LINK KLIK :)

Udri na veselje!
antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 330 puta

Re: LINK KLIK :)

PostPostao/la antoniopavaroti » 10.01.2015, 20:29

..znanje se ne može porezati ni srušiti znanjem...može sa samo nadopuniti... :ymhug:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

PostPostao/la Ronin » 11.01.2015, 18:22

antoniopavaroti je napisao/la:..znanje se ne može porezati ni srušiti znanjem...može sa samo nadopuniti... :ymhug:

Pozz..evo upravo sa sela,pa po kafićima nikako da uvatin Wifi...da Antonio ...je točno je sve to stoji..ja od početka otkako sam na ovom forumu uvjek tvrdim jedno ,da s predstavim i moje znaje podjelim s drugima ,al teško je prenijet rječima nešto :D ....pa onda može nastat verbalni konflikt,a to smo vjerujem svi nadišli...hehe nije stvar vrijeđanja ili napadanja daleko sam od toga ....ili da se ja nađem uvrijeđenim onda se nismo razumjeli....više je Beyond šutnjom rekao ....udri brigu na veselje ....bitno je da je još jedan dan u nizu i da smo svi živi i zdravi...Prije sam se s Hypnom malo porječkao ali to nije bio napad ,razumili smo se ....
Moja namjera je nešto sasvim drugo ...širiti mir i pomoć da se pojedinci pronađu....Nije baš da sam načitan ,pa me pisanje ne služi dobro ....al po prilično dobro znam da mi nije u cilju ovaj forum učiniti manje vrijednim nego ga obogatiti...Hahaha ... :)
antoniopavaroti
rank14

PostPostao/la antoniopavaroti » 11.01.2015, 23:13

San je tako privlačan ..i tako se teško probuditi..a naše prokletstvo je u tome da smo uvjereni kako ne spavamo..kako smo svjesni sebe..Zato je prvi najvažniji zadatak da se osvjedočimo kako spavamo jer ako to ne spoznamo , ne možemo se ni probuditi.
Beyond Le Fov
Moderator
Prim. zahvala: 1143 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 11.01.2015, 23:34

vjerujem u energiju, energetski sloj tijela i matematičke zakonitosti po kojima se ponaša u raznim oblicima interakcija, pa i daleko van našeg trenutnog znanja i svjesnosti. tijelo je energetska mašina koja može djelovat na drugu energetsku mašinu vrlo precizno ako inteligencija u njoj zna što radi. Vjerujem da domančić zna što radi i da promjena energetske konstrukcije tijela dovodi do jednake manifestacije na fizičkom nivou jer su u rezonanciji i preslika stanja jedno dugog. dakle po meni je matematički korektno. Vjerujem da postoje ljudi koji imaju takvu svjesnost i znanje da mogu drugima manipulirat energetsko tijelo kao što kirurzi mogu manipulirat fizičko tijelo.
Al ne vjerujem da lječenje isključivo na energetskom nivou (kao ni isključivo materijalnom) daje dulje rezultate ako je uzrok bolesti iznad tog nivoa a vjerujem da mnogo toga jest (tipa razni nivoi podsvijesti i duhovne razine), pa se deformacija koja uzrokuje bolest blokiranjem njenog simptoma na nižim nivoima premješta na druga mjesta. tako se i energija ponaša po ohmovom zakonu. a slojevi tijela su kao agregatna stanja elemenata. Samo promatranje ponašanja energije u prirodi govori svu transcendentalnu istinu, matematički točno.
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
Ronin

PostPostao/la Ronin » 12.01.2015, 00:00

Neće ti Domančić reč kako da umreš ..jer ne zna .Energija je i princip ljudskog tijela u svemiru kroz vrtloge ,naše tijelo ima spiralne oblike ,uho,crijeva,pokreti su kružni...to je božanska sila,zatim školjke imaju spiralne oblike ...itd...Ako energetska liječenja nisu u spiralnim pokretima ..vjeruje se da je to mrtva ili negativna energija odnosno statična energija.Ako se čovjek ne miće i stoji u mjestu zemljina energija če ga progutat,tjelo če propast....Kroz sport ,trčanje ili kretanje ,tjelo se odupire zemljinoj gravitaciji i postaje zdravo .
pecurko
Moderator
Zahvalio/a: 228 puta
Prim. zahvala: 285 puta

PostPostao/la pecurko » 12.01.2015, 10:13

Koja zabluda. Sport, profesionalni kom smo danas svedoci je jedna od najgorih stvari kako za čoveka koji se njime bavi tako i za one koji tome svedoče. Nikava dobra ni jednima ni drugima nije i neće doneti.

Trčanje spada u istu kategoriju. Osim ako ne bežiš za život.

I pitanje: zašto spirala ima tako vaznu ulogu u kretanju energije i diferencijaciji organa?
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Ronin

PostPostao/la Ronin » 12.01.2015, 13:25

pecurko je napisao/la:Koja zabluda. Sport, profesionalni kom smo danas svedoci je jedna od najgorih stvari kako za čoveka koji se njime bavi tako i za one koji tome svedoče. Nikava dobra ni jednima ni drugima nije i neće doneti.

Trčanje spada u istu kategoriju. Osim ako ne bežiš za život.

I pitanje: zašto spirala ima tako vaznu ulogu u kretanju energije i diferencijaciji organa?

Odlično Pečurko...sviđa mi što pitaš...Ja nešto želim prenijeti kroz pisanje al nije baš da je toliko moguće ,pa pojednostavljenim pisanjem malo zaobiđem nevažan opis da bi opisao nešto drugo.
Sport :da u sportu se daju medalje i to je največe duhovno dostignuče koja osoba može imati.Koljena brže odu ,i sport nije gdje čovjek može iste kretnje raditi čitav svoj život.Sport,trčanje i kretanje sam naveo kao principe zemljine gravitacije koja djeluje svima nama kroz podsvjest . Za sport čovjek misli da je ispravno ali nije ,jer dalje ne zna. Sport opet kao sport opet nije ono što bi nas trebalo zabrinjavat što želim opisat sljedeće.

Zašto spirala ima takvu vaznu ulogu u kretanju i zašto su naši organi spiralnog oblika ;jednostavno zato što se planetarni sustav okreće ,za nastanak života je potrebno kružno kretanje ,atom,elektron ..sve se kružno kreće...mozak ima spiralne vijutke...na vrh glave gdje ti izlazi Ki -energija ti je pogledaj malo bolje spiralni uvojak u kosi ;) Dalje sam istražuj.... :) ..Cvjet ima stabljiku koja je okruglog oblika ...energija ga vuće gore ,sunce ,para ....kužiš ?? Mi smo mali Zeleni ....nema nikoga u svemiru ...samo plinovi ,stijene i krhotine ,koji kroz plinove i vrtložnu eksploziju stvaraju oblike kao ljudsko tijelo....Recimo ti kroz svoje oči vidiš svijet onakvim kakvim je to je sila koja te pokreće,sad se pogledaj u ogledalo i vidjet češ djelo prirode.Nečeš me razumjet,al uzmi koliko možeš....Još nešto,neboderi imaju spiralne skale ,motori imaju kružne pokrete ,mačka kad spava ima spiralni oblik... :) Dobrodoša o na Zemlju
antoniopavaroti
rank14

PostPostao/la antoniopavaroti » 14.01.2015, 22:11

alo Ronče..šta ima?
Ronin

PostPostao/la Ronin » 15.01.2015, 17:55

antoniopavaroti je napisao/la:alo Ronče..šta ima?

Mene pitaš? evo baš sa mora ;) nema šta nema ...a kod tebe ? :)
antoniopavaroti
rank14

PostPostao/la antoniopavaroti » 15.01.2015, 19:48

..a puno lipih stvari..samo nesmim reć.. ;) , puno smo pisali..pisali..pa odjedanput oba prestali...ponestalo nam izgleda tema ili ...?

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.