Camping party

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Camping party

Post Postao/la oseloth »

Ako nam vrijeme ovako nastavi još ćemo zimovanje organizirati
Avatar
Sunčica Maslačak
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 05.02.2013, 17:57
Ima zahvala: 21 put
 pohvaljen: 15 puta

Re: Camping party

Post Postao/la Sunčica Maslačak »

Pozz, ekipa :)

Da Vas sve skupa prvo pozz, nova sam ovdje,dolazim na kampiranje sa dečkom i mnogo se veselim tom vikendu...bit će zanimljivo.. gledala sam prirodu malo i prekrasna je..hope too see you soon... :) :D :cheesy: ...
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

314 - samo prati temu, pa će kroz desetak dana biti sve objavljeno osim točne lokacije i tako nekih privatnijih stvari, a to ćeš naravno dobiti na PP

Sunčice - eto, za početak jedan veliki pozdrav... :ymhug:
Prati temu, pa kroz skorije vrijeme dobiješ info kao i ostatak... :psy
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
zicko
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 29.03.2012, 15:44
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Camping party

Post Postao/la zicko »

aHHH sad vidim da je neki okvirni datum 19.4, a ja sam nažalost u Sarajevu :confusedd:
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

Nekoliko prijatelja, koji su inače umjetnici, su potvrdili svoj dolazak, pa smo dogovorili nekakve dekoracije... Uglavnom bi trebalo biti šareno, veselo i svjetlucavo.

Toplo se nadam da ih mašta neće odvući predaleko, pa da samo dekoracije moramo spremati tjedan dana... :D
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Mr. Question
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 29.03.2013, 00:27
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Camping party

Post Postao/la Mr. Question »

:ymhug: odlicno kada sam bjezao iz Slavonije jer tamo nema zivota (bio sam sljep pored očiju) u 9. mjesecu se vracam doma u Slavoniju tako da mi je žao što ću ovo propustiti :ohnoo: ali trenutno imam novi cilj u životu a to je pokazivanje ljudima kako iskoristi sve resurse koja nam naša zemlja pruža, a da to nemora bitno utjecati na životni standard, a bas ovakvi događaji su mi se vrtili po glavi drago mi je što još ima normalnih ljudi koji si daju truda svaka Vam čast na trudu i sve pohvale forumu, u mojim očima ste veći od bilo kakve visokoprofitabilne tvrtke.
Od jeseni imate jednog člana više a do onda imate moju, nažalost, samo virtualnu prisutnost :lovee:
Nature is my religion.
The earth is my temple.
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

Mr. Question je napisao/la::ymhug: odlicno kada sam bjezao iz Slavonije jer tamo nema zivota (bio sam sljep pored očiju) u 9. mjesecu se vracam doma u Slavoniju tako da mi je žao što ću ovo propustiti :ohnoo: ali trenutno imam novi cilj u životu a to je pokazivanje ljudima kako iskoristi sve resurse koja nam naša zemlja pruža, a da to nemora bitno utjecati na životni standard, a bas ovakvi događaji su mi se vrtili po glavi drago mi je što još ima normalnih ljudi koji si daju truda svaka Vam čast na trudu i sve pohvale forumu, u mojim očima ste veći od bilo kakve visokoprofitabilne tvrtke.
Od jeseni imate jednog člana više a do onda imate moju, nažalost, samo virtualnu prisutnost :lovee:
Mi radimo ovakve "organizacije" od 4. pa sve do kraja 10. mjeseca... Stalno se kampira, boravi u prirodi, putuje...tako da...doć će i taj deveti mjesec, lako se dogovori nešto :ymparty:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
skugee
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 20.02.2013, 20:54
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Camping party

Post Postao/la skugee »

Kada to završi oće biti nekakvih slika? Bilo bi lijepo vidjeti što se sve radilo :thumbsup:
“The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.”
― Marcus Aurelius
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Camping party

Post Postao/la Gorda »

Hmm...ne znam koliko bi bilo pametno vješati slike ljudi s foruma, ali slike lokacije svakako možemo staviti (nakon svega). Čisto da se vidi kako je sve izgledalo...no o tom kad završi, a nije ni počelo :D

Nadam se da nam kiša neće poremetiti sve zamišljeno.
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
K.U.G.A.
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 27.03.2013, 14:33
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Camping party

Post Postao/la K.U.G.A. »

Pratim, sa izrazitim zanimanjem! :lovee:
"Even a man who is pure in the heart
And speaks in prayer by night,
May become a wolf when the wolf's bane blooms
And the winter moon is bright"
Odgovori