Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
dr.manijak
rank14
Zahvalio/a: 101 put
Prim. zahvala: 230 puta

Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la dr.manijak » 27.06.2011, 10:33

Ovo je tema da se ispraznite, ne mogu puno da objasnjavam moram da se isprazniim ne da kenjam vec da napisem nesto.

Kako meni nesto moze da bude zabranjeno sto je od prirodeeeee kako meni neko moze da zabranjuje da gajim ili konzumiram ono sto je prirodno?
Sta imitiraju, sta glume jbm im meter bezobraznu?
Oni ce meni da kazu sta cu ja da konzumiram i sta cu da berem u prirodi.
Mrs majku vam vasu prodanu, jbo vas i nato i evropska unija cepulje smrdljive nataknem vas na k*rac od tadica pa do djilasa prodane duse.
Dajte nam slobodu kao u holandiji da covek moze da se nauziva u stvarima koje dobija iz prirode.
Sta ja odem u prirodu i uberem gljivu jer je lepa i u povratku kuci me uhapse zbog nje a nisam znao iz kog je roda???
PA kako to majku vam jbm vasu prodanu, prodane duse smrdljive, pokrecete pitanje legalizacije a zabranili ste alkohol pole 22h, pa kako cete onda marihuanu da legalizujete.
Jao sto mrzim srbiju i evropsku uniju i nato i predsednika i predstavnike i ministre i gradonacelnike i sve od predsednika smrdljivog pa do sekretarice.
Jbm vam s sa mamom prodanom.
Ko vas napravi takve pederaste sve bih ja vas u jednu zgradu i polio benzinom.
MRS MRS MRS MRS.

Majku vam bozjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kako bi rekao nas pokojni drug Tito.
MRS!

[img]http://firstrung.co.uk/dbimgs/boom1.jpg[/img]
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
xarabas
rank6
Zahvalio/a: 31 put
Prim. zahvala: 22 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la xarabas » 27.06.2011, 12:28

Nervira me World of Goo, uvijek mi se srusi prokleti toranj :((
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Aquanux
rank5
Zahvalio/a: 13 puta
Prim. zahvala: 31 put

PostPostao/la Aquanux » 27.06.2011, 14:09

Jao Random Disclosure thread :D Obozavam ovakve teme ^^

@dr.manijak: Sta da ti kazem takav je zakon. Posto se zakoni donose u drustvu mi dobrovoljno prihvatamo da budemo clanovi tog drustva. Mozemo da ga menjamo ili jednostavno odemo na niciju zemlju (Terra nullius) :D Mislim da zapravo zakon ne vazi ako ti sam uberes negde pecurku, za nesto sto si ubrao ti nece suditi. Pre ce biti komercijani uzgoj/prodaja...

@xarabas: Na kom levelu? Pravi te konstrukcije malo pedantnije :))

on topic: Oce li vise te lubenice? :((
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
dr.manijak
rank14

PostPostao/la dr.manijak » 27.06.2011, 19:17

Ne aquanix sude za sve, znas za onaj primer gde je decko imao jednu gljivu tacnije jedan KLOBUK u dzepu, pao je sa tim i otisao na sud u svakom slucaju ne znam sta se desilo na kraju, tako da nema veze da li je u pitanju prodaja nece sigurno neko da te pita e da li si ti ubrao gljivu ili si je gajio pa hteo da prodas ili mozda gajio a si sada hteo da je pojedes, jer zakon kaze :
Aquanux je napisao/la:Zabranjena je proizvodnja, promet i upotreba psihoaktivnih kontrolisanih
supstanci, kao i dostava psihoaktivnih kontrolisanih supstanci i biljaka iz kojih se
mogu dobiti psihoaktivne kontrolisane supstance, osim pod uslovima propisanim
ovim zakonom.
- 3 -
Zabranjeno je gljive iz porodice Psilocybe, kao i druge gljive iz kojih se mogu
dobiti psihoaktivne kontrolisane supstance, dostavljati na bilo koji način drugim
licima.
Na proizvodnju, promet, upotrebu i dostavu psihoaktivnih kontrolisanih
supstanci iz stava 1. ovog člana, primenjuju se propisi kojima se uređuju krivična
dela.

Extranoize je na jednom drugom forumu napisao ako je to nas ex uopste. :hexer:
" one nas dovode u zabranjeno stanje svijesti (u kojem razmišljamo drugačije i uviđamo neke stvari koje ne bi smjeli, dolazimo do svojih zaključaka i suprotstavljamo se autoritetima).
zapravo nisu zabranjene supstance nego stanja svijesti."

xarabas je napisao/la:Nervira me World of Goo, uvijek mi se srusi prokleti toranj :((

Presao sam ga za jedan dan, jebena igrica.
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 652 puta

PostPostao/la Red » 28.06.2011, 06:48

ah dragi manijace, nema smisila se nervirat. oguglala na globalno sranje koje nas okruzuje, da sacuvam zivce...

mrzim kada uleti period koji je sav u obliku dizastera. ne znam zasto, ali uleti malo malo. bude sve tip top, sjajno bajno i onda puf tjedan dva sranja i debilana koje me nikako ne vesele. i nemam pojma zasto se tako koncentriraju sranja u par dana a ne fino da se rasporedi tokom godine. odjednom mi ne ide, odjednom sve neke lose vijesti, odjednom mi stvari padaju, odjednom rusim stvari, odjednom se sve nesto debilno desava i sve izgleda kao da nema kraja, i onda opet PUF sve se poslozi i pocne pozitivan period... cudan je taj svemir, ponekad me nervira ponekad ga volim :cheeky-smiley-001:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
xarabas
rank6
Zahvalio/a: 31 put
Prim. zahvala: 22 puta

PostPostao/la xarabas » 28.06.2011, 20:04

Danas slucajno sa starom zapocnem neki razgovor o religiji koji me bas skroz deprimirao. Kuzim da je zena starog kova ali smijesno mi je da se netko moze drzati neceg tako slijepo i nerazborito. Malo me bas rastuzilo to :/
Ali valjda je to jedna od onih stvari koje se prenosila "s koljena na koljeno" i kad nekom probas malo prosiriti vidike, to se tumaci kao da im zelis oduzeti nesto. U ovom slucaju, dobar dio njihovog zivota.
Sjebano je to sve ali tjesi me da su to ipak zadnji trzaji jednog nacina razmisljanja koje polako izumire iz generacije u generaciju.
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 29.06.2011, 06:45

koja bjeda kada moram od brata zicat pare da si platim kartu za Ozoru :consoling2:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 02.07.2011, 06:26

Sto meeeeeneeee mrrrrzzzziiiii kada moram raditi subotom.... :fuzzy_emoticon:
Proximus
rank6
Zahvalio/a: 9 puta
Prim. zahvala: 51 put

PostPostao/la Proximus » 03.07.2011, 01:51

fotoaparati, prazne baterije, svjetlosno oneciscenje i oblaci kad zelis fotkat nocno nebo :ohnoo:
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
dr.manijak
rank14

PostPostao/la dr.manijak » 13.08.2011, 11:06

Hocuuuuuu cigaruuuuuuuuu!!!!!!!!
Krizaaaaaaaaaaaaa
Dajte mi cigaruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
Cigaraaaa, dimmm, filterrr,, rizlaaa oooojha cigaraaaaaaaaa.

Uzgred jel ima neko seme od duvana?

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: G i 3 gosta.