LINK KLIK :)

Udri na veselje!
Ronin

Re: LINK KLIK :)

PostPostao/la Ronin » 15.01.2015, 20:08

antoniopavaroti je napisao/la:..a puno lipih stvari..samo nesmim reć.. ;) , puno smo pisali..pisali..pa odjedanput oba prestali...ponestalo nam izgleda tema ili ...?

...bit če tema .... samo treba bit pravi trenutak za to ....ili ne treba..?! jel da... a koje su to lipe stvari ,pa nesmiš reć ...pa nismo mi neki ,pa ne znamo čuvat tajnu ;)
antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 330 puta

PostPostao/la antoniopavaroti » 16.01.2015, 01:23

jest..u pravu si ..a trenutak trebamo sami stvoriti.. :)
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

PostPostao/la Ronin » 16.01.2015, 16:43

antoniopavaroti je napisao/la:jest..u pravu si ..a trenutak trebamo sami stvoriti.. :)

daj da te pitam nešto ? ovdje ako znaš dat savjet ? valjda neko zna isto?
Ma neki dan bio sam svjedok ....rođak je popio syrian rue 5 grama i maznuo prvi put 5 grama gljiva nije mu djelovalo onda je maznuo nakon sat vremena još toliko ,mislim da je ukupno bilo 12 grama gljiva Golden teacher,tip totalno hladan ko britva nakon 3 sata da ide kući ,normalno vozi auto sasvim normalan...e sad ...Te gljive su bile nagovor ove ekipe i mene pošto rođak pije tablete zyprex,te gljive su bile baš naša želja da se izliječi i da se ostavi tableta ,uostalom totalno nezdravo živi život,ima ok 130 kg,starci ga totalno krivo uvjeravaju da mora pit tablete ovo ono,mora ić u crkvu ,bla bla ....i sam nakon dva dana mi dolazi kući i govori mi ...ma nevaljaju gljive šta če mi to ,ja trebam pit tablete ...jao jao ...e sad Dali je moguće da tablete toliko mogu čovjeka zabetonirat i njegov ego....Inače pije on i normabel po 10 mg...ali prije nego što je uzeo gljive tvrdi da nije pio normabel skoro mjesec dana dali je moguće da taj normabel koji je u sustavu unatoč mjesec dana da poništi trip..Hvala ...Htio bih mu pomoć ,da se sukobi sa sobom ali tip je kao zombi :ohnoo:
antoniopavaroti
rank14

PostPostao/la antoniopavaroti » 16.01.2015, 18:17

cijenim tvoj poziv... jedan je mudrac rekao caru kad ga je ovaj zamolio za savjet ovako " Morao bi biti bar par godina u tvojim cipelama da ti dam savjet " Dakle , biti on , car , i živjeti njegov život .. zato se ja koji nisam mudrac ne usudim dati nikakav savjet...jer nešto kao što i sam vidiš kod nekog djeluje a kod nekog ne ..ebiga. Za takvo nešto nisam nikad čuo , a ni doživio ..da tolka gramaža ne djeluje...normabel ...hm..hm..pogotovo ako nije pio mjesec dana nebi trebao imati takvo neutralizirajuče djelovanje..Mislim da bi ti Hypno znao puno više o tome , on je pravi kemičar...o međudjelovanjima različitih spojeva.. E , a sad ovo treće mogu ti reći , ne savjet, nego ono što se meni desilo ..osobno ..pokušavali su me prijatelji izvesti na " pravi " put..promjeniti... ali ništa ..I tako je prošlo puno puno godina dok nisam sam sazrelio za to neko znanje..otvorile su mi se uši..i odjednom sam čuo mog prijatelja kako govori..govori iste stvari dvadeset godina a ja sam ga slušao i nisam ga prije čuo. Ušlo u mene iznenada ..njegove riječi dobile okus..vidio sam kolko tolko sebe i svoj život i pogreške i svašta ..da ti ne pričam..pa i danas se borim i neznam ima li toj borbi kraj...Eh ..da..sad sam se sjetio one anegdote , o mladom monahu koji je zamolio Boga da mu da snage da svojim učenjem i znanjem promjeni svjet , i tako nakon dvadesetak godina vidi on ..svjet nije promjenio..pa opet zamoli Boga i reče " daj mi snage da bar svoju obitelj promjenim " itd , naravno kao što pogađaš nije uspio pa već u dubokoj starosti reče " ah..Bože , nisam znao da je tako teško mijenjati ljude ..nego daj molim te da bar sebe uspijem promjeniti "..Sory , ja se baš raspisao, a ništa čudno eh ..kad bi još sve bilo pametno što napišem.. ajojj... di bi mi kraj bio ... :-?
HypnoToad
Moderator
Zahvalio/a: 404 puta
Prim. zahvala: 989 puta

PostPostao/la HypnoToad » 16.01.2015, 18:27

Tu se ipak radi o betoniranju receptora. Olanzapin po svojoj funkciji djeluje antipsihotički i 'anti-tripovski', kod nekoga više kod nekog manje, a još i otpor prema promjenama i uvjerenje da su tablete super definitivno ne pomaže. Znaš kako je Isus rekao, pomažem onima koji pomognu sebi*, nikoga ne možeš promijeniti na silu.
I da nije uzeo syrian rue, vjerojatno bi osjetio gljive, jer je ovako harmalin samo pojačao djelovanje olanzapina, i tako potpuno blokirao psilocibin.
*znam da nije, ali je svejedno potpuno točna izreka.
I want to say I’ve had it, and fuck what might have been
I want to say the battle’s done and we just couldn't win
That we could not prevail verse the world we’ve been given
I didn't just not ask for this, I wasn't asked permission
Ronin

PostPostao/la Ronin » 16.01.2015, 18:37

Hvala obojici...a Hvala i Isusu ... ;) samo Isus je mlad umra šteta...
sinnerman
rank7
Zahvalio/a: 52 puta
Prim. zahvala: 71 put

PostPostao/la sinnerman » 16.01.2015, 19:31

Ne volim popovati, i uostalom Hypno zna puno bolje, no kombinacija Harmalina sa pojedinim ljekovima i pojedinim drogama može biti do fatalnog ishoda opasna.

Nadam se da ste prije davanja Harmale osobi prije a pošto pije "psihičke" ljekove proučili njihov sastav i provjerili jeli su opasni u kombinaciji sa MAO-ima jer piše u "uputama" ljeka. Jer ako niste postupili ste neodgovorno prema svojem frendu.
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
antoniopavaroti
rank14

PostPostao/la antoniopavaroti » 16.01.2015, 19:42

eto vidiš ..zna Hypno.. :ymhug:
HypnoToad
Moderator
Zahvalio/a: 404 puta
Prim. zahvala: 989 puta

PostPostao/la HypnoToad » 16.01.2015, 19:48

sinnerman je napisao/la:Ne volim popovati, i uostalom Hypno zna puno bolje, no kombinacija Harmalina sa pojedinim ljekovima i pojedinim drogama može biti do fatalnog ishoda opasna.

Definitivno, ja sam to odlučio prešutiti jer sam želio pretpostaviti da su se informirali prije. Olanzapin nema značajnu interakciju sa harmalinom i nigdje nije previše opisana, ali može doći do manjeg pojačanja njegovih efekata.
I want to say I’ve had it, and fuck what might have been
I want to say the battle’s done and we just couldn't win
That we could not prevail verse the world we’ve been given
I didn't just not ask for this, I wasn't asked permission
Ronin

PostPostao/la Ronin » 16.01.2015, 20:35

Je slažem se s vama ...proučili smo naravno,ali ne toliko točne literature o interakcijama, ali smo išli na to da jedno mjesec dana prije toga ili 20-ak dana je bilo da prekine sa zyprex...znači ipak ostaje on u organizmu, toga smo svjesni sada a i duže od mjesec dana ali ....na kraju treba se on sam za sebe pobrinuti... promjenit režim ishrane i tako da ne duljim..da se kroz fizičko tjelo očisti i psihički..Hvala svima....

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.