[Mo:Dem] Momento Demento

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

:sunn:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la Psychonaut »

Super izgleda :psy
Sto se mene tice, vizualno otvara portale pozitive B-) Sto se muzike tice, to uvijek zavisi od izvodjaca i onoga sta on od sebe daje, unutrasnji mir ili nemir. Cak i ako je nemir, moze muzika biti "dobra" i sa nama rezonirati (zato dosta ljudi voli metal, punk itd). Mada u zadnje vrijeme gotovo iskljucivo slusam stvari gdje osjetim da umjetnik dijeli nesto pozitivno sa slusaocima. Ne zavisi od zanra, evo recimo sad mi se vrti Angelique Kidjo, i definitivno uzivam B-)
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la pecurko »

Uuuuh, prelepa rečica...uopšte lep krajolik :thumbsup:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la shroomko »

Kako se riješiti tih demona ako ih imaš?
Jel ima neka knjiga o tome ili nešto?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

čišćenjem i jačanjem u svakom smislu koje ti padne na pamet, materijalno, energetski, psihički

te negativne inteligentne energije iskoriste tvoj slabi energetski nivo, nisku frenkva, loše zdravlje, zmazanoču duše, ego (jadikovanje ili uzvišavanje svog ja), toksine, viruse i bakterije koje ti opterečuju i rade štetu u tijelu, nemoral, unutarnji nemir, negativu, agresiju...

dovodeći sebe u harmoniju na svakom nivou jednostavno istisneš iz sebe van sve crno, tvoj transcendentalan imunitet pokrpa sve kad mu pružiš ono što treba.
dovedi u prvi plan svoje ličnosti... svjetlost, snagu, harmoniju, razumjevanje, čistoću, moral, balans, mir... svi odgovori na tvoja pitanja su unutar tebe, sve već inuitivno znaš.

i dragi ljudi nemojte jest psihodeliju na takvim festivalima ako vam je stalo do zdravlja, previše je tamo teških energija i entiteta, naokolo i nakačenih na ljude. Psihodelik vas otvori i stopi sa svima, hodate okolo nezaštićeni, podsvijest vam postaje spužva koja upija sve s čime izrezonira iz podsvijesnih projekcija drugih, a to znači i sa svim njihovim smečem i astralnim parazitima. Specifično za ljude koji se mnogo kreću po psy trance festivalima je to da imaju nakačeno na sebe puno raznih entiteta, zbog neodgovorne i nesvjesne uporabe psihodelika u energetski zagađenoj okolini. Tuširajte se što više, čistite se što više možete, dižite svjetlosne štitove oko sebe, sve samo ne psihodelik.

kvalitetan psy trance i opčenito psy kultura su prekrasni i velik dio mene, tu je magija i svijesnost, duh, suživot s prirodom i slavljenje života. Al ima druga strana na koju se nikako nesmije biti slijep, psihodelici su šamanske i magijske premočne stvari, trance je također magija koja se može koristiti u dobre ili u loše svrhe.
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la WEEDetix »

ljepo sročeno RA :ymhug:
slika
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la shroomko »

Beyond Ra je napisao/la:čišćenjem i jačanjem u svakom smislu koje ti padne na pamet, materijalno, energetski, psihički

demoni su sačinjeni od suprotnih vrijednosti svega što jesi svojim duhom, i trebaju takav medij da bi postojali u tebi, manipulirali te, jeli i izražavali se kroz tebe. znači tvoj slabi energetski nivo, niska frenkva, loše zdravlje, zmazanoča, disharmonija, ego (jadikovanje ili uzvišavanje svog ja), toksini, virusi i bakterije koje ti opterečuju i rade štetu u tijelu, nemoral, unutarnji nemir, negativa, agresija, polarnosti...

dovodeći sebe u harmoniju na svakom nivou jednostavno istisneš iz sebe van sve crno, tvoj transcendentalan imunitet pokrpa sve kad mu pružiš ono što treba. O psihičkoj magiji sad nebi baš puno jer je preopširna tema, uglavnom koristiš i radiš psihički u sebi s aspektima koje vidiš da djeluju u prirodi jer djeluju i psihički jer je sve mentalno.
Ne idem ja na psy/techno/house partije.

Što se tiče čišćenja radim već par godina razno razne meditacije, u zadnje vrijeme vipassanu i chi-gong. Svaki put kad napravim neki veći napredak i nazadujem u isto vrijeme, imam potrebu da se napijem ili igram igrice i slične gluposti i onda sam "van stroja" nekoliko dana. Čuo sam za njih prije par godina ali nisam vjerovao ili bio siguran da postoje, ali ovaj vikend mi je neki lik rekao da imam 12 sondi u glavi.

Želim naći neki način da ih se relativno brzo riješim tako da mi ne usporavaju više napredak. Psihička magija je tema koja me vjerojatno najviše zanima.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

shroomko je napisao/la:Želim naći neki način da ih se relativno brzo riješim tako da mi ne usporavaju više napredak.
Promjeni kut gledanja, velik problem naše civilizacije je šta ljudi žele sve instant bez truda, a problemi su tu upravo za tebe da ih shvatiš i riješiš, a ne da ih odbacuješ, potiskuješ ili da ih netko riješava umjesto tebe. Dosta osnovna stvar koju je najlakše zaboraviti je to da ništa nije slučajno, sve šta ti se događa služi za tvoj rast i razvitak, moraš spoznati šta je to tama, šta to znači biti žrtva i kakva je percepcija iz duhovne sljepoče, trome i teške energije, tek spoznajom toga znat ćeš cjenit duh.

Iz drugog kuta gledanja ništa ti ne usporava napredak i "demoni" imaju isto svoju ulogu u ekosustavu svemira, i sve ono teško, prijeteće i destruktivno razvija te u određenim dijelovima tvoje ličnosti, uči te kung fu. i psihički otrov ti tjera imunitet na borbu i jačanje, diže iz tvoje podsvijesti tvoja vlastita sranja i time ti omogućuje da ih brže prerasteš, baš kao i bad trip.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la shroomko »

Beyond Ra je napisao/la:Demon na tebi koji ti ubrizgava psihički otrov zapravo ti tjera imunitet na borbu i jačanje, diže iz tvoje podsvijesti tvoja vlastita sranja i time ti omogućuje da ih brže prerasteš, baš kao i bad trip.
Nekad mi dobro dođe odmor, već sam iscrpljen od čišćenja i onda mi uleti toliko sranja da moram pobjeći u alkohol ili nešto. Rađe bi da ja to sam određujem kad će mi nešto izaći iz podsvijesti a kad ću uživati u zasluženom odmoru.

Mislim da nije slučajno što sam u petak sreo tog lika koji mi je rekao da imam sonde. Vidio sam onaj thread o castanedi i isprobati ću meditacije sa scensionhelp.com
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Momento Demento 2014.

Post Postao/la entheogenic »

Prvo da kazem da mi je ovo bio prvi ovakav festival koji sam posjetio jer sam jos dosta mlad, te da se zahvalim svima na odgovorima, malo ste me iznenadili jer nisam mogao posjetit forum jedno tjedan dana a do prije toga nije bilo ni jednog odgovora, a ovdje ima stvarno preljepih i odlicno srocenih :)
Moram priznati da se slazem s velikom vecinom vasih misljenja o modemu, ali jedna stvar me jako zanima: dal je netko od vas koji ste bili na festivalu u subotu navecer vidio tri narančasta jaka svijetla na nebu?(sav se jezim dok pisem ovo :cheesy: ) Svijetla su bila poslozena u trokut i brzo su se pomicala po nebu, no sto je najzalosnije jako malo ljudi ih je vidjelo jer je vecina plesala. Svijetla sam vidio 2 puta, prvi puta dok sam gledao zvijezde dolje kod chill stagea(zvijezde se od tamo prekrasno vide) i drugi put sat-dva poslje kod main stagea. Molim vas i ako ste vidjeli i ako niste da napisete svoje misljenje o ovom, jer me jako zanima zasto su se pojavila bas tada i bas na momentu hh :-?
P.s. imam i video cijelog dogadaja pa ako nekog zanima mogu mu poslat, samo ne preko pm-a jer jos nemam 20 postova..
Om Shanti
Odgovori