Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 346 puta
Prim. zahvala: 1094 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la Beyond Le Fov » 22.02.2018, 14:24

pitam se zašto nemogu naći pravu ljubav kao crno na bijelo
a pružam šansu svakom tko se napali na moje seksi tijelo

dok čekam da dođe neki s velikim srcem i alatkom pravim
kompromisa protiv svoje duše netrebam da se sramim

jer seksa i sponzorstva ipak trebam
guzom i okicama lako muškarca upecam

bilo bi stvarno šteta da ne trošim
ovaj predivni šakti dar koji nosim

:::::::::::::::::::::::::::::::::::

opa vidi ovo slasno meso koje još ništa ne sluti
napumpat ću bicepse i reči joj sve što želi čuti

volim te, dat ću ti sve na svijetu
a kad te se zasitim promjenit ću tapetu

riba u moru ima stvarno mnogo
podaj mi se ili ću naći nešto drugo

nemožeš me za ništa kriviti tako lako
postojim da svoje sjeme razbacujem uokolo

slika
autistic jedi
rank2
Zahvalio/a: 40 puta
Prim. zahvala: 1 put

PostPostao/la autistic jedi » 07.04.2018, 17:28

samo na čas?
ili dok hladna zemlja ne zadovolji sve naše želje ....sve strahove pobjedi?
ima li razlike između časa i vječnosti?

da l' je ovo što osjećam posljedica hemijskog disbalansa uzrokovanog dugogodišnjom zloupotrebom svega i svačega?
ili sam se konačno dovoljno istrejto da počnem da osjećam ono za šta sam mislio da je davno umrlo u meni.
najobičnija konstrukcija ega?
vapla damu?

sam bi volio vjerovati/vjerujem u sve navedeno...ali...

ALI

tu je jedna......mala iskrica.
svijetli mi u mraku.
ujutro me budi.
i neće da ode.
last minute after last minute after last minute...
Ninti
Moderator
Zahvalio/a: 417 puta
Prim. zahvala: 311 puta

PostPostao/la Ninti » 26.04.2018, 06:32

Jeste li čuli za ovu novu Samsungovu izmišljotinu - "Unspoil me" ? Zvuči kao jedna od Black mirror epizoda.. Znači radi se o novom programu koji nudi hipnozu kao način brisanja memorije kako bi pojedinci mogli .. pazi sad.. gledati svoje najdraže serije po prvi put! wtf.. odlazi to sve u k... i podsjeća me na vrijeme kad su Rimljani žderali i pretrpavali se hranom i nakon toga povraćali kako bi mogli ponovo žderati.. @-)

Have you chosen the TV series you’d like to forget?
Good. You’ll soon be guided through self hypnosis.

Put on your headphones and make sure you won’t
be disturbed. The hypnosis must be experienced
without interruption in order to work.

http://www.samsung.com/se/unspoilme/eng/#

:ohnoo: :ohnoo: :ohnoo:

Naravno only in Sweden za sada..
~ "if there is a true universal mind, must it be sane?"~
Beyond Le Fov
Moderator

PostPostao/la Beyond Le Fov » 26.04.2018, 09:39

o super bas sam u pomanjkanju materijala za selfhipnozu, zamalo sam se morao poceti suocavati sam sa sobom, uzas! super kako pametni ljudi uvijek izmisle neki novi nacin s kojima si mogu vozati emocije, podrazivati osjetila i uzivljavat se u price tako da mi svijest moze ugodno nastaviti spavati. vise se nemoram brinuti o zasicenju vanjskim podrazajima, jer sad mogu samo potisnuti sjecanje i prolaziti sve iznova. jos mi samo treba vjecni zivot ovog tijela uz pomoc umjetnih organa i mehanickih proteza, stavim vr naocale na glavu i ja u raju.

svedska je kao neki koncentracijski logor izmuzenih reptila kojima iznutra nije ostalo apsolutno nista, sagradili si krletku najviseg standarda zivota po zadnjoj rijeci tehnoloskog napretka misleci da mogu zivjeti kao automati samo s mentalnim kotacicima u glavi, imaju sve ali dodju doma s posla i neznaju sta sa sobom, djepova punih antidepresiva prave se da je sve uredu glumatajuci u svom napuhnutom egu, potpuno odvojeni jedni od drugih bez dodira s vlastitim duhom, rijetko kome od njih ljubav nije fiktivni pojam. cak se sve manje i jebu, muzjaci idu drkati u korporacije za umjetnu oplodnju a zenke narucuju doma sprice sa spermom u suhom ledu, stvaraju si naciju organskih masina, elektranu za napajanje... neceg... negdje.
Ninti
Moderator

PostPostao/la Ninti » 26.04.2018, 10:55

Vidim da si pogledao dokumentarac "Švedska teorija ljubavi", kako biti napredan i umrijeti sam i očajan.. :winkk:

Čudna je ta Švedska, emotivno osakaćena ali politički najkorektnija :(( ->
https://www.youtube.com/watch?v=iERLyAxddVE&t=2s
Beyond Le Fov
Moderator

PostPostao/la Beyond Le Fov » 26.04.2018, 19:12

da ocito sam gledao taj dokumentarac, ali i naslusao se prica tome u prilog od nekih s nasih prostora koji su tamo isli pokusati okrenuti nesto para pa vidili. nije toliko problem to sto su sami u smislu prijatelja, obitelji i partnera, nego to sta su im tijela osamljena, odsutnost iznutra prije vanjskog drustva, da emotivna osakacenost. za srecu nam netreba nitko, niti ju mogu drugi stvoriti za nas. nije to rezervirano samo za svede niti su naravno svi takvi. ja kad sam sam sam vise ispunjen nego kad sam u drustvu, ali daleko od toga da sam imun na povlacenja i poklapanja raznih sila. prije nedavnog unutarnjeg tusiranja bio sam u nekom stanju uzaludnosti postojanja kao i ti, i lako me povede gnjev prema onom sta je u kontrastu moje vlastite strukture postojanja, a nebi trebalo. steta sta je u nasoj kulturi potpuno nestala bitnost unutarnje higijene, a to se prlja vise i brze od povrsine tijela, i onda se zastopamo, diskonektamo pa si stvorimo neki umjetni balon unutar govana hvatajuci malo zraka koji se probije do pluca, zadovoljavamo se mrvicama zivota.
Ninti
Moderator

PostPostao/la Ninti » 27.04.2018, 09:13

Razumijem da ti smetaju gužve i ljudski mravinjaci, sve te nekontrolirane emocije se razlijevaju jedne po drugima. Ono što šveđani rade je druga krajnost, izolirali su se jedni od drugih a nisu za to spremni. Čovjek je društvena životinja dok ne shvati da možda i nije. Pustinjaci su svojim izborom pustinjaci, a Šveđani nisu svojim izborom izolirani, već ih bolesno društvo na to natjeralo a nisu naučili kako ispuniti prazninu sa smislom.
Mene sada zanima kako da napravim to unutarnje tuširanje?
Beyond Le Fov
Moderator

PostPostao/la Beyond Le Fov » 27.04.2018, 09:46

2-3g gljiva u prirodi cuda radi, to je ono sto smatram da danasnjoj civilizaciji treba, to je intenzivnija i prodornija metoda potrebna za razbijanje tvrdih taloga i zastopanosti. Samo gutamo razne utiske, informacije, zracenja, iz dana u dan, kuca posao po asfaltu, napricavanje, filmovi, serije, pa cak i snovi, sve to ostavlja ljepljivi talog koji treba ispirati prije nego sve zastopa. Dakle priroda, otic setati, isprazniti um, fokus na bilje, zemlju, bose noge po zemlji, potoci, zuborenje vode, kupanje u njoj, tisina s prirodom, meditacija. razne stare tradicije imaju razne tehnike, recimo udises sunce kao da si puna lisca i izdises ga kroz noge, svoje vizualizirano korijenje, namjera vodi energiju tijela...
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 252 puta
Prim. zahvala: 258 puta

PostPostao/la AFX » 27.04.2018, 10:16

Ninti je napisao/la:Jeste li čuli za ovu novu Samsungovu izmišljotinu - "Unspoil me" ? Zvuči kao jedna od Black mirror epizoda.. Znači radi se o novom programu koji nudi hipnozu kao način brisanja memorije kako bi pojedinci mogli .. pazi sad.. gledati svoje najdraže serije po prvi put! wtf.. odlazi to sve u k... i podsjeća me na vrijeme kad su Rimljani žderali i pretrpavali se hranom i nakon toga povraćali kako bi mogli ponovo žderati.. @-)

Have you chosen the TV series you’d like to forget?
Good. You’ll soon be guided through self hypnosis.

Put on your headphones and make sure you won’t
be disturbed. The hypnosis must be experienced
without interruption in order to work.

http://www.samsung.com/se/unspoilme/eng/#

:ohnoo: :ohnoo: :ohnoo:

Naravno only in Sweden za sada..

Ja imam feeling da mi to netko pušta preko noći..zaboravljam doslovno sve..(osim religijskih pjesmica kojima su mi prali mozak u djetinjstvu) :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Red Weed
rank6
Zahvalio/a: 35 puta
Prim. zahvala: 27 puta

PostPostao/la Red Weed » 30.04.2018, 08:18

Postao sam grozna osoba... gledam samo sebe a druge ko je... :D
Ide mi nazivce ... sve ljudsko... nepravda.... dobro sam rekao starom sa 12 godina sve cu vas pobit ostavit samo pese i macke i bok :D
I see a new Hitler comming :D
Nego kaj ima ljudovi... jel ovo živo još ja navratim kad mi zatreba pokoja informacija da ostanem u toku sa prirodnim vodiljama...
Nisam se pohvalio cekao me jedan peyo 3 godine i stigao je mali slatki... nisam ni znao da me čeka ali sam se pomaknuo u tom smjeru jedne noci padala je mechava i ja sam doso a on me cekao na stolu ko što to radi već tri godine bez mog znanja... predivno
sad sam upotpunio kaktus kolekciu sad mogu dalje...

jel ima ko iskustva sa Calea Zacatechichi i Heimia salicifolia ... jel tko ima sadnice kakve :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.