O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 2012.)

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Rhea
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 07.12.2011, 20:01
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Rhea »

proboscis, nisam dobila mail od tebe od zadnjeg puta, rekao si da imate mjesto za jednu osobu i to pod upitnikom .. šta sad? :)

aj ti meni lijepo sendaj na perkovljev13@gmail.com tamo stižu poruke, hotmail zafrkava .. jel imate mjesta za 2 osobe uopće? :) svi su nas iz Os iznevjerili, rekli su ići, a sad otpalo :-s mi idemo 1000 posto :)
Kheekatz
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 17.07.2012, 15:49

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Kheekatz »

Ima 2 mjesta, riješeni ste do daljnjeg ;D
Avatar
Rhea
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 07.12.2011, 20:01
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Rhea »

Kheekatz
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 17.07.2012, 15:49

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Kheekatz »

Ovaaaaj, ja imam neka pitanja koja bih ti postavila prije nego što se upoznamo na putu za Mađu :D

Koliko tamo koštaju željeni konzumati?
Kakva je sve hrana i koliko otprilike što košta, daj mi neke primjere :D
Jel ima komaraca??
Šta sve čovjek koji prvi put ide treba ponijet dodatno, na šta treba pazit, da ne bude ''da smo barem ovo, da smo barem ono...'' :D
Jel su skupi suveniri?


Ovog sam se zasad sjetila :P Tenks na odgovorima unaprijed! Možeš mi odg i na mail luv_delux@live.com
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Red »

pogledaj si tj. pročitaj teme od prošle i predprošle godine, ljudi su pisali o svemu što te zanima ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Kheekatz
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 17.07.2012, 15:49

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Kheekatz »

Ok, pročešljala sam teme :)))))


Inače, jel ima još kakvih vijesti vezanih za Ozoru 2012, što se organizacije tiče i ostalo?? Nadam se da nema loših vijesti...


Bdv, moja velika radost na Ozori - JUNO REACTOR! :mushroom:
psyteknologija
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 10.04.2012, 03:33

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la psyteknologija »

Za pocetak pozdrav svim forumasima posto sam novi clan iako sam se registrirao nesto ranije. Prvo bih pohvalio forum koji vec duze vrijeme pratim i koji je stvarno predivan i jako informativan, samo nastavite tako ;) . Evo samo da se javim da jos jedna ekipica iz Osijeka ide na Ozoru. Ovo je moj treci puta da idem tamo a posto vidim da ima jako puno upita oko svega da napisem koju korisnu rijec :) . Inace samo da napomenem da sam vec bio napisao jedan poduzi tekst i htio postati, komp mi se resetirao i sve oslo, tako da mi je ovo drugi pokusaj pisanja istoga :bigsmilee: .
Znaci puno lakse vam je ako idete autom tamo sto zbog transporta stvari sto zbog mogucnosti odlaska u trgovinu. Naime posto na sami festival mozete unijeti sto god vam padne na pamet, najbolje je cugu i hranu kupovati u trgovini jer ako to mislite raditi na festu ipak cete se istrositi nesto vise. Blizu mjesta Ozore postoji malo vece mjesto Simontornya i mislim da tu vec imate nekakvu trgovinicu i restoran. Nesto malo dalje je gradic Sarbogard i tamo imate veliki Tesco, mi smo uvijek isli tamo po sve sto nam treba.
Kada dodete na fest bitno je naci mjesto za kamp koje bi vam odgovaralo, e sada sve zavisi sto vise volite, jer sto vise budete isli prema unutrasnjosti festivala sve veca je guzva, tako da ona mjesta oko florova su bas nakrcana ljudima, mi se uvijek smjestimo skoro pa na samom ulazu na fest jer sa strane ima i malo drveca i hlada a i nije tolika guzva. Jedini problem je kod toga mjesta udaljenost od "glavih" dagadanja jer treba oko pola sata pjesacenja do tamo ali dobro to nama nije bio problem :) .
Nadalje bitno je ponijeti sto bolju opremu za kamp, znaci satori, lezajke, plamenici, N20 :)) ... sve sto vam moze koristit za sto ugodniji boravak u prirodi jel B-) . Isto tako nemojte ni slucajno zaboraviti ponjeti dovoljno debele odjece jer smo tamo znali dozivjeti da preko dana bude 35 a preko noci 5 stupnjeva.
Jedino sto meni jako fali tamo je neki izvor vode, neko jezero ili rijeka :bigsmilee: , da se mozes osvjeziti malo, ali mozda i bolje da nema jer tamo jednostavno nema komaraca, to je bilo necije pitanje jel.
Eto to bi bilo to ukratko od mene, ovo je onaj osnovni dio za pripremu a onaj psihodelicniji dio vam ostavljam da istrazite sami :D , ja mogu samo reci da ne mogu docekati trenutak polaska. Vidim jako puno ljudi ide iz Os ove godine tamo, ja barem tri razlicite ekipe poznajem koje idu, plus sto vidim tu na forumu da ide vas dosta. Nadam se da ce nas neka sudbina spojiti tamo pa da se zabavimo zajedno :D . Ako ne veliki pozdrav svima i zelim da se zabavite najbolje u zivotu do sada. :mushroom: :mushroom: :sunn: B-) P.L.U.R.
Avatar
Rhea
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 07.12.2011, 20:01
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Rhea »

Kheekatz, mail ti je poslan :) ajme pa tu sami osjecki ljudi :D ja jednostavno ne mogu dočekati dan da krenemo .. ako ništa, barem vlakom, je da ćemo se ko magarci nategnuti #-o
Getox
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 24.07.2012, 15:29

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Getox »

idemo ja i frend na ozoru i imamo 2 mjesta u autu pa ako je netko zainteresiran neka se javi. krećemo 7.8. ujutro i možemo pokupiti nekoga u rijeci ili zg npr.
Aeren
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 27.07.2012, 12:50

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Aeren »

Getox je napisao/la:idemo ja i frend na ozoru i imamo 2 mjesta u autu pa ako je netko zainteresiran neka se javi. krećemo 7.8. ujutro i možemo pokupiti nekoga u rijeci ili zg npr.
Ponuda još uvijek vrijedi? Dečko i ja bi išli, ali još nemamo nikakav prijevoz pa ako su ta dva mjesta još slobodna mi bi se ubacili. Iz Rijeke smo :)
Odgovori