Outlook Festival 2013

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
Avatar
disibio
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 29.04.2012, 21:16
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 4 puta

Outlook Festival 2013

Post Postao/la disibio »

jedan od vodecih bass culture i soundsystem festivala u europi!

nego da ne lupetam previse evo vam line up, i sav info imate na web stranici. :)

http://www.outlookfestival.com/2013-line-up/

vidimo se tamo! :D
True happiness does not lie in the external world, it is not dependent on the acquisition of material comforts or other people. Your happiness lies within you.

C12H16N2
Avatar
pjegava hijena
rank3
Postovi: 65
Pridružen/a: 08.03.2013, 01:02
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Outlook Festival 2013

Post Postao/la pjegava hijena »

Odličan line-up ove godine, ali nije još ni blizu potpun! :D
Več godinu-dvije se spremam otić, ali financije me uvijek spriječe, ove godine idem sigurno - ima za svakoga po malo... :thumbsup:

Jel bio netko, da podjeli iskustva što se tiče same organiziranosti festivala, ljudi kakvi su i tako? Tvrđava je odličan prostor za fest, a i čuo sam da je puno bolje iskorištena nego na Seasplashu, da su neki novi dungeoni otvoreni! :cheesy:
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: Outlook Festival 2013

Post Postao/la Gadgadni »

...iskreno razocarao sam se prosle godine...pre skupo sve to bilo, glupo mi sto nisu za nas imali isto rasporedjene karte kao za strance tj, odaberesh si sta ti pase, platis i to ides slusati, a i vrijeme malko ugnjavilo stvar...bu bolje ove ;)
..jedna od stvari koja mi je dobra je sto ne moras stajati u redovima kao i stranci dok cekas ulaz, redari polude s tim Englezima, nas domacih ima malo pa imamo privilegije ;)
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Odgovori