LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
psihodelicniDrugTit0
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 12.12.2013, 23:26
Ima zahvala: 1 put

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la psihodelicniDrugTit0 »

jedno pitanjce za losttheory crew, naime moj najfrend je rescheduleao svoje vjencanje, i pada bas na 26.07, a ja vec kupio kartu, argh.. #-o dali ima mogucnost da na nekoga prenesem kartu, prodam, ili whatever? btw uzasno sam tuzan i razocaran sto me nema ove god, proslogodisnji (moj prvi) LT je bio zaaakon!!! :x help please!
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la 314 »

pa možete prebaciti svadbu na lost ;) i sve skupa proslaviti :D
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la muscaria »

Nisam crew, ali javio se na info@losttheoryfestival.com, i vidi s njima kako i što dalje! Karta se lako može prebaciti na drugo ime, a ta oasoba mora pokazati osobnu ili neku drugu ispravu!!
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Lost Theory »

psihodelicniDrugTit0 je napisao/la:jedno pitanjce za losttheory crew, naime moj najfrend je rescheduleao svoje vjencanje, i pada bas na 26.07, a ja vec kupio kartu, argh.. #-o dali ima mogucnost da na nekoga prenesem kartu, prodam, ili whatever? btw uzasno sam tuzan i razocaran sto me nema ove god, proslogodisnji (moj prvi) LT je bio zaaakon!!! :x help please!

Bok,

Možeš prodati, prenjeti kartu, ili whatever :)

Potrebno je samo u sustavu Paylogica (tamo gdje si napravio registraciju prilikom kupnje ulaznice) promijeniti svoje ime, na ime novog vlasnika ulaznice. Kada to napraviš, na e mail će ti stići ulaznica sa novim imenom koju onda pošalješ osobi kojoj si poklonio ili prodao.
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la wonaabi »

Ka3p je napisao/la:Zelim se prijaviti za volontiranje...
da li stvarno to želiš? koje sve druge opcije imas da skupis lovu za upad i hranu?

prošle godine sam volontirao za vrijeme festivala i žetoni koje dobiš ti neće bit dovoljni da se najedeš, više puta dnevno ćeš morat dolazit na zbunjujuće sastanke(a ima 20ak min hoda s jednog do drugog kraja), vodja volontera je kralj...al vidi sve, zna sve i ima magičnu sposobnost pojavit se točno u onom trenutku i na onom mjestu kad ga najmanje trebas da ti uvali neki dodatni posao.pola volontera se uopće nije pojavilo, ostatak je bio prerazbijen da radi, a ti bi trebo bit u ekipi od 5 osoba koje su sačinjene samo od tebe.ako radiš prije festivala ili poslje festivala očekuj kruh i parizer i nadrkane belgijance koji će te redovito podsjećat koliko para gube samom tvojom egzistencijom ali osim toga ako je vjerovat frendu posao i ekipa su ok(samo se ne isplati s obzirom kolko inače možeš zaradit za sezonske poslove).ovi izrabljuje volontere i radnike, vlasnik plejsa i lokalni radnici belgijance...na kraju volonteri koji misle da ulaze u tripy hipi oazu prirode i mira upadnu u srce babilona.savjetujem ti izbjegneš bilo kakav rad za vrijeme festivala.

u slučaju da se netko odluči za volontiranje savjetujem toj osobi da "drži oči otvorenima" jer uvijek postoji prilika uzet nešto više od organizacije.

npr u slučaju da skupljate smeće odvojite boce od jana i kasnije tražite u kauflandu povrat novca .ako išta bude ko prošle godine bit će tri smjene kada se čisti flor ali smeće se kupi samo kad flor bude zatvoren(sat vremena na dan), ostatak vremena treba samo ispraznit kante u vreće i iznest ih na put.nemojte se sjebat ko ja i zbog izgorenosti stvarno pokušat skupljat smeće,pačat ljudima ispod nogu i posao od 5min na dan pretvorit u-sram me reć kolko.zapravo je jedini posao skupljanje ćikova na kraju festivala(ako vidite nekog bez pepeljare, zavežite jedan kraj za pepeljaru a drugim napravite laso i uvatite gada).vodja ekipe smetlara će vas tjerat da se nalazite u osam ujutro zbog vreća za smeće i škrtarit će na njima zbog ekološke svijesti. rađe uzet svoje jer svo to nalaženje i dogovaranje oduzima dragocjeno vrijeme koje se može provest slaveći život.

za kraj ovog ljutog hejta(ne hejtam lost i ljude, nego SVOJe volonitranje), hrana na festu je preskupa, a proso se pokazalo kao idealno za fest zbog jeftinosti,hranjivosti i brzine pripreme(5min kipuće vode), puno bolje od šake đuvedža ili šnite kruha s šnitom sira koja može poslužit ko leća sunčanih naočala za 30,40kn.
kila sjemenki konoplje u zoo cityu dode 20kn podnosi sve vremenske uvijete i puno je hranjivije.
Zadnja izmjena: wonaabi, dana/u 08.02.2014, 23:57, ukupno mijenjano 1 put.
recite ne yogi, kao drogi!
Eleshar
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 19.09.2013, 22:36
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Eleshar »

Zna li netko kolike su šanse za upast na volontiranje prije festivala?
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Lost Theory »

Wonaabi, hvala na kritikama, moram priznati da imaš dobar smisao za humor i da sam se pošteno nasmijala nekim tvojim rečenicama. Vidim iz tvog teksta da si stvarno htjeo pomoći i žao mi je što si imao loše iskustvo kao volonter za vrijeme festivala.

Nadam se da osim svog ovog hejtanja imaš i neke prijedloge kako bi mogli poboljšati uvjete za volontere, pa ih slobodno pošalji na info e mail festivala.
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la wonaabi »

egotrip
Zadnja izmjena: wonaabi, dana/u 08.02.2014, 03:01, ukupno mijenjano 1 put.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la oseloth »

Woooo. Alaj si ga raspalio. Ne znam šta ai očekivao. Nisam čuo da je ijedan volonter igdje ikada a kamoli na feativalima bio zadovoljan. No zato se zove volontiranje. Dobiješ nešto đabe i pregrizeš govno. Tako sistem radi. Evo ti mladi studenti rade za kilu i po kuna. To je čisto volontiranje. Al jebiga sjedi precvikaj ga i za 10mj ćeš izači nešto pametnije sa više poznanatva i eventualnom mogućnosti zapošljavanja.
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la wonaabi »

oseloth je napisao/la:Al jebiga sjedi precvikaj ga i za 10mj ćeš izači nešto pametnije sa više poznanatva i eventualnom mogućnosti zapošljavanja.
e sori ali nije mi baš jasno što si s ovim htio reć.da li misliš na buksu ili festival?

za tih 10 mjeseci se lako uštedi ili zaradi za kartu bez previše odricanja,prehranit se mozes jako jeftino ako sam kuhaš,a preko sezone se moze nać jednako ako ne i bolje plaćen posao koji nije u ambijentu koji je stvoren za sve samo ne za rad.možda je u meni problem jer nemogu radit i uživat u isto vrijeme al jebiga sjedni i precvikaj ga ti.
(žao mi je ako širim negativne vibracije na ovako pozitivnom mjestu, samo bih volio da sam pročitao ovaj post prošle godine...eventualno bi radio prefest i nebi si sjebo čitav doživljaj obvezama za vrijeme festivala)
recite ne yogi, kao drogi!
Odgovori