Snovi

Udri na veselje!
bartul_9
rank2
Zahvalio/a: 13 puta
Prim. zahvala: 3 puta

Re: Snovi

PostPostao/la bartul_9 » 05.07.2019, 13:45

Sinoć opet neki čudni san.

Skraćeno.

Sanjao sam kako je neki čovjek uzeo DMT i kao kad je bio u tom stanju ja sam nekako došao do njega i izvukao svu energiju iz njega te ga tako ostavio u tom stanju iz kojeg nemoze izac. No prošlo je neko vrijeme i ja sam isto uzeo DMT al onda se on počeo lagano vraćat iz tog stanja u kojem sam ga ostavio i krenuo za menon, a mene je obuzeo strah da će ako dođe do mene i izvuče moju energiju ostavit mene u tom stanju DMTa te se neću više moć vratit iz njega.
:sunn: you got nothing to lose
ALLIS
rank3
Zahvalio/a: 11 puta
Prim. zahvala: 12 puta

PostPostao/la ALLIS » 05.07.2019, 18:13

to je bome wierd
Zephyrus
rank7
Zahvalio/a: 146 puta
Prim. zahvala: 67 puta

PostPostao/la Zephyrus » 07.07.2019, 00:46

Bio sam na godisnjem i prvih tjedan dana sanjao sam posao.
Nedajboze nikome.
Jigoku de matteru...
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 301 put
Prim. zahvala: 319 puta

PostPostao/la AFX » 07.07.2019, 11:42

Zephyrus je napisao/la:Bio sam na godisnjem i prvih tjedan dana sanjao sam posao.
Nedajboze nikome.

Poznato, al tješi se da barem možeš otići na godišnji. Ja nisam bio 9 mjeseci, i kako stvari stoje, još 6 mjeseci neću..i ne, nije vlastitim odabirtom..nego živim u šupku od države.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
malva sylvestirs
rank4
Zahvalio/a: 39 puta
Prim. zahvala: 35 puta

PostPostao/la malva sylvestirs » 09.09.2019, 08:05

sanjala sam da se sve što dotaknem pretvara u fetu kruha.. išla pisat zadnji ispit i nemogu jer postane feta kruha..tražim ključeve po ruksaku i osjećam da je sve unutra puno feta kruha,mokrih i ljigavih..to me na kraju toliko živciralo dok nisam srela nekog lika koji mi je poklonio nož i rekao ili ćeš hranit golubove ili sebe... wtf
what you resist persist
Spunk
rank5
Zahvalio/a: 36 puta
Prim. zahvala: 55 puta

PostPostao/la Spunk » 09.09.2019, 09:21

Ja ti ga jeftino protumačim
ποταμοῖσι τοῖσιν αὐτοῖσιν ἐμβαίνουσιν, ἕτερα καὶ ἕτερα ὕδατα ἐπιρρεῖ.
malva sylvestirs
rank4

PostPostao/la malva sylvestirs » 09.09.2019, 12:11

B-) Maj dzabe
what you resist persist
Spunk
rank5

PostPostao/la Spunk » 09.09.2019, 14:39

Aj, probat ću ukratko :D

Nezadovoljna si za poludit. San ti je kritika društva i svog mjesta u njemu. Društvo i ljude vidiš kao sebične gadove koji sve što žele je posjedovati(imovinu, status, ljude, mišljenje...sve).sve čega se dotakneš pretvara se u nešto za proždrijeti, a najviša razina posjedovanja je proždiranje. Ključevi(di ćeš bolji simbol za potpuno posjedovanje nečega) se pretvaraju u gnjecavu splačinu, i gadi ti se sve to zajedno. Život bi valjda trebao biti nešto drugo. I sa faksom si nezadovoljna i dovodiš u pitanje vrijednost i smisao studiranja. Čemu sve to jer se u konačnici i to svodi na posjedovanje. Titule, statusa... i nesviđa ti se to.
I onda dolazi fantom slobode i daje nož sa kojim ti trebaš napraviti rez i presjeći konope koji te drže u ropstvu u ovom ludom svijetu. Odjebati sve i biti mirna i slobodna(hraniti golubove)

Jesam bar blizu :D
Ako jesam daj dve kune gospoja. Žena, deca gladna... :D
malva sylvestirs
rank4

PostPostao/la malva sylvestirs » 09.09.2019, 15:46

Je, je lijepo si ti to bome :) .. iako, ne bih rekla da sam nezadovoljna *za poludit*. Jesam nezadovolja ali ne previše (ipak sam dalmatinka, da mi je samo ispijat kave na suncu :)) ). i jesam nezadovoljna društvom i željama društva, ali zar nije većina? A što se tiče faxa, zadovoljna sam jer sam upisala fax nakon godina razmišljanja šta želim, mislim da puno o praktičnom na svom faxu mogu načit, o onome što želim raditi poslije. A taj papir i titula od faxa, istina, ništa mi ne znači i to mi se gadi. mogu reć da se malo gadim sama sebi jer svo stečeno znanje mogu i na drugi način dobiti, bez 5 godina studiranja.Ubiti kradem bogu dane i malo odgađam radit eto priznajem haha .Ali da, uvijek je pitanje kako napraviti rez,izaći iz komfort zone i otić hraniti golubove a ne sebe i svoje neutažene želje, i to još gnjecavim kruhom haha
U svakom slučaju analiza može proć, šteta šta si analitičar volonter, nemam ni kune svega mi :money1:
what you resist persist
Spunk
rank5

PostPostao/la Spunk » 09.09.2019, 17:10

Ne može čovjek pošteno zaraditi
A ništa onda, ponovo ću švercujem

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.