Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
Spunk
rank5
Zahvalio/a: 36 puta
Prim. zahvala: 57 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la Spunk » 12.08.2019, 22:04

Jučer sam zamješao.
Sutra ću poslikati i u nekoj drugoj temi te tagirati.
ποταμοῖσι τοῖσιν αὐτοῖσιν ἐμβαίνουσιν, ἕτερα καὶ ἕτερα ὕδατα ἐπιρρεῖ.
AstroFaer
rank2
Zahvalio/a: 16 puta
Prim. zahvala: 10 puta

PostPostao/la AstroFaer » 22.08.2019, 11:44

Ma treba samo opušteno,sve što imam za izbacit iz sebe je eventualno da moram sredit si život podhitno u svakom smislu,vjerujem da ču mikro doziranjem Amanite Muscarie uspjeti rješiti svoj problem Anksioznosti,i Socijalnih Barijera,isto tako makniti Cigarete i slične Toksine iz svog života koji me spuštaju na neke čudne niske vibracije,i daju mi osječaj prljavosti i nezdravog zivota.
malva sylvestirs
rank4
Zahvalio/a: 40 puta
Prim. zahvala: 35 puta

PostPostao/la malva sylvestirs » 06.09.2019, 09:22

Skuzila sam da sve sta mi treba su novi ljudi, novi prijatelji i novo okruzenje..ljudi koji za promjenu imaju neki cilj u zivotu, odgovorni su i ne rade drame oko sebe...zadnje 2 godine sam igrom slucaja okruzena kvazi alternativcima, kao neka ekipa iz medike u zg-u i tome slicno..od prijatelja prijatelji i to, pa tako i ja s njima u drustvu, a nikako se nisam nasla medju svim tim ljudima..dakako,ima kvalitetnih prica i ljudi, ali ovo sto sam ja skuzila je da je vecina iz tog nekog "alternativnog" drustva jako ubiti fasisticki nastrojena, makar podavijesno..sve drukcije se kao izvana prihvaca, a ubiti svi u sebi ili medju drugima seru po tome i rugaju se...sve se svodi na ruganje, koje moze biti zdravo, ali to njihovo nije. Razumijem zasto je vecini ljudi ideja alternativaca smijesna i svi samo okrenu glavu od njih i njihove neozbiljnosti.. zasto se skoro uvijek uspostavi da su ljudi koji se (izvana) prikazuju kao duhovno, moralno, drustveno i ekoloski osvijesteni ljudi, uglavnom maske ispod kojih se krije teska drama, agresija, zloca, nekorektnost i ni d od duhovnosti... ma, dok ja nadjem ozbiljne i zrele ljude najbolje sama u pecini zivjet haha svasta..
what you resist persist
Spunk
rank5

PostPostao/la Spunk » 06.09.2019, 11:33

Ebiga, to je tako. Čim je đir u igri, lažno je.
Upoznao sam masu alternativaca anarhista, punkera anarhista... a jedini pravi anarhist kojeg sam upoznao je bio moj dida :)
malva sylvestirs
rank4
Zahvalio/a: 40 puta
Prim. zahvala: 35 puta

PostPostao/la malva sylvestirs » 06.09.2019, 13:41

Ee da, danas sami kauč anarhisti
what you resist persist
ALLIS
rank3
Zahvalio/a: 11 puta
Prim. zahvala: 12 puta

PostPostao/la ALLIS » 06.09.2019, 16:32

malva sylvestirs je napisao/la:Skuzila sam da sve sta mi treba su novi ljudi, novi prijatelji i novo okruzenje..ljudi koji za promjenu imaju neki cilj u zivotu, odgovorni su i ne rade drame oko sebe...zadnje 2 godine sam igrom slucaja okruzena kvazi alternativcima, kao neka ekipa iz medike u zg-u i tome slicno..od prijatelja prijatelji i to, pa tako i ja s njima u drustvu, a nikako se nisam nasla medju svim tim ljudima..dakako,ima kvalitetnih prica i ljudi, ali ovo sto sam ja skuzila je da je vecina iz tog nekog "alternativnog" drustva jako ubiti fasisticki nastrojena, makar podavijesno..sve drukcije se kao izvana prihvaca, a ubiti svi u sebi ili medju drugima seru po tome i rugaju se...sve se svodi na ruganje, koje moze biti zdravo, ali to njihovo nije. Razumijem zasto je vecini ljudi ideja alternativaca smijesna i svi samo okrenu glavu od njih i njihove neozbiljnosti.. zasto se skoro uvijek uspostavi da su ljudi koji se (izvana) prikazuju kao duhovno, moralno, drustveno i ekoloski osvijesteni ljudi, uglavnom maske ispod kojih se krije teska drama, agresija, zloca, nekorektnost i ni d od duhovnosti... ma, dok ja nadjem ozbiljne i zrele ljude najbolje sama u pecini zivjet haha svasta..

Istina najveće ego tripere sam upoznao u takvim krugovima
Spunk
rank5

PostPostao/la Spunk » 06.09.2019, 18:06

Ne treba razbijati puno glavu oko toga. Gotovo svi su fašistoidni, sve manje je ljudi. Ali iskristalizirati će se nešto. Kad nađeš nešto što ti može biti život, a ne samo posao, možeš kroz to pomalo upoznavati ljude. Kroz "posao" i interes, a ne kroz gluparije i furke

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.