THC

Udri na veselje!
KamanDelije
rank2
Zahvalio/a: 6 puta
Prim. zahvala: 4 puta

THC

PostPostao/la KamanDelije » 16.05.2014, 19:28

Prevrnuo sam ceo internet i nisam nasao odgovor. Da li zna neko, ako se mokraca zagreje, da li gubi te neke sastojke, na koje se testira u laboratoriji? Dolazi li do nekog isparavanje? Nadam se da zna neko odgovor. Na ringli ili u mikrotalasnoj. Treba malo duze da mi ostane vruca, pa me zanima. Pozajmljen je akaunt, hitna situacija. Pozdrav i hvala.
sometimes
rank14
Zahvalio/a: 228 puta
Prim. zahvala: 84 puta

Re: THC

PostPostao/la sometimes » 18.05.2014, 17:29

ako ti je radi testiranja na kojem bi htio biti negativan onda ti je najbolje u svoju osobnu mokraću koja je topla ubaciti par zrna limunske kiseline i biti ces negativan a sve ostalo ce ti biti ok i neces past radi hladne mokrace koju se negdje buksao....
....it didn't make any sense.....
Zgubidan
rank8
Zahvalio/a: 25 puta
Prim. zahvala: 99 puta

PostPostao/la Zgubidan » 18.05.2014, 19:29

Frend je u gaćama nosio epruvetu "nevine" mokraće, pa pošto mu je bila kraj muda, bila je topla:) fuj, ali funkcioniralo je nekolko mjeseci..
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
KamanDelije
rank2

PostPostao/la KamanDelije » 18.05.2014, 19:43

sometimes je napisao/la:ako ti je radi testiranja na kojem bi htio biti negativan onda ti je najbolje u svoju osobnu mokraću koja je topla ubaciti par zrna limunske kiseline i biti ces negativan a sve ostalo ce ti biti ok i neces past radi hladne mokrace koju se negdje buksao....

Cekaj, ali ta limunska kiselina ce sjebati kreatin i take stvarii koje proveravaru u laobratoriji, ili nece ?
PicASSo
rank4
Zahvalio/a: 19 puta
Prim. zahvala: 17 puta

PostPostao/la PicASSo » 18.05.2014, 19:54

Za test ti je najbolje aktivni ugljen da pijes , a imas i neku sinteticku mokraccu dobijes prah u vrecici i pomjesas sa vodom. I vidio sam na netu negdje da to ljudi stave u balon i na balon stave cjevcicu kroz koju to ide kad pritisnes balon :D

Imas to za narucit Ovdje al je skupo mislim da ti je isplativije aktivnji ugljen i sto vise tekućine
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
muscaria
rank6
Zahvalio/a: 40 puta
Prim. zahvala: 38 puta

PostPostao/la muscaria » 18.05.2014, 21:54

Koliko sam shvatio, aktivni ugljen, ako ga jedeš je u stanju izvući samo tvari koje se nalaze u procesu probave, tak da ne znam koliko bi ovdje bio efikasan. Možda sam nešto pomiješao, pa mi tvrdnja ne stoji, ali mislim da sam u pravu!
Peace, Love, Sharing & Understanding
PicASSo
rank4
Zahvalio/a: 19 puta
Prim. zahvala: 17 puta

PostPostao/la PicASSo » 18.05.2014, 22:46

Evo malo sam istražio i U pravu si ja sam ovo napiso po pricama koje sam cuo.sad kad sam malo vise cito mislim da bi bilo dobro pit sto vise mljeka i to sto masnijeg jer se thc veze za masnoce :-?
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
KamanDelije
rank2

PostPostao/la KamanDelije » 19.05.2014, 17:09

Da li pod laboratorijske analize spada i droga? Imam za posao neke testove, rade se laboratorijske analize i test na drogu. Znam da se pisa u bocicu sigurni. A da li ce onda i iz krvi isto tako? Nelogicno mi je i krv i urin.
dr.manijak
rank14
Zahvalio/a: 101 put
Prim. zahvala: 232 puta

PostPostao/la dr.manijak » 19.05.2014, 18:00

Au sinovac, ja i ti smo izgleda u slicnom problemu, ja sam skoro dobio ponudu za posao u inostranstvu odmah nakon sto sam poslao prijavu, mislio sam da cu cekati par meseci kao svi, medjutim zvali me odmah a ja isiban kokainom ko budala. Isto trebam da dajem i krv i urin, znam da u krvi ostaje krace nego u mokraci i to da marihuana najduze ostaje. Kazi mi jel si ti redovan korisnik marihuane ako jesi treba ti par nedelja da se ocistis..

Pogledaj ovo malo..
http://www.wikihow.com/Detox

Ja licno sam poceo da vezbam kardio i to bas zajebano da se detoxiram, jbg. nadam se da cu opet imati istu srecu kao pri prvoj prijavi.

Ja licno mislim da se samo iz mokrace radi test, ali nije iskljuceno da se i iz krvi radi test, mada je on mnooogo skuplji, nedelju ili dve vezbaj, pij dosta tecnosti pa onda kupi test u apoteci i uradi test, pa ces videti da li si pozitivan ili negativan..

JA sam kao klinac dok su me moji proveravali nosio spric sa pisackom u gacama izmedju jaja i butina pa je bilo toplo, ali je bilo zajebano jer mi je cale stajao iza ledja kako ga ne bih zajebao jer me je jednom cekao ispred wc-a i uleteo unutra u trenutku kad sam dosipao vodu u test...
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
KamanDelije
rank2

PostPostao/la KamanDelije » 19.05.2014, 18:07

dr.manijak je napisao/la:Au sinovac, ja i ti smo izgleda u slicnom problemu, ja sam skoro dobio ponudu za posao u inostranstvu odmah nakon sto sam poslao prijavu, mislio sam da cu cekati par meseci kao svi, medjutim zvali me odmah a ja isiban kokainom ko budala. Isto trebam da dajem i krv i urin, znam da u krvi ostaje krace nego u mokraci i to da marihuana najduze ostaje. Kazi mi jel si ti redovan korisnik marihuane ako jesi treba ti par nedelja da se ocistis..

Pogledaj ovo malo..
http://www.wikihow.com/Detox

Ja licno sam poceo da vezbam kardio i to bas zajebano da se detoxiram, jbg. nadam se da cu opet imati istu srecu kao pri prvoj prijavi.

Pa pazi, ne varim 10ak dana, pa zaredjan 2,3 dana, i tako u krug vec 3 meseca. A pre toga sam skoro svaki dan, bez pauza.. E, ali ja nemam vremena da se ocistim, sad ce testovi. Pa me samo zanima da li ce vaditi iz krve. Za mokracu sam se snasao. Samo molim boga da ne vade iz krvi. Mislim postoji mogucnost da se i testiranje odlozi do polovine juna, a koliko sam skontao na vutra org, do tad bi morao biti cist za mokracu, pa da ne moram da varam. A cuo sam razne informacije za krv, neki kazu 2 nedelje najduze i to ako si reodovan korisnik, a zvao sam i drajzerovu, onaj tamo mi kaze do mesec dana. Jebe lud zbunjenog. Mislim meni ne gine stejt ako se vadi iz krvi, a ako se ne vadi, onda se snalazim za mokracu lagano. Sta znam, neka nam je Bog u pomoci. Hvala za ovaj link :thumbsup:

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.