Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
Spunk
rank6
Zahvalio/a: 40 puta
Prim. zahvala: 67 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la Spunk » 03.01.2020, 16:08

Možda ovom nije mjesto ovdje... jer ja sam ispizdio drugog
Jučer kod ženinih je punac htio gledati sučeljavanje. Reko aj, da i to vidimo. Prvo je on držao političke monologe i slabo sam mogao pratiti. Par puta sam mu postavio pitanje ili dobacio po njemu neprirodno nakaradan komentar i to ga je naživciralo pa je ušutio. Kolinda je nešto trabunjala, ameni to sve bilo smiješno. Još više raspižđen počinje trkeljati da se mora izaći na izbore. To meni govori jer zna što mislim i to ga nervira. Lagano sam odbio tu mogućnost i nastavio zainteresirano gledati što je još podiglo razinu iznerviranosti. Nakon deset minuta šutnje mu kažem da ću ustvari možda i izaći i da ću glasati za Milanovića. Sad je već na rubu živčanog, ali se kulira i pokušava izvesti civiliziranu argumentaciju kako je Kolinda u kurcu, ali da je Milanović nepogoda i da je njega bilo sram dok je ovaj bio premijer i da nedao bog da bude predsjednik. Govorim mu da mi ga je zanimljivije gledati, da je Kolinda dosadna i da već kad sudjelujem u šou, bar da mi bude zabavno.
Rekao je da ustvari kurca ne razumijem i da se iz tog razloga sprdam sa svime.
Još malo sam bio tamo, a onda sam njegovoj nekrštenoj i iz divljeg braka nastaloj unučadi rekao da poljube nonota i da idemo ća, jer smo za doma spremni.
Obiteljski život je super
ποταμοῖσι τοῖσιν αὐτοῖσιν ἐμβαίνουσιν, ἕτερα καὶ ἕτερα ὕδατα ἐπιρρεῖ.
malva sylvestirs
rank4
Zahvalio/a: 47 puta
Prim. zahvala: 35 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la malva sylvestirs » 05.01.2020, 15:25

Za doma spremni :)) :D
what you resist persist

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.