Briachi

Udri na veselje!
314
rank14
Zahvalio/a: 56 puta
Prim. zahvala: 140 puta

Re: Briachi

PostPostao/la 314 » 12.11.2015, 10:26

Vec dva dana nema novog posta, pa evo da postam post.
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Red Weed
rank8
Zahvalio/a: 65 puta
Prim. zahvala: 42 puta

PostPostao/la Red Weed » 08.11.2016, 18:20

kako idu snovi, kako zivot ... vishe se ne brie? po forumima sad su svi na fejsovima :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
314
rank14
Zahvalio/a: 56 puta
Prim. zahvala: 140 puta

PostPostao/la 314 » 09.11.2016, 07:33

Ja niti na fejsu, ma ni na forumu, samo pogledam tu i tamo, niti na kompu. Koncentriran sam na bebu i na zavrsavanje radione, pa da mogu izrađivati svakojake stvari koje mi se skupljaju u kreativnoj glavi :)
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Red Weed
rank8
Zahvalio/a: 65 puta
Prim. zahvala: 42 puta

PostPostao/la Red Weed » 09.11.2016, 09:51

ispricavam se... sretno s bebom :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
HypnoToad
Moderator
Zahvalio/a: 404 puta
Prim. zahvala: 999 puta

PostPostao/la HypnoToad » 10.11.2016, 18:57

Eh, ja se trudim što je više moguće izbjegavati internet, internetske forume, fejsbuke i slično... Jedino povremeno pogledam ovaj forum koji je uglavnom ostao 'sigurna luka', pomognem ako kome mogu pomoći, pokušavam ne ulaziti u diskusije, jer Internet je postao jedno jako toksično i opasno mjesto, da bi se izvuklo ono pozitivno stvarno treba biti jako oprezan i otporan. Gdje god da dođem, portali, forumi, društvene mreže, samo svađe, vrijeđanja i napadanja, na nečiji najbanalniji komentar najbanalnijeg članka, gotovo su 100% šanse da će doći do vrijeđanja na rasnoj, nacionalnoj, mentalnoj, ideološkoj ili bilo kojoj drugoj osnovi... Internetska komunikacija izvlači ono najgore u ljudima, čineći ih time još gorima i u stvarnom životu. Mislim da mržnja i nadrkanost nikada nisu bili na višoj razini... A onda s druge strane se bombardira ljude sa svim mogućim informacijama dizajniranim da stvore strah, paniku, brigu, ljutnju, bijes, frustracije i osjećaje manje vrijednosti, i usput preopterete ljudske mozgove bezvrijednim besmislicama i kontradiktornim (dez)informacijama. Počinje treći svjetski rat, ovaj je ovoga nazvao ustašom, ovaj je prokleti jugonostalgičar i antikrist, uuu vidi ove pičke kakve sise i guzice imaju ali ti ih nikad nećeš imati jer si ružan i debel, nova studija je pokazala da cijeđenjem soka đumbira direktno u oči gubite kilograme, nova studija je pokazala da je sva voda smrtonosna u 100% slučajeva, chemtrailsi su odgovorni što su amerikanci glasali za trumpa, kupite moje prirodne tablete od kojih ćete izgledati ko bejonce u samo 14 dana, đastin biber je plakao koliko je hrvatska super... I tako svaki put kad otvorim fejsbuk ili bilo koji portal...
Ispričavam se na ovom istresanju, ali stvarno ne znam kako ćemo se iz ovoga izvući... Internet su pretvorio u najgore zlo ikada stvoreno. Naravno nije internet kao takav kriv, krivi su ljudi bez filtera, bez samokontrole i s mržnjom u srcima... Čak i oni koji se trude pomoći, samo doprinose toj malignoj bolesti... Kao i ja ovim tekstom, ali morao sam se ispuhati...
I want to say I’ve had it, and fuck what might have been
I want to say the battle’s done and we just couldn't win
That we could not prevail verse the world we’ve been given
I didn't just not ask for this, I wasn't asked permission
huana.meri
rank8
Zahvalio/a: 70 puta
Prim. zahvala: 98 puta

PostPostao/la huana.meri » 10.11.2016, 20:07

:psy :4chsmu1: :earthhug: :confuse: :chase: :47b20s0: :170fs799081: od pon. brijem da nas napada zloglasni vampirsko luciferski mjesec, jedan od događaja koje treba popratiti definitivno, od pon. nekoliko noći će nas baš obasjavati i biti će blizu, navodno pun, više manje znate što je špica uz pun mjesec, osobno planiram otić na sastanak s njim da vidim šta kaže, kako dalje, šta da kažem starcima doma....
imam i jedno mjesto na brdu u mrakači, tamo nam planiram servirat postavu za dvoje... :cancan:
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 1143 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 15.02.2017, 11:46

zombiji prolaze cestom u rojevima sebičnih misli
fejkaju život pa ih svijest koja život vozi zaobilazi
izgubljeni u smeću beživotnih projekcija misle da su živi
animira ih jedino tupa seksualna sila jer duhu su rekli zbogom
kao žrtve elektromagnetizma trulih energija hodaju amo tamo
misle da su pametni jer znaju kako izvuč i najmanju kap života iz živog
kako prevariti sve pa i sebe, kako svemir izjesti, od žive duše kašu govana napraviti
ljubav im je apstrakcija, neki pojam rezerviran samo za male curice
a duhovnost im je nešto nalik recitiranju neshvatljivih riječi iz prahistorije
umjetnost svode na bizarnost pokušavajući oponašati izražaj duha
hodaju amo tamo i kote misli u glavi kako da izopače sebe još jedan nivo više
siluju emocije kao da su jedina preostala hrana, jedini izvor za valić energije života
svakom misli, svakim pokretom, svakom emocijom i svakim djelom izražavaju govno
bacaju fekalije jedni na druge kao da se boje zemlju defekacijom zaprljati
no tajna je u tome što jako vole energije kanalizacije, vole srati po sebi i drugima
da se što više u blato zakopaju i od istine odvoje jer se boje jer se boje

boje se istine jer će fejk maska nestati i svu bol pokazati
boje se ljubavi jer jedino kroz ranjivost mogu nešto osjetiti
boje se biti individualni jer nemogu sami sebe podnositi
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
shroomko
rank14
Zahvalio/a: 138 puta
Prim. zahvala: 202 puta

PostPostao/la shroomko » 15.02.2017, 16:32

HypnoToad je napisao/la:nova studija je pokazala da cijeđenjem soka đumbira direktno u oči gubite kilograme

=)) E ovo me bas fino nasmijalo.
sharplaninac
rank3
Zahvalio/a: 14 puta
Prim. zahvala: 9 puta

PostPostao/la sharplaninac » 16.02.2017, 01:18

HypnoToad je napisao/la:Eh, ja se trudim što je više moguće izbjegavati internet, internetske forume, fejsbuke i slično... Jedino povremeno pogledam ovaj forum koji je uglavnom ostao 'sigurna luka', pomognem ako kome mogu pomoći, pokušavam ne ulaziti u diskusije, jer Internet je postao jedno jako toksično i opasno mjesto, da bi se izvuklo ono pozitivno stvarno treba biti jako oprezan i otporan. Gdje god da dođem, portali, forumi, društvene mreže, samo svađe, vrijeđanja i napadanja, na nečiji najbanalniji komentar najbanalnijeg članka, gotovo su 100% šanse da će doći do vrijeđanja na rasnoj, nacionalnoj, mentalnoj, ideološkoj ili bilo kojoj drugoj osnovi... Internetska komunikacija izvlači ono najgore u ljudima, čineći ih time još gorima i u stvarnom životu. Mislim da mržnja i nadrkanost nikada nisu bili na višoj razini... A onda s druge strane se bombardira ljude sa svim mogućim informacijama dizajniranim da stvore strah, paniku, brigu, ljutnju, bijes, frustracije i osjećaje manje vrijednosti, i usput preopterete ljudske mozgove bezvrijednim besmislicama i kontradiktornim (dez)informacijama. Počinje treći svjetski rat, ovaj je ovoga nazvao ustašom, ovaj je prokleti jugonostalgičar i antikrist, uuu vidi ove pičke kakve sise i guzice imaju ali ti ih nikad nećeš imati jer si ružan i debel, nova studija je pokazala da cijeđenjem soka đumbira direktno u oči gubite kilograme, nova studija je pokazala da je sva voda smrtonosna u 100% slučajeva, chemtrailsi su odgovorni što su amerikanci glasali za trumpa, kupite moje prirodne tablete od kojih ćete izgledati ko bejonce u samo 14 dana, đastin biber je plakao koliko je hrvatska super... I tako svaki put kad otvorim fejsbuk ili bilo koji portal...
Ispričavam se na ovom istresanju, ali stvarno ne znam kako ćemo se iz ovoga izvući... Internet su pretvorio u najgore zlo ikada stvoreno. Naravno nije internet kao takav kriv, krivi su ljudi bez filtera, bez samokontrole i s mržnjom u srcima... Čak i oni koji se trude pomoći, samo doprinose toj malignoj bolesti... Kao i ja ovim tekstom, ali morao sam se ispuhati...

znam na sta mislis,cak sam u zadnjih nekoliko meseci razmisljam da ugasim net,toliko je strasno postalo,bar u nasim prostorima toliko mrznje i nacionalizma da poludis,youtube je mislim glavno mesto za pljuvanje,nema te pijesme dal je hrvatska srpska a da neko ne jeb... majku nekome ..ima vec neko vreme sa pisao bas na ovom forumu kako nas je modernizacija ubila tj unazadila,znam par osoba koje bi umrle da nemaju fb ili internet njima je to sav zivot sav svet @-) i to me brine aj ja sam navucen na net radi nekih drugih ciljeva bar se trudim edukovat na neki nacin al ima toliko ljudi koji ga koriste da bi se jednostavno ispraznili kako negativno tako i pozitivno...posto sam vec neko vreme van balkana nekako sam poceo drugacije gledat na nase zemlje dolje i uglavnom ispizdeo sam kolko sam bio slep dok sam ziveo dolje...pogotovo kad vidim da se nas narod(pod nas mislim stara juga)da se i dalje pljujemo i vredjamo na nacionalnoj osnovi a i dalje svi pricamo manje vise isti jezik i pismo koristimo...e to nemogu da shvatim i zalosno je to da nemoze da se zivi jedan dan a da neko ne kaze ili ustasa ili cetnik,al samo jedan dan bez jeb.... nacionalizma mislim da bi balkan bio najsrecnije mesto na svetu...
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 1143 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 16.02.2017, 11:24

Stare nezacjeljene rane degenerični roditelji predaju na svoju degeneričnu djecu da siju otrov trolanja dalje. moraju ti ljudi brijati na nacionalizam i mržnju, podjele, jedino s tom pripadnošću se osjećaju živi, drugo nemaju, makni im to i ostat će samo šupljina s vakumom u njihovim srcima, to boli više nego da te svaki dan iscipelare fašisti. Na jednom tripu pitao sam Zemlju za taj silni babilon, gdje su ljudi nove frekvencije zemlje? Dobio sam odgovor: To što vidiš na televiziji i internetskim portalima nije sva realnost, to je samo koncentracija govana. Ima jako puno normalnih koliko toliko svjesnih ljudi koji samo žele u miru živjeti, kontaju mnoge stvari i ne pojavljuju se na televiziji i internetskom trolanju pa izgleda da ih nema, ali ima, grade svoj život u duhu, nisu toliko glasni kao trolovi ali tiha voda brege dere.
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.