THC

Udri na veselje!
dawsongeek
rank8
Zahvalio/a: 50 puta
Prim. zahvala: 106 puta

Re: THC

PostPostao/la dawsongeek » 20.05.2014, 14:35

buraz se jednom prilikom trebao testirat( u DZ MUP-a) pa osobno sam nosio njegov uzorak urina par tjedana zaredom kod sebe u labos da se uvjeri da ide negativan na testiranje u taj njihov labos ... stari moj 5 tjedana zaredom je onaj tester pokazivao na prisutnost THC ... 5 faking tjedana ! al to pričamo znači u situaciji kad pušiš godinu, dvije, tri zaredom svakodnevno ... tad ti sigurno treba preko 30 dana da se očistiš. ne vjerujem da će te testirat iz krvi jer je to malo skuplja metoda analize... vrlo vjerovatno ćeš dobit onaj panel test (kao screening test) na jedan ili više parametara ukoliko on bude pozitivan onda se uzorak urina obrađuje drugom metodom da potvrde prisutnost THC-a !
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
mr.lirika
rank2

PostPostao/la mr.lirika » 07.10.2019, 10:58

Stalno pljugam fumu i Vutra mi je svakodnevnica, ne ometa me pri radu kako na poslu tako i kod svega ostalog. Desilo mi se nešto neočekivano. našao sam se u nezgodnoj situaciji -došao mi je poziv iz PU -upravni postupak,imam 9 dana za kojih moram biti clean na testu za izvanredni liječnički kao za vozačku tako i za posao..Odgoda je nemoguća, te mi je vozačka nevažeća dok ne riješim liječnički pregled.
Proučio sam mnoge savjete ovoga foruma i danas mi je prvi dan čišćenja tijela. Kupio sam zeleni čaj,spremam se odlaziti na bazene, saune, -Prehrana--jesti zdravu i nemasnu klopu te izbjegavati sol i šećer Zatim kupio sam vitamine- B Plibex, B vitamin2- 12 ,dnevno ću piti puno tekućine( najviše obične vode)- Par litara na dan- tako da što prije i na najbrži način izbacim pasivni dio THC-a.. Čitao sam o aktivnon ugljenu- i koliko sam shvatio on izbacuje otrovne sastojke iz tijela, ne izbacuje THC koji se taloži i masnom tkivu i djeluje ljekovito svojim sastojcima-CBD... - Tako da nisam siguran koliko je taj ugljen efektivan.. Nadam se da ću uspjeti na testu mokraće- rezultat javljam za 9 dana.. :(...
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 297 puta
Prim. zahvala: 318 puta

PostPostao/la AFX » 07.10.2019, 21:16

Neće ti uspjeti, zajebi sve te savjete i dobavi urin od nekoga tko ne pljuga. Znam iz prve ruke da ako te testiraju, nać će.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
mr.lirika
rank2

PostPostao/la mr.lirika » 08.10.2019, 04:24

Hvala na savjetu, to bi napravio odmah, nabavio čisti urin i zdravo problemi...glavna frka je u tome da moram biti pozitiv na dvije stvari jer inače će odmah znati kako sam prevario..Na testu BUP i BZO mi moraju biti pozitivni,ostalo negativa. upravo zato se borim rukama i nogama. kompletna životna egzistencija mi je u pitanju!!- Vozačka dozvola i posao !! jeb..ni pasivni TeHaCe mi je jedini problem kojega moram riješiti..Ako ne ide drugačije ostat ću na bolovanju sve dok tester ne pokaže suprotno, samo se nadam da će poslodavac biti toliko strpljiv isto kao i upravni postupak PU koji me pozvao. :) Probati ću zavući maksimalno vremenski koliko ide preko dr. opće prakse bolovanjem na kojem sam završio zbog neke virusne alergije.Ozdravio sam i čekam datum pregleda za dva dana.Dok budem siguran kako se ne otvara THc tek onda idem na službeno testiranje lječničkog pregleda za posao i vozačku dozvolu. Zašto ne upotrebljavaju "lizalice" koje reagiraju na slinu?tu imaju aktivne tvari koje stvarno mogu djelovati na reflekse u vožnji i na poslu. Kad bih mogao donjeti takav kupljeni tester, zapakiran, pa neka me testiraju onda kad žele. ne znam što znači na lječničkom pregledu za posao gdje piše - napraviti nalaz testa na droge.jaooo... ako misle na krv- gotov sam...jer planirao sam donjeti nalaz vozačke gdje budem imao pismeno riješenje da sam clean i sposoban za vožnju.. OMG, mislim da bude jako napeto... :(
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 297 puta
Prim. zahvala: 318 puta

PostPostao/la AFX » 08.10.2019, 07:15

Tri mjeseca sigurno nećeš biti na bolovanju..toliko ti treba da se očistiš ako si česti korisnik. Testirat će ti urin, a ne krv. Urin dobavi svježi za taj dan kada ga ideš dati i drži ga na toplom (tipa u boksericama).
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
mr.lirika
rank2

PostPostao/la mr.lirika » 09.10.2019, 04:14

Fuma mi je poslije posla jedina relaksacija i način na koji se opustim i tako na miru razradim radne naloge i daljni rad na yob-u.pušim cijeli život,tako da imam TeHaCe-a za razvliti cijelo jedno malo selo haha. sada ne pljugam 4 dana i isto tako 4-ti mi je dan bez prepisane terapije. čistim urinom sam nekad varao,nije to problem izvesti,problem je objasniti doktoru u centru lječenja kamo je nestao BUP i BZD???. razvući ću još koji tjedan bolovanje i otići ću na dogovoreni termin doktoru gdje moram objasniti i uvjeriti kako mi BuP više ne treba kao niti BZD kojeg imam u terapiji od samoga početka. zadnjih 10tak godina sam stalno na nekoj terapiji, najduže HEP,a zazim BUP.. Nikad me nitko nije pitao ili forsirao na ovakav način kakav trenutno prolazim . znao sam nekad prije biti kod svog dr, pozitiv na pregršt toga.haha,--COC/THC/OPI/AMP/PCPi..uz terapiju HEP-a i pregršt pilsva koje prepisuju uz vezanu terapiju..još mi je bilo upisano u nalazu -"sposoban za vozača motornih vozila B kategorije". Vadio sam se na posao i teren, jer auto mi je ujedno i posao,bez njega nema kruha ni obitelji..Jednom prilikom morao sam hitno na teren mjesec dana gdje nisam imao niti sam mogao nabaviti fumu- kad sam se vratio na testu bio sam pozitiv nakon 28 dana, ali druga crtica od THC-a na testeru jeedva da se primjetila.. Nitko tamo od svih njih nije vjerovao kako nisam pljugao.. Mora proći puni mjesec dana apstinencije i svakodnevno se pridržavati uputa za brzi detox teHaCea . Čajevi, B vitamini, vježbanje,sauna.. Sve je to super za tijelo i organizam, samo potpuno izbaciti vutru iz organizma nije lako. . Moram priznati daa si u pravu,zato AFX, hvala ti na savjetu, probat ću sad kad mogu izbaciti svu terapiju(nadam se uspjehu) i dobiti takav nalaz psihijatra. E onda u bolnici na lječničkom predati taj nalaz i čistim urinom riješiti problem. đizes, koje su to komplikacije nastale u HR.NISAM JEDINI !! izglasan je zakon kako svi liječnici moraju poslati pacijentove dijagnoze u slučaju da dobivaju lijekove koji mogu utjecati na vožnju.Pobogu,pa gotovo na svakome lijeku piše kako je za vožnju potrebna osobita pozornost zbog mogučih nuspojava,te je najbolje izbjegavati vožnju pod utjecajem lijeka,, Kamo je nestala liječnička etika?? svi su oni dali zavjet kako će ćuvati tajnu svojega pacjenta i lječiti ga svojim znanjem. Osobna terapija kod doktora je privatna stvar svakog pacijenta, i oni to kaj rade nikako nije u redu-slati dijagnoze pacijenta u PU ?!? ljudi dragi,gdje su sad njihove lječničke komore kojima svaki doktor odgovara za svoj postupak?jedan krivi korak i dr. ostaje bez licence lječnika.uh ljut sam ko ris,, ufffff,,!! :(
mr.lirika
rank2

PostPostao/la mr.lirika » 10.10.2019, 23:09

Ovako draga Majka - ja sam odlučio da idem na sigurno - potez sa čistom bočicom urina i to je to. :) Kako će psihić reagirati na to neznam i nije me briga jer nikad nisam tamo bio čist baš na sve kaj otvara multi test na 10 vrsta droga. :cheesy: Baš me zaboli za njihovo mišljenje,mogu im odmah ponoviti ako baš žele.
Šteta da ne mogu donjeti svoj tester, znam za onaj trik kako ga sjebati da budeš pozitivan točno na kaj moraš ili ne moraš, ili biti čist na sve, test prolazi. :thumbsup:
Kaj se vađenja krvi tiče znam sigurno da to ne rade.Na klasičnom lječničkom pregledu oni u krvi ne traže tragove narkotika nego čista klasika.Prave nalaz u kakvom je stanju krvna slika organizma.(ako poslodavac zatraži posebno ondna neznam- zu je puššionaaa... ako to rade preko krvi popoušio sam.Tu ću se vaditi sa nalazima iz druge bolnice gdje ću već to obaviti i biti spreman za treći vanredni lječnički koji je isto kroz 10tak dfana :(
Na vađenje krvi se inače ide samo u izvanrednim situacijama,npr. tamo gdje napraviš nesreću ili sudjeluješ nedužan u njoj te zavriš u bolnici-- ili odbijas test lizalice kad te zaustave.Ne prvi puta, nego drugi puta. makar plavi tada to žele ovisi o tome koliko sposoban normalno pričati sa nadležnim dežurnim lječnicima i psihijatrom - oni odlučuju koliko si "normalan" i pošalju te natrag u plavi taxy. koji vjerno čeka i prati u stopu po bolnici da ne bi možda nestao u drugu dimenziju.Onda te odvode ravno u prdaonu ! :-o Zato ako po zakonu drugi puta odbijaš testiranje dužni su te uhititi i držati 24 sata do otrežnjenja . Iako ti nisu vadili krv.Iako si trijezan od akohola,jedino imaš malo THC-a sebi,
- Nego treći puta kad naletiš! -onda svi dragi moji koji neznate novim zakonom gubi se svako pravo na vozačku dozvolu na određeni niz godina + ponovno polaganje. Tu informaciju sam danas saznao i još sam u šoku..Ako je to zbilja istina onda se mnogi nevini pojedinci mogu polako pripremati na PU pozive koje pišu svakodnevno. I nedajdte se zavarati oko love pregleda jer PU ova se ne vrača kako piše u pozivu- svi pozvani iako prolaze cijeli liječnički dobiju vozačku na određeni rok -koji nije neograničen nego dobiš ograničenje -ponovni liječnički za 10 god- A to je ograničeni rok i odmah nisu dužni vratiti lovu lječničkog-Vračaju samo nepozvanima :))
Ovo to su informacije koje sam uspio sakupiti tokom vremena ove muke koju preživljavam...
Majko draga moram sad kad sam se smirio malo nakon ovih dana u to ime zapaliti još jednu baklju! Jer prva me :smokee: prije nakon ovog vremena naglog detoksa zapakirala u kuglu od akvarija B-( a ova će druga me vidim puknuti do mjeseca i natrag ! Ajooj još da glivu probam koju jedino nisam. :sunn:

Živi po svom i pusti druge neka se pitaju odakle ti pravo da tako živiš
mr.lirika
rank2

PostPostao/la mr.lirika » 19.10.2019, 16:30

Draga majko, svi članovi foruma i ostali, Moram da se pohvalim i svima zahvalim svemu naučenom iz ovoga forumna. Prošao sam test, nije bilo lako kod muljanja oko urina jer prvi puta nisu mogli vjerovati, ali sve ostalo prošlo je glatko i mirno. Vozačka dozvola službeno mi je produžena na 3 godine uz BUP i BZD . :ymhug:
mr.lirika
rank2

PostPostao/la mr.lirika » 19.10.2019, 16:33

Zaboravio sam poseno zahvaliti g, AFX na kratkim i jasnim savjetima.

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.