Camping party

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
vidra
rank4
Postovi: 126
Pridružen/a: 02.08.2010, 21:00
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Camping party

Post Postao/la vidra »

Gorda je napisao/la:Nadam se da nam kiša neće poremetiti sve zamišljeno.
proputovao sam ovih dana pola hrvatske i iskreno, nikad u životu nisam vidio toliko vode... svaki jendek, svaka njiva, svaka šuma... sve je poplavljeno!
kakva je gore situacija?
Avatar
Sunčica Maslačak
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 05.02.2013, 17:57
Ima zahvala: 21 put
 pohvaljen: 15 puta

Re: Camping party

Post Postao/la Sunčica Maslačak »

....gore će se naći jedna sanjiva dolina za nas dobre ljude,dobrog srca, dobrih nauma i najbolje volje za družeeenjeeeeee...nema kiše,kakva kiša..išš kiša :) :mushroom: :grouphugg2: :sunn: :sunn:
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

Tlo u brdima kod nas je poprilično porozno i ima dosta humusa, pa se blato jednostavno ne može napraviti, a i sve se slije niz padine...

Možda će i biti nešto blata na samom putu do gore, ali to samo jednu kratku dionicu i ništa znatno...iako i za to čisto sumnjam.

do 19.4. još imamo 17 dana...tako da se sve stigne još i ispadati i osušiti i štošta...

Nekako sam optimističan što se vremena tiče za taj vikend, a sad...hmm, tko će znat. Ja znam tko ide i u slučaju neke obične naoblake :D
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Camping party

Post Postao/la oseloth »

Taman sam išao šator pregledati. Treba ga malo oprati i spreman za pohode. Jebeš mi sve treba će mi peć da se zagrijem.
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

Vjeruj mi da neće... ponavljam, prošle god sam prvi put kampirao 30.3., a vjetar je ubijao do kosti...baš loše vrijeme bilo, međutoa, u šatoru je bilo sasvim toplo. Imao sam vojnu vreću i jednu deku samo... :)

Ako ikome i zafali neki komad pokrivača, pa lako se to riješi. :ymhug:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
K.U.G.A.
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 27.03.2013, 14:33
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Camping party

Post Postao/la K.U.G.A. »

da...noć će sigurno biti hladna o tome nema dileme...ali uz malo antifriza i dobru vreću za spavanje mislim da nema govora o problemima :thumbsup:

jel se lokacija zna ili je još tajna? :)
"Even a man who is pure in the heart
And speaks in prayer by night,
May become a wolf when the wolf's bane blooms
And the winter moon is bright"
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

Lokacija se zna, samo ju vi još ne znate... :p

Šalu na stranu, da, detalje kao lokacija, vrijeme početka, "point" gdje bi se svi mogli skupiti i slično ćete dobiti u privatnim porukama. To je čisto preventivno, iako na kampiranje svi smijemo ići bez ikakvih problema... :ymsmug:

Također ćemo sastaviti i neku listu stvari koje bi ljudi, po potrebi, "trebali" nositi sa sobom...jer se nekad jednostavno zaboravi nešto što zna biti vrlo važno.

kampiranje, kampiranje :delicious:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Camping party

Post Postao/la oseloth »

Imali suhog drveta? Vatre će trebati u svim oblicima.
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

Kako ne bi bilo... Mi smo bacili dogovor da ćemo zaletiti jedan dan gore, očistiti malo tlo od granja i navuć hrpetinu drva (suhe grane koje su popadale i slično), a barem toga ima :)

UPDATE:

Evo upravo smo se vratili sa brda i mogu reć da blata nema niti malo, a do jučer je neprestano padala kiša. Nadalje, drva će biti u izobilju, a smislili smo i nekakav plan gdje će biti kamp mjesto, a gdje nekakav "floor"... Također je zamišljen nekakav "chill floor" gdje će svi moći sjesti pod krović, popiti čaj ili jednostavno uživati na način na koji žele.

Za nekoliko dana ćemo otvoriti "prijave" pa da znamo kome poslati PP sa informacijama i detaljima što i kako.

Do tad... :lovee:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

I eto ga, napokon "otvaramo prijave" za kampiranje. Svi koji su zainteresirani, neka pošalju PP i strpljivo čekaju odgovore. Prijave traju do dana kada je sam party...dakle 19.4.

Sva "privatnija" pitanja također postavite ondje, a nešto općenitije slobodno postajte u temi.

:thumbsup:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Odgovori