Camping party

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Camping party

Post Postao/la Gorda »

Ljudi, imam na umu organizirati party/kampiranje u proljeće, pa me, čisto okvirno, zanima kakav bi bio odaziv, tj. da li bi ga uopće bilo.

Kako sam ovakve projektiće već radio, koncept je napisan i kroz mjesec dana se kreće u razradu.

Lokacija - zasad neću detaljizirati, ali se radi o Slavoniji
Vrijeme - sredina ili duga polovica četvrtog mjeseca

Ekipa umjetnika bi odradila nekakve dekoracije te bi samu lokaciju poprilično lijepo ukrasili, a to je više-manje dogovorena stvar. Događaj bi se odvijao u šumi, na nekih 470m nadmorske visine, sa prekrasnim pogledom, a i općenito prekrasnom prirodom. Trajalo bi pet-sub-ned, dakle, 3 dana uživanja.
Puštala bi se raznolika glazba cijeli vikend...dakle, bilo bi podosta elektronike (chillout, psihodelični trance, brejkbit i slično), a opet, ne bi zapostavili niti ljubitelje roka, meditacijskih sešna, itd, itd...o tom kad bude trebalo.

SVE BI BILO APSOLUTNO BESPLATNO, BAR ŠTO SE NAŠEG DIJELA TIČE, JER JE SVE ZAMIŠLJENO KAO DRUŽENJE I UPOZNAVANJE. Zasad se vrti neka brojka od 15-20 ljudi, a to su uglavnom lokalni ljubitelji prirode, kampiranja, partijanja i svega vezanog uz to.

Nadalje, osigurali bi pitku vodu, iako je izvor nekoliko minuta pjehe, ograđena ložišta, te muziku i prostor za kampiranje. Napravit ćemo i detaljan opis kako doći do lokacije, a i point mjesta na kojima bi se ljudi okupljali, pa bi se, po potrebi, organizirao prijevoz iz grada(20min vožnje iz centra).

Nas nekoliko organizatora bi snosili troškove u potpunosti (gorivo, materijal za dekoracije, oprema i slično), ali, također bi bila otvorena opcija nekih simboličnih donacija, no, manje bitna stvar.

(Ako se netko bavi dj-ingom, i ima volju puštati, može se dogovoriti nešto)

Dakle, ovo je napisano poprilično općenito, bez nekih konkretnijih stvari, ali, sve u svoje vrijeme. Sva pitanja možete postaviti ovdje, ili, po potrebi, u box. Također, ako ima interesa, slobodno se javite ovdje, čisto da znamo radi organizacije, da bi sve ispalo kako spada.

PONAVLJAM: organiziramo ovako nešto isključivo radi druženja, upoznavanja i dobre zabave sa dobrim ljudima. (kroz dogledno vrijeme, nabacit ćemo i neke fotke, pa da se vidi koliko je sama lokacija interesantna i mistična)

:ymparty: Pozdrav svima.
Zadnja izmjena: Gorda, dana/u 23.03.2013, 19:06, ukupno mijenjano 1 put.
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
najs
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 06.11.2012, 18:07

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la najs »

ajde baci neke fotke baš me zanima :) a što se tiće sigurnosti? msm jel to ono idemo u shumu na kampiranje ili je privatna lokacija da nema brige od zakona i ofc plavih angjela :-?
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la Devil'sChase »

Pa ovo, budući da je propao kamp, je odlicna ideja :thumbsup:
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la Truthopia »

e da camp....di je nestao taj covijek po nicku Histar???i sta je s tim campom? a ovo bi bilo gdje u Slavoniji???
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la 314 »

joj ovo mi super zvuči :) :ymapplause: :thumbsup:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la Gorda »

Situacija je ovakva...slike slijede cim dođu sunčani dani, jer bas nije da mi se ide po blatu gore.
Zapadna slavonija, blizu gradova lipik, pakrac...a nedaleko su i novska, daruvar...

Radi se o lokaciji koja je u brdima, u sred šumetine, a točno mjesto nije niti lovačko, niti planinarsko...a nije naravno ni privatno, pa smo mi samo ljubitelji prirode i uživamo ondje boraviti.
Anđela ondje nikad nije bilo, a sumnjam da će ih ikada i bit...prvo što im nije blizu, drugo, nije baš fina cestica do tamo, a treće...nisam siguran da bi im ondje bilo išta zanimljivo...

Naravno da opreza nikad dosta što se nekih stvari tiče, ali kilometrima okolo je sve samo šuma i tu bi svatko mogao biti dovoljno oprezan, ako me razumijete što želim reć. :psy

Zaboravih napomenuti kako mjesto odiše povijesnim trenucima, pa brojne zemunice, prekrivene mahovinom i lišćem daju neopisiv osjećaj... Još taj pogled...vide se neka mjesta i do 100tinjak km daleko(npr poslije kiše) #-o
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la dr.manijak »

Ja sam ZA!
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la Gorda »

Dakle, interesa ima, a to je jako lijepo vidjeti. Do tad imamo još mjesec i pol, ugrubo, pa se još štošta stigne.

Prošle sam godine prvi put kampirao 30.3., a znamo da temperature nisu bile obećavajuće, ali mogu reći da je u vreći s dekom sasvim dovoljno, naravno u šatoru. :ymhug:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
zicko
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 29.03.2012, 15:44
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la zicko »

Ahhh jedva sam dočekao da netko objavi nešt u vezi nekog kampiranja :D
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Camping party na proljeće

Post Postao/la oseloth »

Oouu ja sam za. :-D
Odgovori