LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la oseloth »

Ulaznice su za sve iste. Imaju vikend karte. Nedjelja 50e,subota i ned 80,petak do pon 100.

Pre pre skupo za naše uvijete. Što nisam kupio kartu u preprodaji kao svi normalni. damn
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Zgubidan »

Uzmi šator i idi u neki kamp. 10 dana ti je minimalno 100€. Tu imaš kamp i još pun k.... sadržaja. Treba sav taj sadržaj i te instalacije napravit, dofurat, platiti... Je puno, ali mislim da je cijena sasvim realna s obzirom na ponuđeni sadržaj. Naravno, last minute cijene su totalno velike, ali tak vam to ide..:)
Lokalci, tak vam je to, nema povlastica :) I mene bi živciralo da sam lokalac. Ali ak ste lokalni valjda znate neki free pass puteljak??
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
psihodelicniDrugTit0
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 12.12.2013, 23:26
Ima zahvala: 1 put

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la psihodelicniDrugTit0 »

alo ekipa, malo je pet do dvanaest, ali prodajem kartu za lost theory po nabavnoj cijeni od cca 70ak eura. zainteresirani neka se jave na PM. tko prvi njemu djevojka :)
devastiran sam sto ove godine ne mogu ic ali sta je tu je.. love and light :mushroom:
Silky
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 19.02.2015, 04:21
Ima zahvala: 1 put

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Silky »

E,kakve su sheme s dnevnim kartama,dal se uopce mogu kupit,ili karte za after party..?gadno sam nabrijan ove god :-)...kakve su cijene dolje,cuga i klopa..?
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la wonaabi »

ove godine nije bilo dnevnih karti,hrana i cuga su precjenjeni,organizacija loša(većina radionica stoje samo na papiru),lokacija još gora, a u dekoracijama nije bilo nikakvog pomaka osim što je bila traljavija izvedba u odnosu na prethodnu godinu.prvu godinu sam nažalost propustio,druga mi je bila odlična, treća je bila ok, a ove godine je bila nezdrava atmosfera.moguće da se radi samo o meteoropatiji(jer je bilo jako loše vrijeme ove godine) ili mojim projekcijama jer sam u tom trenutku imo krivo posložene prioritete ali kad vidiš čitavu jednu generaciju narkofila odraslih na LT, ispranih mozgova, kako propadaju jer su od nečeg što je čista industrija izbrijali višu životnu filozofiju zapitaš se zasto točno dajes te pare.znam dosta pojedinaca iz hr koji su bas ove godine pukli.ako već imaš višak para mozda je bolje otić na MODem, ako ništa drugo samo zato jer je bolja lokacija,finija voda i hrana.i ima isto tolko čuvara reda, moras se pazit di ćeš srolat :D.kolko se ja sjećam afteri su svake godine bili na divlje i nisu se plaćali meni su bili čak i bolji od samog festa npr pretprošle godine na grebaštici i martinskoj se zadrzala većina hipija s losta,bilo je svega što i tamo čak su dofurali projektore s losta i napravili odičan shovv, a klima je puno bolja jer si na moru i nema tolke razlike u temperaturi između dana i noći.ove godine je bilo na cresu, al to se nikad nezna unaprijed diće bit.nadam se da će ti ove informacije pomoći i da neće ispast samo hejt.ako se ne varam ovo će bit zadnja godina losta, a imam filing da će se uskoro većina festivala ako se uopće budu održavali održavat isključivo za hrvate i mup s obzirom da se nitko neće vraćat nakon što su ih čuvari reda i mira masovno tlačili.mislim da bi bilo ok da su odmah u cijenu karte uračunali kaznu za duvanje pa taj dio novca predali državi bar nebi utlačili tolko jadnih turista koji su samo konzumenti.očito im nije jasno da su ti narkofili klinci bogatih roditelja koje se moze na bolji način izmust od tjeranja...al očito nikom od čuvara reda nije u interesu isfurat hrv kao turističku destinaciju čak i kad su to mjesta koje prosječan ugledan turist,dobro očuvanih moždanih vijuga nikad nebi inače posjetio.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Astral_girl
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 25.08.2014, 14:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Astral_girl »

Planiram ove godine na prvi veci festival i dvoumim se između losta i modema pa bi htjela cut vasa misljenja koji je bolji?
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Shanti »

Definitivno modem, pogotovo ove godine...bolji u svakom pogledu :) počevši od lineup-a, doduše ovisi tko šta voli, ali prošle godine timetable na lostu je bio užasno složen, bućkuriš samo takav, u jednoj večeri nabacaju hrpu svega...malo bezveze, al tako je kad ciljaš širu publiku, a lokacija na modemu je jedanaest tisuća puta bolja...šuma...di god zalegneš, dobro je...ima rijeka, slap, sve, na lostu šikara :(( ako nisi spavo po noći, nećeš ni po danu...
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la wonaabi »

definitivno MODem osim što je lokacija petsto milijardi tisuću puta bolja ima i špilju skrivenu u slapu(svejedno je pametno uzet ceradu za dodatni hlad) voda je najfinija igdje,po meni smisleniji kontekst i puno bolje dekoracije,postoji mogućnost jeftinog raftinga i ove godine dub se vraća na festival, a lost theory svake godine ima neku retardiranu politiku i dub se mora gasit po noći...i još jedna stvar LT se rodio iz džepa haškog sudca, ni jedan pravi hrvat katolik neće na taj fest...ako se slučajno odlučite ić javite se u p.m jer nakon podrobnog istraživanja ove godine ću im pokrast hrpu narukvica i prodavat po 100kn svaku :ymparty:
recite ne yogi, kao drogi!
Silky
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 19.02.2015, 04:21
Ima zahvala: 1 put

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Silky »

wonaabi,karte za MODem ili LT..? :)
ne mogu ti poslati pm,ne'am dovoljno postov' :((
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la wonaabi »

prodaješ il kupuješ?
Ako prodaješ moj odgovor nažalost neće biti pozitivan, nadam se da ću ove godine u to vrijeme raditi tako da neću stić(čak i da stignem glupo mi je ić jer zbog posla nesmijem pušit marimahunarke), a i da idem na LT sigurno nebi platio kartu, nit bi moji drugari.prošle godine nas je 10ušlo s jednom narukvicom, a kad si već unutra samo spavaš u hemoku i nosiš puno ukrasa oko zapešća ili poslikaš skinutu narukvicu s dobrim fotićem,podesiš u corelu i moš takvih u onim dućanima za printat na majce isprintat 100 na jednoj maji(ako ulovim vremena moćete od mene kupit za 50kn dobre falsificirane narukvice za lost), a kad si već ušo s tuđom i nakon što je vratiš, ako staviš ovu lažnu izdaljine će izgledat ko prava i neće te provjeravat, ionako je previše njih koji prolaze kroz ogradu bez narukvice.inače ne podržavam lost theory.i nakon intenzivnog druzenja s trenserima,duhovnjacima i hipijima mogu reć kako su to najblaže rečeno razmažena derišta koja žive starcima na grbačama(ili umirovljeni izraelski vojnici špijuni koji si lječe ptsp s mdmom) i uopće mi nije zanimljivo društvo takvih ljudi, a MOMENTO bi platio upad da stignem jer mi se festival više sviđa,biće dosta stvarnih prijatelja koji imaju živote izvan halucinacija i zato što za razliku od losta imaju OGROMAN POPUST na kartu za državljane ex yu zemalja.
recite ne yogi, kao drogi!
Odgovori