LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori

Idemo na Lost Theory?

Vidimo se definitivno!
21
58%
Nije sigurno, još ...
6
17%
Nažalost ništa ove godine, možda sljedeće.
9
25%
 
Ukupno glasova: 36
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Lost Theory »

Lijepi pozdrav svima!

Za početak, organizacija LTF-a želi vam sve najbolje u 2013!

Upravo sam pročitala sve postove koje ste napisali nakon festivala. Hvala Vam na svim pohvalama i kritikama, kako na onim pozitivnim tako i na negativnim :).
Svake godine se trudimo poboljšati festival prema vašim dojmovima. Posebno hvala svima koji su sudjelovali na festivalu na bilo koji način :)

Nažalost, ne podržavamo baš ovakve sudionike:
Riseofmagic je napisao/la:Čast mi je da sam ove godine bio na lost theory festivalu :D ali samo 6 sati bez ulaznice sam se ušvercao sam da vidim isplati li se platiti 6 dana i da isplati se iduće godine idem sa ulaznicom :D a da sam mogao ostat vise dana ušvercan jesam samo sam otisao dalje ludovat :D
Osiguranje im nije bila jača strana ove godine :D
Iz razloga zbog kojeg ih ne podržavaju ni organizatori ostalih festivala, a to je da se festival nažalost ne može održati bez određenih financijskih sredstava, a pogotovo LT koji nema velikih sponzora. Plaćanje ulaznice je velika podrška festivalu. No, nadam se da si se dobro proveo tih 6 sati i skužio da ti se ove godine isplati kupiti kartu za cijeli festival(p.s. ulaznice su trenutno u prodaji po cijeni od 70 eura ;)) A što se tiče osiguranja, dečki su ove godine imali jako puno posla i dali su najbolje od sebe.

Također:
hypokeimenon je napisao/la: Bilo je par stvari koje su mi smetale (tipa eko sapun i čaše preser a tamo su porovali pola šume, ili neugodni zaštitari)
. Žao mi je što tako razmišljaš. Očito nisi baš shvatio sam koncept festivala. Za razliku od ostalih tipa "šank - podij - šank" LT ima sasvim drugačiji koncept. Više o tome možeš pročitati ovdje: http://www.losttheoryfestival.com/info/vision/ i ovdje: http://www.losttheoryfestival.com/info/ecology/. I da ti još malo pojasnim:

1)Festival se održava na ekološkom imanju sa certifikatom četverolisne djeteline. Da bi imanje imalo eko certifikat potrebno je imati i čistu pitku vodu (kakva je Otuča), čija se kakvoća svake godine provjerava. Zbog toga se koristi bio razgradivi sapun i sistem pročišćavanja vode.

2) Naše "preser" čaše :). Cilj nam je smanjivanje otpada koji nastaje nakon festivala. Ako si ikad ostao do samog kraja nekog festivala (a vjerujem da jesi) sigurno si primjetio da su većina smeća upravo čaše. Zbog toga smo i napravili sistem povrata čaša.

3) Ne znam točno na koju to šumu misliš, ali ako misliš na drugu obalu rijeke, to nismo mi jer nama takve stvari nisu u interesu, to je gospoda iz Hrvatskih voda došla dva tjedna prije festivala i napravili su "selektivno čišćenje" obale rijeke zbog bujice koja nastaje u zimi i postoji mogućnost od poplave sela Kijani, koje se nalazi nizvodno. Mislim da ne treba spominjati da su nam time zadali puno posla jer smo sami morali sanirati tu obalu (radili smo ograde od drveća koje su oni porušili) da ne izgleda kao Hirošima, a da ne spominjem i da uopće nisu željeli razgovarati s nama kako bi to "čišćenje" odgodili za poslje festivala.

Nadam se da su sad stvari malo jasnije. Nije nam u interesu doći u prirodu, napraviti festival i ostaviti hrpe smeća za sobom. Cilj nam je smanjiti nakupljeni otpad, te reciklirati što više i ponovno upotrijebiti sve što se može. U skladu s tim, pokušavamo informirati i educirati i naše posjetitelje.

Eto, nadam se da se vidimo i ove godine na festivalu! Uskoro otvaram novu temu, naravno LTF 2013!

Sve vas voli vaš Lost Theory! :ymhug: :x
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Sophia »

a što da velim, osim da sam zadnji dan festivala mislila si , ajme kao jedva čekam sljedeči, vidimo se <3
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Red »

Hvala na feedbeku. :thumbsup:

nadam se da ćemo opet surađivati i jedno drugo nadopunjavati.

Meni je zbilja žao što nisam bila u mogućnosti doći na LT prošle godine, uz svu potporu članova i prijatelja. Vjerujem da se ove godine neće desiti isto sranje i već sad se veselim dolasku :D

Ako možemo na bilo koji način pridonjeti novom izdanju LT festivala, tu smo ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la oseloth »

Da li je hrana bila organizirana ili svatko nosi svoje, da se znam pripremiti za ovu godinu
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Red »

ako te volja čitati, svi detalji oko festivala i organizacije piše nekoliko strana unatrag :) ima svega, možeš nositi svoje a možeš se i tamo hraniti jer je sve osigurano unutar kampa...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la SEED »

vodu je zabranjeno prenositi iz kampa do stageva,moraš ostavit vodu ili nema prolaza i kupiti je na prodajnim mjestima
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la oseloth »

A jel nije pisalo u nekom od postova da je voda free i da se može točiti po želji?
Odgovori