AkTer FEST 2013.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

AkTer FEST 2013.

Post Postao/la M & R »

:-!

Možda ne znate za AkTer FEST! Moglo bih Vas zanimati !!!
Održava u Kineskom paviljonu na Velesajmu pa da Vam predstavim nadolazeći događaj, meni osobno vrlo drag sa dragim ljudima, raznim zanimljivim životinjicama i biljkama ... Evo .. svega po malo da ne dužim ....


:ymhug:

Još je manje od mjesec dana do otvaranja AkTera! - NAJVEĆEG akvaristicko-teraristickog događaja u regiji! Ove godine još VEĆI!


slika


6. listopada, možete posjetiti PRVU HRVATSKU BURZU EGZOTIČNIH ŽIVOTINJA I PRATEĆE OPREME u sklopu AkTer fest izložbe!!!!! Informirajte se kod edukatora o budućem ljubimcu koji vas zanima, a onda ga u nedjelju i povedite doma sa sobom... novog ljubimca, ne edukatora! Sve biljke i životinje ponuđene na burzi su od licenciranih uzgajivača iz Hrvatske i susjednih zemalja.

slika

I još malo o AkTeru, na stranici ... :thumbsup:

http://onecroatia.info/zanimljivosti/do ... ropustiti/
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: AkTer FEST 2013.

Post Postao/la Zeleni Palac »

Bio ove godine. Iskreno receno, malcice razocaran. Prosle godine mi je bilo bolje. Em je bilo preglednije slozeno, em su u jednoj hali bili terariji, a u drugoj akvariji. Cini mi se da je ove godine bilo osjetno manje izlagaca.
E sad malo o zivinama. Odmah da kazem da sam duboko razocaran jer terarij s mravima nije bio u funkciji. Najvise sam se tome veselio, a kad ono baksuz. Mozda ga osposobe do kraja festa.
Ima previse kukuruznih zmija. Sigurno vise od pola izlozenih su kukuruzne. Neki terariji prazni, iako moguce da su se zmije ukopale pa se ne vide.
Zohari i palicnjaci su fora. Bilo nekoliko izlozenih terarija s njima.
Tarantula je bilo dosta, u njima sam uzivao. Nekoliko jako lijepo slozenih terarija s tarantulama, jedan mi se posebno dopao.
Terariji koji su me ostavili bez daha su bili s zabicama. Zaboravih tocan naziv zabice. Ovak i onak smo je jedva uocili, i to u ovom manjem, ali terariji su melem za oci. Predivno slozeni. Obavezno duze proucit, sto bi ovak i onak napravili dok trazite zivinu.
Ima veeliki kavez s odraslom iguanom i nekoliko manjih terarija s gusterima.
Sto se akvarija tice, njih je ove godine bilo drasticno manje nego prosle. Sto itekako utjece na sveukupni dojam.
Jos bi samo na kraju skrenuo paznju na izlozene terarije i akvarije za natjecanje u minijaturama. Cista remekdjela. Predivno nesto za gledat i za inspiraciju.
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: AkTer FEST 2013.

Post Postao/la M & R »

Zeleni Palac je napisao/la:Bio ove godine. Iskreno receno, malcice razocaran. Prosle godine mi je bilo bolje. Em je bilo preglednije slozeno, em su u jednoj hali bili terariji, a u drugoj akvariji. Cini mi se da je ove godine bilo osjetno manje izlagaca.
E sad malo o zivinama. Odmah da kazem da sam duboko razocaran jer terarij s mravima nije bio u funkciji. Najvise sam se tome veselio, a kad ono baksuz. Mozda ga osposobe do kraja festa.
Ima previse kukuruznih zmija. Sigurno vise od pola izlozenih su kukuruzne. Neki terariji prazni, iako moguce da su se zmije ukopale pa se ne vide.
Zohari i palicnjaci su fora. Bilo nekoliko izlozenih terarija s njima.
Tarantula je bilo dosta, u njima sam uzivao. Nekoliko jako lijepo slozenih terarija s tarantulama, jedan mi se posebno dopao.
Terariji koji su me ostavili bez daha su bili s zabicama. Zaboravih tocan naziv zabice. Ovak i onak smo je jedva uocili, i to u ovom manjem, ali terariji su melem za oci. Predivno slozeni. Obavezno duze proucit, sto bi ovak i onak napravili dok trazite zivinu.
Ima veeliki kavez s odraslom iguanom i nekoliko manjih terarija s gusterima.
Sto se akvarija tice, njih je ove godine bilo drasticno manje nego prosle. Sto itekako utjece na sveukupni dojam.
Jos bi samo na kraju skrenuo paznju na izlozene terarije i akvarije za natjecanje u minijaturama. Cista remekdjela. Predivno nesto za gledat i za inspiraciju.

Iskreno i ja sam očekivala nesto vise .. kako se najavljivalo .. na kraju ... :-? steta da je tako ispalo !!! :ohnoo:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Odgovori