Momento Demento Festival @ Zagreb (12.-16.09.)

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
skunkinho
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 13.08.2012, 15:15

Momento Demento Festival @ Zagreb (12.-16.09.)

Post Postao/la skunkinho »

Jel zna netko nešta o ovom festivalu? Jel idete tamo? Lokacije izgleda odlično!
glamba
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 12.08.2012, 19:54

Re: Momento demento festival Zagreb

Post Postao/la glamba »

Nas par iz Osijeka kontamo doć.. Taman mi odgovara sredinom 9-og kada završe ispiti, otić na još jedan fest :hehee:
Inače fest se prvi put održava i internacionalnog je karaktera,tak da svakako kontam da će biti odlično.
Slike lokacije na službenoj stranici su predobre,,šumice,,jezero,rijeka,gusta trava,,ma predobro.
Avatar
tea
rank3
Postovi: 62
Pridružen/a: 27.07.2012, 13:27
 pohvaljen: 11 puta

Re: Momento demento festival Zagreb

Post Postao/la tea »

imam pitanje! Postoji li vikend karta, za pet, sub i ned?? :) :)
We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience.
skunkinho
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 13.08.2012, 15:15

Re: Momento demento festival Zagreb

Post Postao/la skunkinho »

tea je napisao/la:imam pitanje! Postoji li vikend karta, za pet, sub i ned?? :) :)
Da, za vikend je 200kn
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Momento demento festival Zagreb

Post Postao/la Fig »

Danas počinje pa do nedjelje, vjerujem kako će bit divno sa hrpom artista i performansima, već domaćim i manje poznatim, pa i cirkus ekipa sa losta, te posebice fino meni što se tiče dekoracija i crtača također... bacite pogled više na njihovoj stranici http://www.momentodementofestival.com
glamba
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 12.08.2012, 19:54

Re: Momento Demento Festival @ Zagreb (12.-16.09.)

Post Postao/la glamba »

Ako bi netko iz Osijeka ili bliže okolice htio ići,neka se javi u inboks.. Ja i prijatelj idemo autom i dobro bi nam došao još netko da podjelimo troškove
skunkinho
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 13.08.2012, 15:15

Re: Momento Demento Festival @ Zagreb (12.-16.09.)

Post Postao/la skunkinho »

Žao mi je sada što sam svojim postom upropastio cijelu temu pa ljudi nisu uopce komentirali kako im je bilo na Momentu. Ako je moguće da izbrišete ovaj moj post pa da krenemo iznova :D
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Momento Demento Festival @ Zagreb (12.-16.09.)

Post Postao/la Fig »

ma nemaš šta upropastit... možda većina nije bila, nemaju neke dojmove ili im se neda ništa komentirat :)

ja na kraju nisam otišao, čuo sam da vrijeme nije baš poslužilo, te da je bilo veoma malo ljudi čime se stvorio debeli minus i dosta artista ostalo bez ugovorenih kojekakvih prihoda.

navodno će sljedeće godine organizirat da bude odmah nakon LT-a, da se ljudi samo presele do Zg-a.
skunkinho
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 13.08.2012, 15:15

Re: Momento Demento Festival @ Zagreb (12.-16.09.)

Post Postao/la skunkinho »

Eto da barem onda ja nešto kažem. Mi smo bili samo u subotu i bilo je dobro vrijeme,ali ove ostale dane sam cuo da je bilo grozno.
Šteta zbog lošeg vremena i pomanjka ljudi jer dečki su se stvarno potrudili! Dekoracije i projekcije su bile jednostavno predobre, glazba je bila odlična (dosta full-ona pa ko voli), a i to malo ljudi što je došlo uspjelo je napraviti odličnu vibru. Definitivno idem opet iduće godine!

Pametan potez sa datumom iduće godine
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Momento Demento Festival @ Zagreb (12.-16.09.)

Post Postao/la Fig »

super pozitivan fidbek, super. da, predivni su bili artisti dekoracija, baš sam pratio na stranici i primamili me na odlazak al nema veze.

bude i to više zaživilo nagodinu :psy
Odgovori