Seasplash 19.-22.07.2012

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
Avatar
zicko
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 29.03.2012, 15:44
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 3 puta

Seasplash 19.-22.07.2012

Post Postao/la zicko »

EJ ljudovi otvorio sam ovu temu da vam kažem kako je organiziran prijevoz iz Osijeka autobusom.
kreće se 18.7 u jutarnjim satima a vraća se nakon završetka festivala 23.7
Cijena je 500 kuna u koju je uračunat prijevoz tamo i nazad plus festivalska karta za sve dane.
Pa ako ima zainteresiranih iz okolice Osijeka neka mi se slobodno javi ;)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Seasplash 19.-22.07.2012

Post Postao/la Red »

slikapa da objavimo ovo ofišalij :)

10th Seasplash Festival 19.-22.07.2012.
Fort Punta Christo, Štinjan, Pula, Croatia

10. Seasplash festival najavljuje nove izvođače, novu pozornicu i novi vizualni identitet.

Već najavljenim izvođačima na jubilarnom 10. Seasplash festivalu: legendarnim reggae punk rockerima Ruts DC, britanskoj reggea-dub atrakciji Dreadzone, kultnom dub sastavu Vibronics, veteranu UK duba Jah Free, najpoznatijim poljskim reggae dub bendovima: Paprika Korps i Ragana, francuskim veseljacima Joke, hrvatskim reggae dub sastavima: Brain Holidays, Dubble i Digitron Sound System pridružuju se: St!llness, O.B.F. Sound System, OM Unit, Shalamanda HiFi, Dubzilla, Bass Culture, Kingston Sound, Trip To Zion, Bass Matters, Homegrown Sound, One Woman Army In Dub i Seasplash Pula Crew.

Za sve koji vole ritmove reggae, dub, ska, rocksteady, dancehall, dubstep, jungle, drum’n’bass, hip-hop, elektronske i plesne glazbe, pozitivnu i veselu atmosferu, ples do ranojutarnjih sati, sunce i more, kao i svake godine Seasplash je osigurao uvjete za idealno festivalsko ljetovanje: 4 dana cjelodnevnog glazbenog programa koncerata, dj-eva, vj-eva i soundsystema na 6 pozornica i nekoliko party brodova, besplatni organizirani kamping za posjetitelje festivala, dnevne programe na plaži, popratni kulturni program, rasta basket cup, radionice, bazar, chill out zonu, prijevoz posjetitelja do Pule i natrag autobusom i brodom...

Povodom povratka Seasplash festival na svoju prvobitnu lokaciju jedinstvenu štinjansku tvrđavu Punta Christo u Štinjanu kraj Pule predstavlja novo ruho: novi «gusarski» vizualni identitet festivala

Još jedan novitet na Seasplashu je šesta po redu pozornica «Beach Splash stage» smještena na plaži, u neposrednoj blizini tvrđave i kampa, gdje će se odvijati dio dnevnih programa festivala.

Seasplash festival vraća se na svoje prvobitno mjesto održavanja: štinjansku tvrđavu Punta Christo, koja je u međuvremenu preuređena i s događanjima kao što su Outlook festival i Seasplash Summer Club postala svjetski poznata festivalska lokacija, jedinstvenog povijesno-kulturnog značaja i prirodnih ljepota, uz neposrednu blizinu plaža i nasuprot Nacionalnog parka Brijuni.

Na šest pozornica:
Livesplash stage
Soundsplash stage
Dubsplash stage
Electrosplash stage
Chillsplash stage
Beachsplash stage

za detalje, http://www.seasplash-festival.com
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Seasplash 19.-22.07.2012

Post Postao/la Tain »

Hello people!

Da li se ovdje isplati dolazit solo?
Sta se ima za radit po cijeli dan?
I love not man the less, but nature more.
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Seasplash 19.-22.07.2012

Post Postao/la wonaabi »

pa ako misliš radit tamo, sad ti je vjerojatno prekasno za prijave...ja nažalost nisam još stigo na fest da se sam uvjerim
(možda ove godine na dan,dva) al čujem da bude dobra atmosfera i
da je jedini problem što bude dosta murije pa te mogu uhvatit(ako na stejdžu :smokee: ).
što se solo odlaženja tiče...meni je čak i draže tako ić, upoznat nove ljude,
čut nove priče .šta će mi ekipa koju gledam svaki dan?
tako da i kad odem s nekim uvijek se nekako pogubimo :techno:
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Seasplash 19.-22.07.2012

Post Postao/la Tain »

e hvala, super je znati.

nisam mislio na posao nego ono da li ima aktivnosti kroz cijeli da, ili samo par sati muzike dnevno.

al evo koliko vidim iz opisa ima svačega.
šteta za muriju doduše. tužno da nas nemogu 3 dana pustiti na miru, ionako odvojeni od civilizacije.

al svejedno zvuči za sad baš dobro.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Tihomir
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 03.07.2012, 03:04
Ima zahvala: 34 puta

Re: Seasplash 19.-22.07.2012

Post Postao/la Tihomir »

Ćao, novi sam registrirani član na forumu, iako već pratim neko dulje vrijeme zbog P.C.
Naime, meni će ovo biti treći Seasplash do sada. preko dana imaš što za radit, ODMARAT u hladu s :smokee: ili upoznavat ljude.:)
P.S. ove godine su se vratili na svoje novo staro mjesto pa neznam kako će biti ali očekujem najbolje.

pozitivne vibracije
Live Long, Active and Psychoactive.
Odgovori