Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 330 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la antoniopavaroti » 02.02.2018, 12:43

mene gripa drži več pet dana..ništa ne jedem osim voča..temperatura non-stop 37-38..uzas
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 294 puta
Prim. zahvala: 318 puta

PostPostao/la AFX » 02.02.2018, 12:55

gotta je napisao/la:2. Put gripa u mjesec dana. Nikad nije bilo toliko strasno kao ove godine.
Mutirani virusi?! Bljak

Ne, loš imunitet. Ja radim s 12 ljudi i nikom ništa. Puno cikle i kupusa i bit će bolje. :thumbsup:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 02.02.2018, 12:56

antoniopavaroti je napisao/la:mene gripa drži več pet dana..ništa ne jedem osim voča..temperatura non-stop 37-38..uzas

Da, stariji ljudi su podložniji virusima. =))
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

Ninti
Moderator
Zahvalio/a: 428 puta
Prim. zahvala: 333 puta

PostPostao/la Ninti » 02.02.2018, 14:06

AFX je napisao/la:
antoniopavaroti je napisao/la:mene gripa drži več pet dana..ništa ne jedem osim voča..temperatura non-stop 37-38..uzas

Što se nisi cijepio protiv gripe?! =))
Refren? Mantra? Ne, tek razlika između ljudi koji žive i onih koji samo borave ovdje.
gotta
rank7
Zahvalio/a: 41 put
Prim. zahvala: 32 puta

PostPostao/la gotta » 02.02.2018, 15:52

AFX je napisao/la:
gotta je napisao/la:2. Put gripa u mjesec dana. Nikad nije bilo toliko strasno kao ove godine.
Mutirani virusi?! Bljak

Ne, loš imunitet. Ja radim s 12 ljudi i nikom ništa. Puno cikle i kupusa i bit će bolje. :thumbsup:

Da los...katastrofalan... Ko pahuljica sam... Koma :rolleyes:
Sve sam probala, mislim da sam izgubila koju kilu jer ne mogu jesti.
Hvala ti :)
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 02.02.2018, 17:37

Ninti je napisao/la:
AFX je napisao/la:

Što se nisi cijepio protiv gripe?! =))

Ja sam kao kamion za smeće..trpam u sebe sve zivo..vitamini mi na dupe izlaze, nema tu potrebe za cijepivima. :D

gotta
rank7
Zahvalio/a: 41 put
Prim. zahvala: 32 puta

PostPostao/la gotta » 04.02.2018, 01:10

je...ti mater...tako sam zivcana...danima u krevetu i onda se nadje jedna dezurna budala da me pljuje na drustvenoj mrezi jer sam komentirala nesto (komentar nije bio ni najmanje negativan, cisto nekakvo osobno promisljanje)...da smo se na kraju posvadale jer su meni zivci toliko istancani, i sad si kontam...ma cemu sve to..prvo i prvo, nikakvo komentiranje po drustvenim mrezama ne donosi nista lijepog (o, da, uvjerih se...pa makar bio najnajslatkorječitiviji), nikakva nervoza nije potrebna zbog nebitnih ljudi, zasto se toliko zamaram nekim stvarima koje jeb...ne mogu promijeniti i zasto me toliko muci sto je vecina ljudi sra*e...ma jbt...imam koju god u guzici, a jos uvijek se povucem u sebe cim me netko iznervira i kao da se bojim ljudi, tj. bojim se takvih ruznih komentara i svada...
o Boze... i sama sebe uvjerim da je to sve besmisleno i opet se dam nazivcirat..joj :ohnoo: :ohnoo: :ohnoo:
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 330 puta

PostPostao/la antoniopavaroti » 04.02.2018, 10:53

AFX je napisao/la:Ja sam kao kamion za smeće..trpam u sebe sve zivo..vitamini mi na dupe izlaze, nema tu potrebe za cijepivima. :D

i ja isto ko i ti..samo još nije došo red na tebe..budi strpljiv..evo je stiže gđa. Gripa... ;) :D
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 04.02.2018, 23:34

gotta je napisao/la:je...ti mater...tako sam zivcana...danima u krevetu i onda se nadje jedna dezurna budala da me pljuje na drustvenoj mrezi jer sam komentirala nesto (komentar nije bio ni najmanje negativan, cisto nekakvo osobno promisljanje)...da smo se na kraju posvadale jer su meni zivci toliko istancani, i sad si kontam...ma cemu sve to..prvo i prvo, nikakvo komentiranje po drustvenim mrezama ne donosi nista lijepog (o, da, uvjerih se...pa makar bio najnajslatkorječitiviji), nikakva nervoza nije potrebna zbog nebitnih ljudi, zasto se toliko zamaram nekim stvarima koje jeb...ne mogu promijeniti i zasto me toliko muci sto je vecina ljudi sra*e...ma jbt...imam koju god u guzici, a jos uvijek se povucem u sebe cim me netko iznervira i kao da se bojim ljudi, tj. bojim se takvih ruznih komentara i svada...
o Boze... i sama sebe uvjerim da je to sve besmisleno i opet se dam nazivcirat..joj :ohnoo: :ohnoo: :ohnoo:

Dok to radiš, ne shvaćaš.

AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 04.02.2018, 23:35

antoniopavaroti je napisao/la:
AFX je napisao/la:Ja sam kao kamion za smeće..trpam u sebe sve zivo..vitamini mi na dupe izlaze, nema tu potrebe za cijepivima. :D

i ja isto ko i ti..samo još nije došo red na tebe..budi strpljiv..evo je stiže gđa. Gripa... ;) :D

Nadam se da je nece biti..ni kod tebe ni mene. :thumbsup:

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.