O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Lena-Tantra »

Pa s obzirom da nema vise dobrih zurki u Srbiji a ni prostora za dobar parti, sve neke rupe, ne izlazim i zato hocu na ozoru, svi kao idemo idemo, a svaki vikend bleje po tim rupama, uzimaju svasta nesto, placaju karte boga oca, i naravno sad kao jaoooo pa kinta je problem, ma cao ... cudi me zasto je kinta problem... odes tamo, dusu odmoris i vratis se ponovo poslu i ponovo si u robovlasnickom sistemu ali si se kvalitetno i odmorio, zar ne?
pa videcu za taj prevoz na fb stranici, mislim vec sam pogledala, i jedan drug ce videti za karte oko cene,pa sad nadam se da ce me neka normalna ekipa prihvatiti, jer jedino bi mi bio problem tj plasila bi se da zaspim sama :D
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la WIZARD »

izvoli Lena https://www.facebook.com/events/1611472342398676/
ako imate jos neka pitanja u vezi Ozore ,slobodno pitajte ;) :)
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la wonaabi »

EDIT:

isprike na histeričnom postu.nije uredu da vam kvarim zabavu svojim negativnim komentarima, ali u zadnjih godinu dana 2oje prijatelja mi je počinilo suicid i to bas nakon sto su dobrano zagazili u trens.vidio sam na njima kako traže previše smisla u toj sceni.naravno da ih nitko nije natjerao na to i nije ozora ni scena donjela tu odluku umjesto njih ali uzeli su si krive ljude za uzore.pa svako malo lete iz mene odvratne frustrirane izdrkotine kad vidim ovakve teme,komentare ili pitanja tipa:
Lena-Tantra je napisao/la:odes tamo, dusu odmoris i vratis se ponovo poslu i ponovo si u robovlasnickom sistemu ali si se kvalitetno i odmorio, zar ne?
ovo pitanje po meni hvata srž bolesti ovakvih mjesta.Po MOM iskustvu problem je u puno površnih odnosa u kojima se svi dobro izprezentiraju,nasmješeni ljudi,sunce,zajebancija,shareing is careing philosophy...raj na zemlji, a onda povratak u civilizaciju.otupljenost od svih tih boja i čudesa,postfestivalska depresija i isčekivanje narednih godinu dana za tih 2,3,4,5 tjedana festivalskog ludovanja.crvi u guzici rade, a ima još godinu dana do predstave...i tako godinama podređuješ i žrtvuješ svakidašnjicu za tjedan dana il kolko ih već zaredaš "sreće". Neznam kolko je takav odmor kvalitetan, osim ako misliš počet radit posao koji voliš ili naučit voljet onaj koji već imaš. Pokušat u 2tjedna poništit čitavu godinu frustracije je dosta nasilan čin za psihu. Meni je postalo dobro tek kad nisam gledao na fest kao odmor, gdje ću napunit baterije, nego plejs di ću proslavit čudesno klupko što sam ga ispleo dosad, gdje ću proslavit to što sam radio i izbacit iz sebe višak energije,ljubavi,sreće. Ako već nisi na svom putu, tamo možeš samo skrenut u pi... materinu.
Zadnja izmjena: wonaabi, dana/u 13.06.2015, 07:16, ukupno mijenjano 2 puta.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Zgubidan »

Vaučer s mojim imenom je već isprintan :) Za sad sam solo u vozilu, ak bi neko iz sjevera hr u vozilo sa mnom, javite se:) (iskusan i ozbiljan vozač) :)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Ciribiribelaaa
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 28.07.2015, 14:32
Ima zahvala: 1 put

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Ciribiribelaaa »

Zgubidan je napisao/la:Vaučer s mojim imenom je već isprintan :) Za sad sam solo u vozilu, ak bi neko iz sjevera hr u vozilo sa mnom, javite se:) (iskusan i ozbiljan vozač) :)


Hej, meni bi dobro došao prijevoz! Poslala sam ti mail, ali ostavljam i tu poruku. :) :sunn:
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Zgubidan »

Ej, ne znam na koji mail si slala, al nist nisam dobio! I eto, dvoje ljudi mi odustalo od festivala, pa se ja ubacio ekipi u auto... Tak da sorry...
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la huana.meri »

slika

Tko nije bio u ovom vrtiću svakako bi bar jednom morao otići... :D :cheesy: @-) :sunn: :ymhug: :x
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori