Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
Spunk
rank4
Zahvalio/a: 25 puta
Prim. zahvala: 36 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la Spunk » 26.05.2019, 05:28

Ma jasno mi je to. To sto se guraju i padaju u trans nad lešom nije nista cudno. Odem koji put u crkvu(vjencanja, sprovodi...) i promatram obred. Nema nikakve razlike izmedju toga i klanjanja Amon Ra. Plus sjevernjacko barbarstvo...
Samo, tesko je razluciti uzroke od posljedica. I vidjeti sto sve ide u paketu zajedno. Ali mislim da to sto ljudima nije dobro cini plodno tlo za svakakva sranja. I uvjeren sam da kad bi bilo kojem mirnom i uredjenom drustvu(recimo nordijcima) oduzeo komfor i sigurnost, vrlo brzo bi doslo do primitiviziranja i toga da ih se moze lako manipulirati, podemoniti ako treba, ili bilo kako upregnuti u kola politickih ciljeva. To je civilizacijska prica, a ne nasa, rvacka.
ποταμοῖσι τοῖσιν αὐτοῖσιν ἐμβαίνουσιν, ἕτερα καὶ ἕτερα ὕδατα ἐπιρρεῖ.
Ninti
Moderator
Zahvalio/a: 427 puta
Prim. zahvala: 332 puta

PostPostao/la Ninti » 27.05.2019, 14:50

Ma nordijci (ako misliš na skandinavce) su već popizdili i dozvolili si manipulacije grozne u svrhu imigracijske agende i politike ->

https://www.thegatewaypundit.com/2019/0 ... ic-groups/
Refren? Mantra? Ne, tek razlika između ljudi koji žive i onih koji samo borave ovdje.
Spunk
rank4
Zahvalio/a: 25 puta
Prim. zahvala: 36 puta

PostPostao/la Spunk » 27.05.2019, 18:34

Koja gluparija, za ne povjerovat. "Ispravnost" dovedena do karikature. Neznam, nekako iskreveljeno, iskrivljeno u rastu
Lijevo, desno, centar...sve isti k., ista linija gluposti. Nema druge nego obilaziti oko te linije, zivjeti u mutnoj zoni.
I ajd, nece se ljudi pobuniti, al koji k ih se vise ne bavi kriminalom. Nego "posteno" crkavat
ποταμοῖσι τοῖσιν αὐτοῖσιν ἐμβαίνουσιν, ἕτερα καὶ ἕτερα ὕδατα ἐπιρρεῖ.
malva sylvestirs
rank3
Zahvalio/a: 28 puta
Prim. zahvala: 24 puta

PostPostao/la malva sylvestirs » 11.07.2019, 09:48

dakle u šta se pretvorio ovaj zagreb....doduše ne znam kakav je bio prije 10 godina i prije,ali ovo sad, nedavno...ja ne znam jel se postotak psihičkih bolesnika može ovako brzo povećati ili ja imam neke jebene sreće pa u zadnje vrijeme nailazim da takve.. random šetnja ulicom,o svom poslu, i baba s nožem u ruci ide okolo i dere se kako će nam riješit muke jer kraj dolazi brzo..da se sklonimo,pobjegnemo,štajaznam..ili prije 2 mjeseca lik onaj doper šta je u podne na britancu izašao i maljom počeo udarat po tramvaju..pa i mladi ljudi u nekom drukčijem ludilu, totalno ne predvidivom, na starim luđacima barem možeš čut tok misli, a ovi mladi odjednom podemone, isto neki dan, mali od 15ak godina šeta i pljuje ljude mrtvo ladno..
jel to do zagreba, ili su nekakvi urani nešto, ne znam, ali se brate zapitam kad pogledam na ulicu i vidim svo to ludilo... vjerojatno je isto u nekom zabitom selu sa ludom rakijom..nez nez šta mi mislila, svjetovna labilnost se sve više vidi i izvana :confusedd:
what you resist persist
danko fafanko
rank7
Zahvalio/a: 22 puta
Prim. zahvala: 46 puta

PostPostao/la danko fafanko » 11.07.2019, 10:36

taj sa maljem nije doper nego je rakija u kobinaciji sa suncem :)
mislim da je kod nas najveći problem alkohol pa tablete. uglavnom najjeftinije droge...
klada
rank5
Zahvalio/a: 118 puta
Prim. zahvala: 31 put

PostPostao/la klada » 12.07.2019, 09:29

To vam je već pod svakodnevno, gledajte samo stopu samoubojstava na razini zagreba i cijele hrvatske a i vjerojatno svih društava, svaka malo slabija i labilnija duša od silnog vanjskog pritiska i dehumanizacije društve i sve to što nosi globalni neoliberalni militarizam je pod pritiskom i u opasnosti, ubijaju se i nestaju u velikim postotcima samo što to javno neće iznosit i potencirat jer bi onda imali problem, ovako bolje to ne iznosit, a gdje su druge pošasti redovi beskučnika i bolesti, tuposti i zaglupljivanja sve ide u totalne banalnosti i bezumlje, ako razmišljaš drugačije i svojom glavom, nedaj bože da se malo istupiš i usprotiviš, odma te etiketiraju i šalju na sihijatrije, al nije sve crno ima i ružičastog

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.