LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste

Idemo na Lost Theory?

Vidimo se definitivno!
21
58%
Nije sigurno, još ...
6
17%
Nažalost ništa ove godine, možda sljedeće.
9
25%
 
Ukupno glasova: 36
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Red »

Hej hej vi sa Losta, dajte koju slikicu ako nije teško :D pratim festival putem Fb-a, stvaljaju slikice malo malo, izgleda prekrasno. aaaa zbilja mi je žao što nisam tamo sa vama. :cheesy:

Zastavice nema ako je netko ne stavi :P
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la sinnerman »

Ja sam bio na Lost, poljubio vrata i otišao......
Ovo je kratka verzija priče =))
Problemi sa likvidnosti (cash).... =))
Ma budem išao druge godine @-) :mushroom:
a zabavite se vi koji ste tamo.....
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Red »

=)) što se desilo? hahaha..ne mogu vjerovati!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la sinnerman »

Krenem dana 15.08. (Velika Gospa) putem Deringaja. Naravno krećem iz "civilizacije" gdje svaka "kuća" ima svoj bankomat, pa ću ja već tamo negdje usput stati i podignuti pare pošto nikada ne nosim keš sa sobom. Putovanje protiče savršeno, nigdje gužve, autocesta je prazna, od odvojka Sveti Rok do Gračaca je sve prazno i osim par semafora zbog radova na cesti sve je savršeno. Dođem do Gračaca i stanem da pitam gdje je prvi bankomat…. Kad oni kažu da ima jedan od PBZ-a…. ma svejedno od koje banke…. Ali kažu da je samo taj. Ok, idem do tamo dignuti pare, a Velika je Gospa pa znate Ličane i kako oni drže do toga… treba proslaviti… =))
Bankomat je prazan…. Šizim oko mašine… :-ss probam i drugu karticu možda će ona raditi…. Dolaze lokalna ekipa dignuti pare pa čekam da vidim kako će proći… Da bankomat je prazan. Pitam ih da li je negdje blizu 1-2 km još koji bankomat. Ne ne. :ohnoo:
Ajde idem do Deringaja probati možda imaju POS. =)) Dođem do ulaza…. Naravno da nema POS-a. :ymdevil: Pokušavam se dogovoriti sa njima… kao pustiti ću dokumente, karticu, psa kao zalog do jutra pošto je već bilo predvečer. Ali znate belgijanere…. Ne ne keš i to je to. Kažu da mogu spavati vani pa doći ujutro kada se banka otvori. Pitam lokalce-sekjuriti gdje je najbliži bankomat. Ili Korenica (cca 32 km) ili Obrovac (cca 30 km). Idem ja do bankomata…. Bolje napraviti te kilometre nego 2x dizati šator i stvari raspakirati. Kad ono pred Obrovac a pošto nisam sam i skoro je noć shvatim da mi je bliže i brže otići do Paklenice u kamp no sada još po gradu tražiti bankomat i vratiti se nazad. Od skretanja za Obrovac do Paklenice ima cca 20 km. Produžili smo do Paklenice i otišli u kamp. Već je bio mrak kad smo uspjeli postaviti šator. Tako da smo ostali u Kampu do jučer kada smo se vratili doma.
U Paklenici smo se kupali, otišli u planinarenje-pješačenje u nacionalni park.
Ipak mi nije žao….
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Red »

Ajme, koja avantura :ymdevil: dupe vam je vidjelo puta, opet dobro, ali šteta da niste mogli uletiti unutra kao što ste i planirali. evo, jedva čekam ćuti dojmove kad se ljudi vrate svojim kućama :psy
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Tain »

Hej, ja sam nosio majcu MAJKE po danu za vikend ali nisam nikog živog našao.
Budući da mi je prvi put na Lost-u bilo je iznad svih očekivanja :D Slušao sam o iskustvima drugih, i gledao slike sa prošlih ali u živo je to sasvim nešto drugo.
baš wow.

evo i neke slikice što sam slikao kroz jutro: http://imgur.com/a/29Ccm

a evo izdvojio bi ovu, kraj ChillOut stagea pokraj potoka, lik svira harfu svoju :lovee:
slika
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Red »

:ymhug: hvala na slikama!

Žao mi je što nisi naletio na nekog, baš me zanima jel se netko sa majke uspio grupirati ili je svako u svom filmu guštao.

Svi imate fenomenalne utiske, čitam samo dobra iskustva i doživljaje. Awwww tako mi je drago da ste se super proveli, nauživali i odmorili slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Bilo je odlično, slično kao i prošle godine ali uz napredak, više ugodna i obiteljska atmosfera nego na ozori, zapravo je bolji festival u svakom segmentu nego ozora, mnogo kvalitetnija imena na stejđevima, Encephalopaticys je napravio odličan posao i ja zadovoljan, bilo je i dobrog duba i čila. Manje ketaminičara nego na ozori. Zamjerka na tuševima koji su prejadni i nisu radili dosta vremena, i najveća zamjerka šta nisu puštali ljude na kamp mjesto festivala prije samog otvorenja pa smo svi koji smo došli dan dva prije morali prenoćit na livadi kraj ceste.

Funktion One sound sistem koji je bio na svim stejđevima je daleko nenadjebiv, kao da su ogromni studijski monitori a ne zvučnici za vanjska ozvučenja, ozora se može posramiti toj kvaliteti zvuka, totalni high definition za maksimalni užitak u glazbi.

Murije nije bilo ili su bili nekolicina u civilki, al nisam čuo za nikakve probleme po tom pitanju.

ti ketaminičari su nam bili neiscrpna tema za zaebanciju hehe, fakat mogu biti presmješno jadni
Avatar
tea
rank3
Postovi: 62
Pridružen/a: 27.07.2012, 13:27
 pohvaljen: 11 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la tea »

Festival je bio predivan, energija je bila fantastična, ja sam oduševljena!! :x divota.. nemam riječi.. jedina zamjerka za onu agresiju i pilanu od muzike na cross floru u subotu navečer! čemu to?
We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience.
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Tain »

Nisam primjetio nikakvu agresivu, iako bilo je par pilana samplova koje je svako pola minute puštao, a nisam skužio smisao toga nije se uopće uklapalo.

Al dobro zato je su tu chillout i psy.

Meni je bilo super, jedino eto što je bilo nekako u zadnji čas pa se nisam ni pripremio dobro. Zato se zna za sljedeći put :)

a i koja je greška bila rastvorit šator odmah na ulazu u gužvi. prvu večer sam ga pogubio i jedva ga našao :cheesy:

ja se nadam da će se ova lokacija koristiti u budućnosti jer je predivna.
neznam jel mi se učinilo ali mislim da im je falilo volontera, dosta toga je bilo nekako napola napravljeno. iako možda sam umislio.
I love not man the less, but nature more.
Odgovori