Maheshwarananda - Yoga in Daily Life

Udri na veselje!
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 289 puta
Prim. zahvala: 314 puta

Maheshwarananda - Yoga in Daily Life

PostPostao/la AFX » 13.01.2016, 22:03

Nisam dugo trazio knjige po netu, pa ako netko slucajno ima " Paramhans Swam Maheshwarananda - Yoga in Daily Life: the System" (Joga u Svakodnevnom Životu) molio bi ga da mi okači linkić, :thumbsup:

slika
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 330 puta

Re: Maheshwarananda - Yoga in Daily Life

PostPostao/la antoniopavaroti » 14.01.2016, 22:27

imaš na ebay-u... po nekih 40$
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 14.01.2016, 23:18

A znam, ali nazalost nemogu si to priustiti..barem ne trenutno.
Možda sam se krivo izrazio..trebao bi mi ebook ili pdf.
Nasao sam neki los sken na netu, pa će poslužiti.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 330 puta

PostPostao/la antoniopavaroti » 15.01.2016, 17:27

i ja ponekad tako razmišljam..žao mi dati za neku knjigu lovu..ali onda uvjek velim sam sebi " a koliko si para stero kroz guzicu ?" Gdje su sad sve te silne pare ? Onda obično kupim ..i nikad ne požalim ..a knjiga ostaje zauvjek.. :ymsmug:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
shroomko
rank14
Zahvalio/a: 138 puta
Prim. zahvala: 202 puta

PostPostao/la shroomko » 16.01.2016, 21:02

Ja sam odlučio ne kupovati knjige. To je zaostatak iz 20 stoljeća. Ne znam zašto oni ebook readeri nisu zaživljeli, ali samo ti treba neki tablet sa odličnim ekranom i hrpa koja zauzima cijeli ormar stane u jedan mali uređaj. Tablet trenutno nemam, a u međuvremenu čitam sve na kompjuteru.
M & R
rank7
Zahvalio/a: 155 puta
Prim. zahvala: 54 puta

PostPostao/la M & R » 12.03.2016, 09:25

Pozdrav,

Upravo tu knjigu "Yoga in a daily life"!
Pronasla sam na netu jedino na http://www.scribd.com

http://www.scribd.com/doc/38396097/Para ... nom-Zivotu

Kada sam gore u centru - "Joga u svakodnevnom zivotu" - http://www.yoga-in-daily-life.hr/
U Jurisicevoj, koji je i prvi otvoren od inih, jos davnih dana vidjela kako se cijene knjiga krecu ladica mi zavrsila na podu!
U toj nekoj ne mogu nazvati "nesreci", obzirom da tako sto se ne moze svrstati pod "nesrecu" - ( prije bih rekla, nezadovoljstvo sto ne mogu dati tolike pare za knjigu, odnosno, sto nemam da ih dam, dok sa druge strane me obuzela neka tuga kada sam uz ovu knjigu vidila jos njih nekoliko, a sve sam tada zeljela imati...) - tras, kao cigla u glavu, sjetim se .... Pa teta, danas, instruktorica, predavacica ... koja je tada krenula put "Joga u svakodnevnom zivotu" pod okriljem Swamija O:-) http://www.yogaindailylife.org/ - a obzirom da je uvijek morala imati sve knjige (fotokopirane, originale... nebitno, samo da ima zeljenu knjigu u stanu ).
Naravno, dosla sam kod nje, tamo citava kolekcija knjiga koje su gore izlozene iako nije stala samo na njima vec je kupila i sve cd-e. O:-)
Tako sam, prije, proslo je godina.. sve bila procitala iako mi je tada mnogo toga bilo "strano tijelo", tek nakon sto sam prosla određeni dio vjezbi, predavanja, ucenja o meditaciji, uvodi u meditaciju, kako bi uopce stogod naucili... Jednoga dana sam i sama krenula u potragu na netu za istom knjigom te je pronasla upravo ovdje.
Iako nije to jedina knjiga koju sam pronasla na stranicama "Scribd-@", neke sam za mizernu cijenu ulovila u "Novoj Arci" - Tkalca. Kupe rabljene te ih za malo para prodaju. Tamo sam se odavna pocela opskrbljivati raznim zanimljivim stvarcicama....

Dakle ova ( Scribd ) ... je ista kao i ona koju biste drzali u rukama i citali dok ovako, iako fali one cari pri citanju knjige, miris nje same, pazljivo rukovanje njome da se ne osteti.....
Popustila sam - pod "moram" i tako sada sve citam ili na kompu ili na mobu .... Dok se ipak zna zalomiti da u Arki kupim pokoju... :D
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 12.03.2016, 13:21

Ja sam bio 100% uvjeren da sam postao link na knjigu tu nakon sta sam pronasao..naravno bio sam u krivu :D

M & R
rank7
Zahvalio/a: 155 puta
Prim. zahvala: 54 puta

PostPostao/la M & R » 12.03.2016, 15:09

:thumbsup: ;)
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Bamakhepa
rank8
Zahvalio/a: 52 puta
Prim. zahvala: 74 puta

PostPostao/la Bamakhepa » 13.10.2016, 23:22

Ma previse para za drugorazrednog plagijatora/kompilatora sa repovima kontroverzi. Sve sto radi je izmjesano iz raznih izvora povezanih sa Sivanandom, cak i naziv knjige i organizacije, Sivananda je naime napisao jednu pod istim nazivom.

Nije niti Sivananda neki najizvorniji primjer yogicke prakse buduci je I sam dio procesa reformatorskog kompiliranja rasirenog u Indiji tog vremena, ali je barem izvorni kompilator. Stoga ako se razumije engleski i zeli taj tip literature preporucam knjige samog Sivanande, direktnih mu ucenika kao i Biharske skole joge koju je osnovao Sivanandin ucenik i koja takodjer utjece na Maheshwaranandu.

Njihove knjige ce biti puno lakse pronaci online.
Vid Svante
rank10
Zahvalio/a: 132 puta
Prim. zahvala: 68 puta

PostPostao/la Vid Svante » 16.10.2016, 09:38

Bamakhepa je napisao/la:Ma previse para za drugorazrednog plagijatora/kompilatora sa repovima kontroverzi. Sve sto radi je izmjesano iz raznih izvora povezanih sa Sivanandom, cak i naziv knjige i organizacije, Sivananda je naime napisao jednu pod istim nazivom.

Nije niti Sivananda neki najizvorniji primjer yogicke prakse buduci je I sam dio procesa reformatorskog kompiliranja rasirenog u Indiji tog vremena, ali je barem izvorni kompilator. Stoga ako se razumije engleski i zeli taj tip literature preporucam knjige samog Sivanande, direktnih mu ucenika kao i Biharske skole joge koju je osnovao Sivanandin ucenik i koja takodjer utjece na Maheshwaranandu.

Njihove knjige ce biti puno lakse pronaci online.

Potpisujem što pišeš. Dopunio bih za onog plagijatora - Maha-ovog-onog da znam iz bliskih izvora (tada kada je to bilo) da je frajer silovao nekoliko svojih sljedbenica - znači prisilio ih na seksualne odnose - toliko o njegovoj jogi.
Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
I'm gonna give you my heart
'Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
'Cause you light up the path
:mushroom: :mushroom: :mushroom: :47b20s0:

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.