O.Z.O.R.A. 2013

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
novicki
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 08.07.2013, 14:31
 pohvaljen: 1 put

O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la novicki »

Pozdrav svima!

Zanima me ima li tko da ide na OZORU ove godine? Frend i ja smo odlučili da idemo, pa tražimo prijevoz... :)
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la Psychonaut »

Looney Moon Visions make a powerful return to Ozora with a gallery project: Art Collider, exhibiting works by a prolific selection of artists. Also represented at the gallery space on behalf of Ozora is special guest, Alex Grey – a highly exciting revelation as he is making his first appearance at a European festival.
Alex Grey will be conducting a special ceremony at Ozora, comprising a lecture and a workshop. He will also lead a live art performance – more details to follow. Reproductions of the artists’ works will be displayed at the exhibition area
Uh, ovo me je bas obradovalo! Samo radi Alexa se isplati otici na Ozoru!
Pozivam te da budes moj ucitelj
novicki
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 08.07.2013, 14:31
 pohvaljen: 1 put

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la novicki »

Psychonaut je napisao/la:
Looney Moon Visions make a powerful return to Ozora with a gallery project: Art Collider, exhibiting works by a prolific selection of artists. Also represented at the gallery space on behalf of Ozora is special guest, Alex Grey – a highly exciting revelation as he is making his first appearance at a European festival.
Alex Grey will be conducting a special ceremony at Ozora, comprising a lecture and a workshop. He will also lead a live art performance – more details to follow. Reproductions of the artists’ works will be displayed at the exhibition area
Uh, ovo me je bas obradovalo! Samo radi Alexa se isplati otici na Ozoru!

ideš? :)
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la Psychonaut »

Idem, ali ne iz Hrvatske...
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la WIZARD »

slika
slika
slika
slika
slika
:ymhug:
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la muscaria »

Ja bih na Shpoooooonglee!!! :(
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la WIZARD »

novi album predivan :psy :mushroom: :sunn:
[media]link[/media]

ajde javite se ko jos ide pa da se dogovorimo da se upoznamo ko hoce :) :ymhug:
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
novicki
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 08.07.2013, 14:31
 pohvaljen: 1 put

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la novicki »

ej, ja idem sa dva frenda, krećemo iz Varaždina, najvjerojatnije vlakom...
bilo bi super kad bi se nekome prikrpali u auto :)
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la pecurko »

Jel istina da je otkazan festival :eeek: ??????
http://www.stop.hu/belfold/a-rendorseg- ... l/1170256/
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la muscaria »

Slabo kužim ovaj google translator, ali tražim okolo informacije o otkazivanju festivala, i ništa nisam našao. Upravo je na službenoj facebook stranici objavljeno da će Shpongle početi oko 20:30 odmah nakon ceremonije otvaranja.... I wish i could be there!!!!!!!

EDIT:
Javio se tip sa ozore i kaže da je main stage zatvoren zbog neke papirologije. Koliko sam skužio, još uvijek se čeka dozvola nadležnih......
Pa ne mogu vjerovat da državi ni malo nije stalo do ovakvog turizma, da se bacaju klipovi pred organizatore. Petnaestak tisuća ljudi koji dođu tamo, ostavljaju brdo para državi i i lokalnim upravama, a zauzvrat ne traže ništa drugo nego da ih se ostavi da u miru uživaju u festivalu!

EDIT 2: C/P sa službene facebook stranice (komentar jednog mađara provučen kroz google translate):
Ja ne mogu vjerovati što se događa, više od 10.000 ljudi tamo i jeben ovdje, nadam se da sada svi znamo koga glasovati iduće godine! To je sramota ove zemlje je tulumarenje također želimo biti zabranjen! Ne razumijem drugačija kultura nije nogomet ili su mađarski pjesme ne može biti, a to je slobodna zemlja! Što ako se izvanzemaljci potpuno diskreditirati sebe Mađari! Uskoro će biti Mađarski sramota!
Peace, Love, Sharing & Understanding
Odgovori