LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la extranoize »

vidio sam šumu, no ne bi baš bilo fer da ju posječemo i spalimo hehe
najbolje bi bilo kad bi organizatori osigurali nekoliko metara drva i odredili Fire Team :)
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Lost Theory »

Vatra obično bude na chill floru, a smatramo da vatra blizu glavnog flora nije baš pametno rješenje - što se tiče sigurnosti. Sigurno bi netko plešući upao u tu vatru, a to ne možemo dopustiti.
Osim toga, kao što vjerovatno i sami znate, ljeti su Lika i Dalmacija izložene velikoj opasnosti od požara, tako da je na festivalskom prostoru zabranjeno bilo gdje paliti vatru osim na za to predviđenim mjestima.
Molimo za razumijevanje zbog vaše i sigurnosti svih ostalih posjetitelja na festivalu.
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la oseloth »

Eh al prošle je godine na chillu bila vatra samo jedno ili dvije večeri. Jel smijemo tamo na tom mjestu mi paliti i pazito vatru. Ja sam je voljan održavati. volim vatru i toplinu tako u šumi, to je nešto posebno a i spaja ljude. Svi sjednu, smire se i gledaju vatru kako pucketa.
zen promotor
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 24.01.2014, 21:06
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la zen promotor »

Zanimama me je li bitna dobna granica visitora kao i volontera u smislu punoljetnosti i mogucih dosadasnjih zakonskih kazni, moze li to utjecat na pravo pristupa festivalu? i da pitam, ako se nevaram prvo ide 9 dana kampiranja pa 7 dana festa? hvala
“It is the power of the mind to be unconquerable.”
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Lost Theory »

Ocelot - ove godine je chill promijenio poziciju :) Na mjestu gdje je bio chill, sad je groove secret chamber stage, a Ambient garden će biti na starom Secret beachu uz rijeku (iza prošlogdišnjeg Maslala stagea). Obavjestit ću te o pozicijama za vatricu ;)

Zen - ukoliko nisi punoljetan, nažalost ne možeš volontirati na festivalu, a za posjet moraš biti u pratnji roditelja.
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la Lost Theory »

Predstavljamo vam jedini svjetski festival psihodeličnog filma - Tripoteca.

slika
Osnivač Tripotece Adrian Manolescu, za Lost Theory pomno je izabrao 60 psihodeličnih filmova koji će se prikazivati dvije noći u kinu, koje se ove godine nalazi u sklopu kulturnog programa festivala. 80% ekranizacija su animacije koje će proći kroz nekoliko različith stilova – od mini dokumentaraca o Zemlji i filmova prožetih "astralnim humorom" do "dubokih surealističnih introspekcija" i čiste apstrakcije.
[BBvideo 425,350]http://vimeo.com/73563929
Osim filmskog programa, Tripoteca tim će obogatiti i edukacijski dio festivala. Pomoću jedinstvene analogne tehinke za stvaranje video instalacija, Magali Marc u ulozi VJ-a upotpunit će jednu večer u Ambient Gardenu. Interaktivna instalacija biti će postavljena svake večeri u festivalskom kulturnom centru, a u njoj sudjeluju svi posjetitelji koji u tom trenutku prolaze pokraj nje. Da bi bolje razumjeli kako sve ovo funkcionira, posjetitelji mogu posjetiti i radionicu na istu temu. Također, Tripoteca tim donosi i izložbu umjetničih djela autora koji istražuju psihodelična stanja uma, te razgovor i raspravu o prirodnom postizanju efekata DMT-a bez konzumiranja same supstance.
Više informacija možete pronaći na http://www.losttheoryfestival.com/index ... s-to-town/
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la oseloth »

Huhu. Ovo će biti dobro. Javite za vatru. Peace
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la WIZARD »

http://ozorianprophet.eu/stay-connected ... -to-ozora/

Shuttle Bus Belgrade - Lost Theory - Ozora - Waha
RESERVATION are required,
fill out the application form ::
https://docs.google.com/forms/d/1dxbME0 ... c/viewform

https://www.facebook.com/events/1413310 ... pe=regular

lep provod i druzenje vam zelim ljudi, pa ko nastavlja na ozoru vidimo se tamo :)
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la oseloth »

Ljudi znali tko pošto je wikend karta?
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.

Post Postao/la SEED »

Ljudi jel netko zna koliko je karta za nas bez novaca koji živimo u blizini ,a htjeli bi doći sa djetetom koje želi na lost theory ,jel možemo ikako doći (frustracija blaži oblik) ili moramo pokraj ograde slušati kako se srednji stalež iz naspram nas bogate Europske unije lijepo zabavlja ili da se popnemo na obližnje drvo ili brdo pa da uživamo iz daljine u fantastičnim zvucima zabavnog imperijalnog zapada kao što su vjerovatno nekada balkanci uživali oko koloseuma(jbg. to je nekad bila vrhunska zabava za stare narode i nema veze jesu li tu bili yu slaveni) slušajući zvukove umirućih jer nisu mogli unutra kao niža vrsta bića koja nemaju za platit ulaz osim ako bi se unutra našli kao hrana lavovima i u ovom slučaju kao izrabljeni volonteri,čistači,kičmoradnici mi ( pardon nije za usporedbu ali west nas smatra lower life forms kao ajmo reć šta vi smatrate cigane,nebi smija definirat na taj način ali da shvatite i Vi ste nekome ka cigani,tako bez uvride romima samo dočaravam nama balkancima kako nas doživljavaju EU Zapad napredak)kao one na koje se ne triba obazirat,nama je potreban ples za dušu i životni užitak nam je potrebniji nego sjevrnim i zapadnim narodima jer živimo u bezsmislu(npr. rad bez plaće,to se u Kini ne može desit ,a ima ih priko milijardu i po) nama bi LostTheory kao oličenje prirodnog antikomercijalnog zajedništva triba omogućit slobodan ulaz, isto tako i svi drugi veliki festivali.Inače ulazi samo ekipa koja je zavrijedila da uživa u životu,a to su naši divni sueuropljani koji mogu od svoje jedne ili dvije dnevnice platiti ulaz,a mi koji živimo u zemlji di se ne dobija plaća fantaziramo o slobodi koje nema ,nego koja kuna za preživit do sutra možemo skakat kao psi oko ograde da bi čuli koji zvukić iz psy.euforičnog zatvorenog kruga,lost je super samo problem je šta na njemu nema mjesta za mene ,jebenti šta sam ja mrtav onaj iz sjene .I. ovo bi bia kurac za sve ! kasnije ću vjerovatno editirat ali za sad je ovo moje mišljenje koji će nam ku... svi ti divni festivali ako ne možemo na njih mi sa TheMajke jebeš europu!
Odgovori