NWO, borba protiv sustava i vijesti iz svijeta

Udri na veselje!
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 299 puta
Prim. zahvala: 319 puta

Re: NWO, borba protiv sustava i vijesti iz svijeta

PostPostao/la AFX » 01.11.2017, 17:05

Zephyrus je napisao/la:Utipkajte white couple u google images.
Samo toliko.

Širenje agende se nastavlja.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Zephyrus
rank7
Zahvalio/a: 144 puta
Prim. zahvala: 66 puta

PostPostao/la Zephyrus » 01.11.2017, 21:21

AFX je napisao/la:Širenje agende se nastavlja.
Moji roditelji udišu današnji Zeitgeist punim plućima.
Ljudi koji su na pragu šezdesetih/u šezdesetima uredno puše ono što im je servirano na TV-u.
Danas sam došao ukiseliti kupus kod njih, stari nije bio prisutan zbog toga što radi na terenu, ali je stara na bolovanju pa sam je ulovio.
Poveli smo razgovor u vezi nekih stvari, pa sam staroj rekao da u google pics utipka "clearest lakes" (palo mi je na pamet bez veze).
Rezultat je bio očekivajući, Flathead Lake se naravno pojavilo, plus hrpa slika bistrih jezera, slike prirode, blablabla...
Pitala me koja je svrha svega toga.
Nakon toga sam joj rekao da upiše "white couple".
Nakon što je to utipkala i pogledala slike, ušutila je kao zalivena, zamislila se.
Potiho je izgovorila nešto neodređeno, ali pametnome dosta.
Znači da je ipak moguće, zombijima današnjice potresti temelje na čemu su izgradili svoj svjetonazor ipak je moguće.
Znači da čak i najzadojeniji od najzadojenijih polako otvaraju oči, ja se samo nadam da neće biti prekasno.
Jigoku de matteru...
HypnoToad
Moderator
Zahvalio/a: 404 puta
Prim. zahvala: 999 puta

PostPostao/la HypnoToad » 01.11.2017, 22:00

Pa zar nije to divno?? Svijet se puni tolerancijom, ljubav pršti iz svakog bytea, nema više negativnosti, nitko nikoga ne mrzi, kristali se pune pozitivnom energijom i svijesti, napokon smo spremni zakoračiti u sedmu dimenziju čiste svijesti i ljubavi!! =)) =))
Mora da si moderni indoktrinirani kvazi liberali mažu genitalije kus-kusom bez glutena i masturbiraju na ove slike dok snifaju vlastiti prdež...
Meni su još gori naslovi iz medija i način izvještavanja o nekom navodnom napadu... Black lives matter je divan, progresivan, "empowering", White lives matter je idiotski, rasistički, užasan... Ajde Donalde čisti malo, zato si i došao...
I want to say I’ve had it, and fuck what might have been
I want to say the battle’s done and we just couldn't win
That we could not prevail verse the world we’ve been given
I didn't just not ask for this, I wasn't asked permission
Shulgin
rank2
Zahvalio/a: 9 puta
Prim. zahvala: 6 puta

PostPostao/la Shulgin » 02.11.2017, 17:13

The ruling class, through massive propaganda in media and 'education' is biologically engineering human beings to be less-intelligent, in order to make them more manageable in the future. American Blacks have an average IQ of 85. American Whites have an average IQ of 100. The ruling class needs a relatively dumb population that's easy to manipulate. The ruling class (mostly Jews) have consolidated the media in ownership and message down to 6 corporations. If you promote Blacks as the group to admire, imitate and be with, you'll get a White population acting dumber than they actually are in order to 'fit in'. You'll get a White population who is encouraged to mate with and have offspring to low-IQ Blacks to "overcome racism", which, in turn, creates a future that's less-White, less-intelligent, less-innovative and easier to manipulate/control. Cultural marxism orchestrated by satanic jews. The NWO wants the entire world to be inbred, autistic, poor mongrels so they won't fight back when orwellian laws become legally implemented.
:mushroom: After you die, you will wake up as an alien, holding a bong, surrounded by other aliens who will ask you how your trip was :mushroom:
HypnoToad
Moderator
Zahvalio/a: 404 puta
Prim. zahvala: 999 puta

PostPostao/la HypnoToad » 02.11.2017, 17:45

Shulgin je napisao/la:The ruling class, through massive propaganda in media and 'education' is biologically engineering human beings to be less-intelligent, in order to make them more manageable in the future. American Blacks have an average IQ of 85. American Whites have an average IQ of 100. The ruling class needs a relatively dumb population that's easy to manipulate. The ruling class (mostly Jews) have consolidated the media in ownership and message down to 6 corporations. If you promote Blacks as the group to admire, imitate and be with, you'll get a White population acting dumber than they actually are in order to 'fit in'. You'll get a White population who is encouraged to mate with and have offspring to low-IQ Blacks to "overcome racism", which, in turn, creates a future that's less-White, less-intelligent, less-innovative and easier to manipulate/control. Cultural marxism orchestrated by satanic jews. The NWO wants the entire world to be inbred, autistic, poor mongrels so they won't fight back when orwellian laws become legally implemented.

I koliko god bi svi ovi PC liberali željeli ovakve izjave etiketirati kao nebulozne redikulozne neonacističke teorije zavjere, samo malo objektivnosti i kritičkog razmišljanja je dovoljno za primijetiti da se upravo to događa, i da je danas u punom jeku. Kod nas možda to miješanje rasa nije toliko izraženo (za sada, ali upravo to su napravili s prisilnom migracijom arapa), više se poseže za drugim metodama, ali zadnja rečenica je baš onako "spot-on". Koja je ono firma, jel Amazon, sad počela ugrađivati čipove za praćenje radnicima da nadziru kud se kreću i kako koriste službeno vrijeme? Možda je to bio neki fejk njus, nisam previše ulazio u to, jer više uopće nije teško zamisliti da će tako nešto u bližoj budućnosti biti normalno. A i to je samo prvi korak...
Možemo se samo nadati da će nuklearne bombe početi padati prije nego se to dogodi.
I want to say I’ve had it, and fuck what might have been
I want to say the battle’s done and we just couldn't win
That we could not prevail verse the world we’ve been given
I didn't just not ask for this, I wasn't asked permission
Bamakhepa
rank8
Zahvalio/a: 52 puta
Prim. zahvala: 74 puta

PostPostao/la Bamakhepa » 02.11.2017, 18:32

Da su ove nebulozne i ridikulozne teorije zavjera tocne zli zidovomasoni bi pucali sebi u nogu posto bi svoju potencijalnu radnu snagu cinili nekonkurentnijom u odnosu na "cisto bijelu" Europu, a cijeli zapad u odnosu na dalieki istok koji ima prosjecno visi IQ (barem u nekim segmentima).

Posebno kada se u obzir uzmu tehnoloske promjene koje smanjuju potrebu za glupom radnom marvom primarnih sektora, a stvaraju manjak u visokoobrazovanim tehnickim sferama.

Nadalje, mjerenja IQ-a pokazuju ili rast ili stagnaciju kroz povijest, jos nije zabiljezen pad.
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 299 puta
Prim. zahvala: 319 puta

PostPostao/la AFX » 02.11.2017, 18:34

Neki dan je bila neka vijest da su na njemačkim vijestima najavili čipiranje i sl. sranja..nisam obraćao pozornost jer dugo vremena straše bagru čipiranjem, dok im lagano s druge strane uvaljuju mobitele koji ih prate u svakom koraku. Ja se nadam bombi, meteoru, kugi..jer suživot s ljudima mi ne izgleda baš idilično..želim čuti da leti meteor prema nama, želim vidjeti paniku, strah. Ne zaslužujemo ništa bolje..čast pojedincima, ali većina ljudi su govna.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Vid Svante
rank10
Zahvalio/a: 133 puta
Prim. zahvala: 68 puta

PostPostao/la Vid Svante » 04.11.2017, 02:31

Ma pustite sanjace da sanjaju, ne prizeljkujte im strahote nego budenje. Budite svjetlo u ovom mraku, zar vam nisu vec to rekle gljive;)
Svjetlo ljubavi, peace brother!
Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
I'm gonna give you my heart
'Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
'Cause you light up the path
:mushroom: :mushroom: :mushroom: :47b20s0:
Zephyrus
rank7
Zahvalio/a: 144 puta
Prim. zahvala: 66 puta

PostPostao/la Zephyrus » 05.11.2017, 23:19

AFX je napisao/la:Neki dan je bila neka vijest da su na njemačkim vijestima najavili čipiranje i sl. sranja..nisam obraćao pozornost jer dugo vremena straše bagru čipiranjem, dok im lagano s druge strane uvaljuju mobitele koji ih prate u svakom koraku. Ja se nadam bombi, meteoru, kugi..jer suživot s ljudima mi ne izgleda baš idilično..želim čuti da leti meteor prema nama, želim vidjeti paniku, strah. Ne zaslužujemo ništa bolje..čast pojedincima, ali većina ljudi su govna.
Ja isto.
Da se više skrši ova nakarada od svijeta koja se uvijek iznova krpa.
Vatrena stihija koja će progutati ovu usmrđenu jazbinu, spržiti sve do temelja.
Mad Max apokalipsa se uopće ne čini lošom, društveni ugovor koji postoji od antike naovamo jednostavno je dotrajao.
Najgore od svega je to što smo zaboravili disati.
Revitalizirati se, okupati se u krvi, prepustiti se instinktu.
Jigoku de matteru...
metalmaniac
rank2
Zahvalio/a: 11 puta
Prim. zahvala: 10 puta

PostPostao/la metalmaniac » 07.11.2017, 17:29

Bamakhepa je napisao/la:Nadalje, mjerenja IQ-a pokazuju ili rast ili stagnaciju kroz povijest, jos nije zabiljezen pad.

Ili IQ raste ili se "letvica" snižava... :D

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.