank3
Postovi: 65
Pridružen/a: 08.03.2013, 01:02
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la pjegava hijena »

A daaaaj ja bi onaj video UFO-a koje je netko spomenuo! :(
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la entheogenic »

evo danas cu objavit video ovdje, predvecer :)
Om Shanti
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la entheogenic »

View My Video :psy
Nije bas vrhunska kamera pa se ne vidi puno, ali cisto da znate da sam tamo vidio najvise zvijezda u zivotu a opet one se nisu vidjele na videu a ova tri svjetla jesu sta vam moze pokazat kolko je to jace svijetlilo od zvijezda. Ova tri "svijetla" su se u jednom trenutku krenula okretat u jednom smjeru i to u isto vrijeme kao da su povezana ali to se ovdje tesko moze vidit jer sam se pomicao dok sam snimao.
Dajte neka misljenja o ovome :thumbsup:
Om Shanti
Avatar
pjegava hijena
rank3
Postovi: 65
Pridružen/a: 08.03.2013, 01:02
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la pjegava hijena »

entheogenic je napisao/la:View My Video :psy
Nije bas vrhunska kamera pa se ne vidi puno, ali cisto da znate da sam tamo vidio najvise zvijezda u zivotu a opet one se nisu vidjele na videu a ova tri svjetla jesu sta vam moze pokazat kolko je to jace svijetlilo od zvijezda. Ova tri "svijetla" su se u jednom trenutku krenula okretat u jednom smjeru i to u isto vrijeme kao da su povezana ali to se ovdje tesko moze vidit jer sam se pomicao dok sam snimao.
Dajte neka misljenja o ovome :thumbsup:
Ajajaj :-o , da to je to isto sam i ja vidio, ali u trenutku kad su se počela kretati u jako neobičnoj putanji! Ne znam jesi li ovo zumirao ili? Baš kako kažeš sve zvijezde su se vidjele, ali bile su neprimjetne nasuprot ovih svjetala!

Možda su fakat prepoznali neku poruku s main floora! :psy :D :mushh: Tko zna!
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la entheogenic »

Mislim da nije bilo nikakvog zumiranja al nisam skroz siguran..
Vjerujem da nisu bezveze dosli na takvo mjesto hehe, a dosta ljudi kojima sam to pokazao pokusava nac neka objasnjenja za to al stvarno nijedno mi se nije cinilo prihvatljivim nakon sta sam to dozivio..vidjet cemo sljedece godine oce nas ponovo posjetit hh :mushroom:
I bilo mi je fascinantno sta je jako malo ljudi na onom chill flooru il kak se vec zvao uopce skuzilo da je nesto na nebu jer su svi bili u nekom svom filmu haha
Om Shanti
Odgovori