11. SEASPLASH FESTIVAL

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

11. SEASPLASH FESTIVAL

Post Postao/la Gadgadni »

18. - 22.07.2013.

http://www.seasplash-festival.com/hr/

:thumbsup: kao i svake godine.... cujemo se tamo :D
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
skvo
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 04.08.2011, 17:53

Re: 11. SEASPLASH FESTIVAL

Post Postao/la skvo »

Imam dva mjesta u autu ako bi netko išao, ili treba prijevoz..
:ymparty:
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: 11. SEASPLASH FESTIVAL

Post Postao/la Gadgadni »

..ove godine sam iskreno ostao razocaran sa organizacijom,' izgleda da iz godine u godinu umjesto sve vishe i vishe ulazu sve manje truda sto je stvarno razocaravajuche,
'''nije bilo pitke vode ljudi..mislim sto da vise pricam...svaki dan pali fucking auto i pici po vodu za pola kampa...eh' nejde to tako ljudi moji...
...voda za tusiranje kasnila jedan dan.....
...murije ko dreka svi ljudi u nekoj polu paranoji mah bljak... :((
...daleko od toga da se nisam zabavio' "nadje moje drustvo nacina", ali nije to to kad ja pred soundsistemcichem ne mogu pljugu zapalit...
...pala fina hrpica stranaca, a i domachih''' svaki dan sam svojim ocima vidio minimalno dva pada, a nasluso se x prici, pao ovaj onaj....
...ne bih zelio brukat festival...dat cu mu sansu josh sljedece godine...cisto jer sam bio skoro na svakome i nekako mi se uvukao pod kozu''',ali previse je to....
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Avatar
Tihomir
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 03.07.2012, 03:04
Ima zahvala: 34 puta

Re: 11. SEASPLASH FESTIVAL

Post Postao/la Tihomir »

Bok, evo ovo je meni 4. po redu!

Pa ako se ne varam i prošle godine je kasnila voda,to je zbilja loše. U vezi onoga natpisa " water is not for drinking", ja sam ga lagano zanemario i još sam uvijek živ :D.

Meni su također svi pričali kako je bilo pun k plavaca a ja niti jednog nisam vidio ;) , neznam jeli to do sreće ili slabo gledam, ali puno mi je draže ovako kad ne širim niti primam paranoju od drugih i na druge.
Kroz par godina malo se generalizirao cijeli festival, postao je poznatiji vani što se očituje i u broju stranih gostiju,to je pozitivno.
Ja nisam razočaran jer kao i uvijek dobro ti je onoliko koliko si napraviš da ti bude dobro, meni je bilo prekrasno i see ya next year! :thumbsup:

P.s. možeš malo pojasniti kako se očitovala loša organizacija osim kroz problem vode.
Live Long, Active and Psychoactive.
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: 11. SEASPLASH FESTIVAL

Post Postao/la Gadgadni »

"P.s. možeš malo pojasniti kako se očitovala loša organizacija osim kroz problem vode."

aha' ,problemi sa toplom cugom i naplatom radi fiskalizacije, postavljanje vecine wc-a, na sunce umjesto u hladu, bespotrebno postavljanje redara koji pregledavaju narukvice kao "sumanuti" na svim ulazima i izlazima sa stageva, limitiran prolaz samo u jednom smjeru 'eto' sitnice (-|
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Odgovori