Briachi

Udri na veselje!
shroomko
rank14
Zahvalio/a: 139 puta
Prim. zahvala: 200 puta

Re: http://freespore.com

PostPostao/la shroomko » 09.03.2017, 12:01

Just don't put ex Yugoslav flag - that would insult everybody.
antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 328 puta

PostPostao/la antoniopavaroti » 09.03.2017, 17:08

shroomko je napisao/la:Just don't put ex Yugoslav flag - that would insult everybody.

Vjeruješ u to? Ništa nije crno bijelo...to treba znati .
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 255 puta
Prim. zahvala: 264 puta

PostPostao/la AFX » 09.03.2017, 22:17

antoniopavaroti je napisao/la:
shroomko je napisao/la:Just don't put ex Yugoslav flag - that would insult everybody.

Vjeruješ u to? Ništa nije crno bijelo...to treba znati .

Ja iskreno ne bi bio uvrijeđen.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
antoniopavaroti
rank14

PostPostao/la antoniopavaroti » 09.03.2017, 22:32

Ni ja ..jer živio sam dobar dio života pod tom zastavom i niko mi danas ne može prodavati muda pod bubrege kako je bilo .Reći ću samo jedan primjer..riječ "ovrha" bila je potpuno nepoznata , ni dopunsko osiguranje na primjer . A mogao bi nabrajati u nedogled dobrobiti . I da , nisam bio u savezu komunista ...
shroomko
rank14
Zahvalio/a: 139 puta
Prim. zahvala: 200 puta

PostPostao/la shroomko » 09.03.2017, 23:03

Je ali pogledaj koliki je put Hong Kong recimo prevalio u tih 50 godina - od feudalne Kine do Zapadne Europe.
antoniopavaroti
rank14

PostPostao/la antoniopavaroti » 09.03.2017, 23:47

Da , ali nije svugdje gdje je kapitalizam postao Hong Kong ...ako se ne varam on je bio pod jurisdikcijom Engleske i nije bio nikakav feudalizam.S druge strane po statistici , recimo Japan kao visoko razvijena zemlja ima največi broj samoubojstava ..druženje im je skoro na nuli ..skoro 40% ih nije imalo prvi seksualni odnos do 38 godine..ebiga .Nisam se rodio da bi samo radio..Gdje su međuljudski odnosi ? Totalna otuđenost čovjeka od čovjeka .Moj sin ima 200 prijatelja a sa nikim se ne druži ..a ima 16 godina ..sve prijatelji na fejsu ..ma daj molim te..šta je to?
U bivšoj državi niko nije bio gladan ..sve je bilo opušteno ..bez stresa i prisile ..svi su radili po tvornicama i još dodatno fušali do besvjesti ako su htjeli ..kakve inspekcije...ma daj...Pa besplatni stanovi , besplatno ljetovanje na moru u radničkim odmaralištima , K15 , dodaci na plaću , besplatni putovi , parkinzi ...voda i struja smješni novci ,po zimi sam otvarao prozore kolko je centralno u zgradi jako grijalo,besplatno školstvo , zdravstvo , solidan standard ..radnik je bio zaštićen ko beli medvjed ..Otkaz si mogao dobiti jedino ako si ubio Gen. direktora...Dobro , nije svatko imao mercedes , osim gastarbajtera , ali bilo je fičeka , jugića , škoda , golfova i sa njima se moglo svugdje doputovati . Ne kažem da je bilo savršeno , nije , ali da su sirotinja i radnici , radni čovjek bili daleko više zaštičeni , da je bilo daleko manje kriminala svake vrste , to je istina..Sad je sloboda govora veća ali šta vredi ? Još više kradu i lažu politićari ...a sirotinje i nesigurnosti i nezaposlenosti puno više.
Zadnja izmjena: antoniopavaroti, dana/u 10.03.2017, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 255 puta
Prim. zahvala: 264 puta

PostPostao/la AFX » 09.03.2017, 23:57

Slazem se u potpunosti s tobom antonio. Svima su prodali san o nekoj boljoj budućnosti, samostalnosti, eurobi, bogatstvu..a dobili smo jad, tugu..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
muscaria
rank6
Zahvalio/a: 40 puta
Prim. zahvala: 38 puta

Re: Briachi

PostPostao/la muscaria » 25.11.2018, 09:17

muscaria je napisao/la:Imam jedan problem koji bi možda mogli razmotriti u ovoj temi. Inače mi je teško razgovarati o tim stvarima, ali ovdje, na ovom forumu to ide puno lakše. O čemu se radi. Zadnjih godina sam se previše povukao u osamu. Dakle, samo muzika, računalo, soba i sl. Vikendom sa nekoliko prijatelja (koji uglavnom imaju isti problem) pijemo, gledamo filmove, nekad zapalimo i tak. To mi je manje-više sve od društvenog života koji imam. U zadnje vrijeme često razmišljam o tome kao problemu koji bih nekako volio riješiti. Zadnju vezu sam imao prije nekoliko godina, i od tada apsolutno ništa, nula. Da stvar bude gora, dok sam bio mlađi, znači za vrijeme srednje škole, bio sam dijametralno suprotan ovome što sam sad. Bio sam društven, imao veliki broj poznanika, uvijek omiljen i među muškom i ženskom populacijom. Teško mi se prisjetiti jesam li u to vrijeme ikad bio odbijen od ijedne djevojke. Svaka subota je završavala sa nekom curom na nekom mračnom mjestu. Sa njima sam uvijek znao voditi razgovore, znao osjetiti u kojem smjeru treba ići da bih konačno dobio ono što sam htio. A koliko sam ih samo odbio..... majko mila kad se sjetim.
Volio bih da sam danas barem 1% onakav. Sada me strah prići curi, ne znam kako početi i što pričati s njom (Dr. Manijakov post je bio okidač da ovo napišem). Kad razgovaram s nekom poznanicom, ja budem taj iz koga se riječi moraju izvlačiti, a prije je to tako ležerno išlo.... Kao da sam zaboravio razgovarati sa suprotnim spolom, bez obzira sviđala mi se ta osoba ili ne. U međuvremenu sam nabacio i nešto suviška kilograma, pa mislim da možda otud ta nesigurnost i strah..... neznam... Volio bih kad bi netko imao neki čarobni štapić pa da mi riješi taj problem, ali znam da to tako ne ide.
Eto, već mi je lakše kad sam to podijelio s nekim!
:x

EDIT: Imam osjećaj da sam fulo temu!

Pozdrav društvance.... Samo da se pohvalim! Eto me već dvije i po godine u sretnoj vezi sa najboljom djevojkom koju poznajem i koja mi je u vrijeme kad sam tražio savjet bila nedosanjani san... Eto.. Bio sam se pokrenuo, sjeo na bic, skinio petnaest kg. Pomalo vratio samopouzdanje, počeo se zanimati za putovanja, malo putovao i na nekoj svirci, lagano nacugan, pun samopouzdanja prišao joj i tu je krenulo... ;-)
Peace, Love, Sharing & Understanding

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.