Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
Spunk
rank6
Zahvalio/a: 40 puta
Prim. zahvala: 67 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la Spunk » 12.08.2019, 22:04

Jučer sam zamješao.
Sutra ću poslikati i u nekoj drugoj temi te tagirati.
ποταμοῖσι τοῖσιν αὐτοῖσιν ἐμβαίνουσιν, ἕτερα καὶ ἕτερα ὕδατα ἐπιρρεῖ.
AstroFaer
rank2
Zahvalio/a: 16 puta
Prim. zahvala: 11 puta

PostPostao/la AstroFaer » 22.08.2019, 11:44

Ma treba samo opušteno,sve što imam za izbacit iz sebe je eventualno da moram sredit si život podhitno u svakom smislu,vjerujem da ču mikro doziranjem Amanite Muscarie uspjeti rješiti svoj problem Anksioznosti,i Socijalnih Barijera,isto tako makniti Cigarete i slične Toksine iz svog života koji me spuštaju na neke čudne niske vibracije,i daju mi osječaj prljavosti i nezdravog zivota.
malva sylvestirs
rank4
Zahvalio/a: 47 puta
Prim. zahvala: 35 puta

PostPostao/la malva sylvestirs » 06.09.2019, 09:22

Skuzila sam da sve sta mi treba su novi ljudi, novi prijatelji i novo okruzenje..ljudi koji za promjenu imaju neki cilj u zivotu, odgovorni su i ne rade drame oko sebe...zadnje 2 godine sam igrom slucaja okruzena kvazi alternativcima, kao neka ekipa iz medike u zg-u i tome slicno..od prijatelja prijatelji i to, pa tako i ja s njima u drustvu, a nikako se nisam nasla medju svim tim ljudima..dakako,ima kvalitetnih prica i ljudi, ali ovo sto sam ja skuzila je da je vecina iz tog nekog "alternativnog" drustva jako ubiti fasisticki nastrojena, makar podavijesno..sve drukcije se kao izvana prihvaca, a ubiti svi u sebi ili medju drugima seru po tome i rugaju se...sve se svodi na ruganje, koje moze biti zdravo, ali to njihovo nije. Razumijem zasto je vecini ljudi ideja alternativaca smijesna i svi samo okrenu glavu od njih i njihove neozbiljnosti.. zasto se skoro uvijek uspostavi da su ljudi koji se (izvana) prikazuju kao duhovno, moralno, drustveno i ekoloski osvijesteni ljudi, uglavnom maske ispod kojih se krije teska drama, agresija, zloca, nekorektnost i ni d od duhovnosti... ma, dok ja nadjem ozbiljne i zrele ljude najbolje sama u pecini zivjet haha svasta..
what you resist persist
Spunk
rank6

PostPostao/la Spunk » 06.09.2019, 11:33

Ebiga, to je tako. Čim je đir u igri, lažno je.
Upoznao sam masu alternativaca anarhista, punkera anarhista... a jedini pravi anarhist kojeg sam upoznao je bio moj dida :)
malva sylvestirs
rank4
Zahvalio/a: 47 puta
Prim. zahvala: 35 puta

PostPostao/la malva sylvestirs » 06.09.2019, 13:41

Ee da, danas sami kauč anarhisti
what you resist persist
ALLIS
rank3
Zahvalio/a: 11 puta
Prim. zahvala: 12 puta

PostPostao/la ALLIS » 06.09.2019, 16:32

malva sylvestirs je napisao/la:Skuzila sam da sve sta mi treba su novi ljudi, novi prijatelji i novo okruzenje..ljudi koji za promjenu imaju neki cilj u zivotu, odgovorni su i ne rade drame oko sebe...zadnje 2 godine sam igrom slucaja okruzena kvazi alternativcima, kao neka ekipa iz medike u zg-u i tome slicno..od prijatelja prijatelji i to, pa tako i ja s njima u drustvu, a nikako se nisam nasla medju svim tim ljudima..dakako,ima kvalitetnih prica i ljudi, ali ovo sto sam ja skuzila je da je vecina iz tog nekog "alternativnog" drustva jako ubiti fasisticki nastrojena, makar podavijesno..sve drukcije se kao izvana prihvaca, a ubiti svi u sebi ili medju drugima seru po tome i rugaju se...sve se svodi na ruganje, koje moze biti zdravo, ali to njihovo nije. Razumijem zasto je vecini ljudi ideja alternativaca smijesna i svi samo okrenu glavu od njih i njihove neozbiljnosti.. zasto se skoro uvijek uspostavi da su ljudi koji se (izvana) prikazuju kao duhovno, moralno, drustveno i ekoloski osvijesteni ljudi, uglavnom maske ispod kojih se krije teska drama, agresija, zloca, nekorektnost i ni d od duhovnosti... ma, dok ja nadjem ozbiljne i zrele ljude najbolje sama u pecini zivjet haha svasta..

Istina najveće ego tripere sam upoznao u takvim krugovima
Spunk
rank6

PostPostao/la Spunk » 06.09.2019, 18:06

Ne treba razbijati puno glavu oko toga. Gotovo svi su fašistoidni, sve manje je ljudi. Ali iskristalizirati će se nešto. Kad nađeš nešto što ti može biti život, a ne samo posao, možeš kroz to pomalo upoznavati ljude. Kroz "posao" i interes, a ne kroz gluparije i furke
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 313 puta
Prim. zahvala: 332 puta

PostPostao/la AFX » 23.12.2019, 13:53

..opet me moj oštri jezik uvalio u sranja, ne sranja kao da će se meni nešto desiti, no drugi će dobiti vjerovatno otkaz jer su mislili da se mogu zajebavati samnom..neki bi rekli "pa neka im je", no iskreno ponekad bi možda ja rađe ostao posran.
..karma će me sustići jer sam eksplozivna budala koja se nikada pravovremeno ne sjeti da iako je osoba odrasla, da ne znači da je i odgovorna ili dovoljno inteligentna da se kvalificira odraslom.
Mrzim kada me tretiraju kao broj.
Trudite se biti dobre osobe, radite na sebi..i odnosite se prema drugima kako bi željeli da se odnose prema vama..a meni, jebiga, žao mi je.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Zephyrus
rank7
Zahvalio/a: 162 puta
Prim. zahvala: 72 puta

PostPostao/la Zephyrus » 23.12.2019, 23:09

AFX je napisao/la:..opet me moj oštri jezik uvalio u sranja, ne sranja kao da će se meni nešto desiti, no drugi će dobiti vjerovatno otkaz jer su mislili da se mogu zajebavati samnom..neki bi rekli "pa neka im je", no iskreno ponekad bi možda ja rađe ostao posran.
..karma će me sustići jer sam eksplozivna budala koja se nikada pravovremeno ne sjeti da iako je osoba odrasla, da ne znači da je i odgovorna ili dovoljno inteligentna da se kvalificira odraslom.
Trudite se biti dobre osobe, radite na sebi..i odnosite se prema drugima kako bi željeli da se odnose prema vama..a meni, jebiga, žao mi je.
Mili moj, zasluzujes da te se raspali sakom po nosu, iz sve snage... iskreno, volio bi se naci u blizini kad posandrcas, da budem taj, koji je tu da te zviznem, patosiram, pa ti krv krene na nos.
Konj si...

...ali opet... nisam ni bolji ni gori od tebe, a ni mi ostali to.

Svima se nama dogodi da budemo konji koji zasluzuju jednu po sred nosa, ja prvi.
Cak mislim da sam veca budala od tebe, nezrelija, a ako nisam ni jedno ni drugo, onda sam s tobom barem u istom rangu.
Tako da... konjina si... ali ni bolji ni gori od drugih od svih nas.
Jednom u vjecnosti, kada dodje i taj trenutak da se svi opametimo, ovo mjesto vise nas nece zanimati, oticemo dalje i vise se ne okrenuti, a do tada, imamo reinkarnacija i reinkarnacija da prozivimo.

Glavu gore i samo hrabro naprijed.
Jigoku de matteru...
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 313 puta
Prim. zahvala: 332 puta

PostPostao/la AFX » 24.12.2019, 00:00

Zephyrus je napisao/la:
AFX je napisao/la:..opet me moj oštri jezik uvalio u sranja, ne sranja kao da će se meni nešto desiti, no drugi će dobiti vjerovatno otkaz jer su mislili da se mogu zajebavati samnom..neki bi rekli "pa neka im je", no iskreno ponekad bi možda ja rađe ostao posran.
Mili moj, zasluzujes da te se raspali sakom po nosu, iz sve snage... iskreno, volio bi se naci u blizini kad posandrcas, da budem taj, koji je tu da te zviznem, patosiram, pa ti krv krene na nos.
Konj si...

...ali opet... nisam ni bolji ni gori od tebe, a ni mi ostali to.

Svima se nama dogodi da budemo konji koji zasluzuju jednu po sred nosa, ja prvi.
Cak mislim da sam veca budala od tebe, nezrelija, a ako nisam ni jedno ni drugo, onda sam s tobom barem u istom rangu.
Tako da... konjina si... ali ni bolji ni gori od drugih od svih nas.
Jednom u vjecnosti, kada dodje i taj trenutak da se svi opametimo, ovo mjesto vise nas nece zanimati, oticemo dalje i vise se ne okrenuti, a do tada, imamo reinkarnacija i reinkarnacija da prozivimo.

Glavu gore i samo hrabro naprijed.

Sve je to super, al ne ideš dizati ruku na osobu koju ne poznaš, pogotovo ne prvi.
Znam šta bi se desilo, i ne bi bilo dobro ni za jednog.
Umoran sam, nadam se da ne postoji reinkarnacija jer ova vreća sranja koju vučem sa sobom je pre teška i jedino šta želim je ne biti.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.