O.Z.O.R.A. 2013

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la Psychonaut »

Vratio sam se juce sa Ozore, i bilo je super. Nemam se na sta pozaliti.

Broj posjetitelja je bio dosta manji obzirom da se nije znalo hoce li festival uopste biti odrzan radi problema oko dozvole (vjerovatno lokalne vlasti nisu dale dozvolu do zadnjeg trenutka jer su ucjenjivali organizatore). Ali ja i dalje bilo puno ljudi(taman da nema velikih redova), dobra atmosfera i dobar program.

Nekoliko highlighta sa moje strane: petak vecer na Chilloutu (Kaya Project + Solar Fields + Tripswitch = totalo otapanje), Alex Grey live painting(sa Carbon Based Life Forms i sa Peaking Goddess Collective), Star Sounds Orchestra, Cosmosis + AJJA live guitar set itd. itd.

Veliki pozdrav svima koji ste bili na Ozori, a pogotovo WIZARDU koga sam i upoznao, mada ne bas u najboljem trenutku(sa moje strane :))
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la WIZARD »

hehe jbg sorry na prekidanju sna :D u svakom slucaju drago mi je da smo se upoznali,sledeci put cemo se i duze druziti :winkk: :)

sto se tice ozore...hmmm ne postoje reci koje mogu da opisu sve ono sto sam osetio i doziveo tamo :) ono je stvarno PARADISE i FREEDOM :lovee:
cim udjete kroz kapiju na sve strane su nasmejani i pozitivni ljudi ,svi ti masu i salju poljubce,svi raspolozeni da se upoznaju,procaskaju,svi su ludacki psihodelicno obuceni,puno ljudi sa dredovima ,a najvise sam se odusevio onim plemencima kao iz filmova obuceni :)
nisam ni imao predstavu da je ozora onoliko prostranstvo,treba ti 3-4sata da obidjes sve..cak nisam ni stigao bas sve da vidim ,npr nisam nikako stigao taj lavirint da vidim,ni cirkus itd ali tu je i sledeca godina :)
najvise me je odusevio nivo svesti kod ljudi sto se tice ocuvanja prirode,svuda kese za djubre,tj uz kupljenu kartu na ulazu dobijes velike crne kese i neku epruvetu za pikavce :) svuda je zemlja i trava i prasina ,nigde betona :) svi hodaju bosi :)
jos jedan utisak su mi ostavili ti neki mirisi ozore :D svuda jaki i prijatni mirisi ,tamo gde je hrana cudni neki mirisi zacina ,svuda mirisi mirisljavih stapica,pa mirisi shita,hashisha,charasa,change,vutre itd diiiivno diivnooo :ymhug:
shopovi su AAAAAAAAAAAAAAHHHH predivni,svi su unikatni i rucni radovi ,neki jeftini a neki i skupi ali (da sam imao)ne bih zalio ni 1000 evra da potrosim na sve one stvarcice :lovee:
ima tu jos dosta utisaka i dozivljaja ali ne mogu sve odjednom da napisem mozak radi 200 na sat sada :))
kasnije cu napisati utiske sto se tice muzickog dela programa :sunn:
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
novicki
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 08.07.2013, 14:31
 pohvaljen: 1 put

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la novicki »

Iako prethodni post vrlo dobro opisuje atmosferu na festivalu, bilo je riječima neopisivo. :)
Već je postavljen novi datum za sljedeću godinu :)

Ako će nekome biti od koristi:

S obzirom da nismo imali auto, išli smo vlakom Zagreb - Budimpešta. Izašli na stanici Siofok i platili taxi 10 eura do ulaza. Isto tako i na povratku. Povratna karta je oko 140 kn (Zagreb - Siofok - Zagreb). Po meni najjednostavnija opcija, ukoliko nemate prijevoz.
nelekrele
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 02.12.2012, 22:14

OZORA

Post Postao/la nelekrele »

pozdrav svima
moze li mi neko ko je bio na ozori prosle godine reci kako je sada sto se tice murije. Ima li ih na samom festivalu? da li je bilo nekih ruznih scena sa njima? cujem da je bilo pretresanja i pasa, da li je to tacno, i koliko je zapravo to bilo ozbiljno? Da li je medju ljudima vladala paranoja ili si imao kome dodati cigaru? hvala unapred
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: O.Z.O.R.A. 2013

Post Postao/la Perun »

Uppssss, tek sad shvatio da je to u Mađarskoj!! Koji promašaj lik?!
Nema šanse da se vozim toliko po ravnici...
Zar nije bilo nešto na nekom otoku ispod Velebita, ili gori negdi?
Ko prije umre duže je vječan
Odgovori