Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
Spunk
rank3
Zahvalio/a: 22 puta
Prim. zahvala: 31 put

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la Spunk » 26.05.2019, 05:28

Ma jasno mi je to. To sto se guraju i padaju u trans nad lešom nije nista cudno. Odem koji put u crkvu(vjencanja, sprovodi...) i promatram obred. Nema nikakve razlike izmedju toga i klanjanja Amon Ra. Plus sjevernjacko barbarstvo...
Samo, tesko je razluciti uzroke od posljedica. I vidjeti sto sve ide u paketu zajedno. Ali mislim da to sto ljudima nije dobro cini plodno tlo za svakakva sranja. I uvjeren sam da kad bi bilo kojem mirnom i uredjenom drustvu(recimo nordijcima) oduzeo komfor i sigurnost, vrlo brzo bi doslo do primitiviziranja i toga da ih se moze lako manipulirati, podemoniti ako treba, ili bilo kako upregnuti u kola politickih ciljeva. To je civilizacijska prica, a ne nasa, rvacka.
Jebivjetar
Ninti
Moderator
Zahvalio/a: 427 puta
Prim. zahvala: 332 puta

PostPostao/la Ninti » 27.05.2019, 14:50

Ma nordijci (ako misliš na skandinavce) su već popizdili i dozvolili si manipulacije grozne u svrhu imigracijske agende i politike ->

https://www.thegatewaypundit.com/2019/0 ... ic-groups/
Refren? Mantra? Ne, tek razlika između ljudi koji žive i onih koji samo borave ovdje.
Spunk
rank3
Zahvalio/a: 22 puta
Prim. zahvala: 31 put

PostPostao/la Spunk » 27.05.2019, 18:34

Koja gluparija, za ne povjerovat. "Ispravnost" dovedena do karikature. Neznam, nekako iskreveljeno, iskrivljeno u rastu
Lijevo, desno, centar...sve isti k., ista linija gluposti. Nema druge nego obilaziti oko te linije, zivjeti u mutnoj zoni.
I ajd, nece se ljudi pobuniti, al koji k ih se vise ne bavi kriminalom. Nego "posteno" crkavat
Jebivjetar

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.