Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 255 puta
Prim. zahvala: 264 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la AFX » 30.11.2017, 18:06

Želim novu kugu, ne želim da se nitko izvuče. Zaslužujemo, možda ne pojedinačno ali kolektivno da nas nema.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
danko fafanko
rank4
Zahvalio/a: 14 puta
Prim. zahvala: 17 puta

PostPostao/la danko fafanko » 30.11.2017, 22:18

Ninti je napisao/la:Žalosna vremena, kako danas u Americi izgleda crni petak.. ako nešto, barem toga ludila nema još kod nas

Kad smo ovce pa nas trgovci još uvijek mogu navući na crni petak bez popusta a kad više ne budu mogli bit će isto kao i ovo...
Zephyrus
rank6
Zahvalio/a: 124 puta
Prim. zahvala: 55 puta

PostPostao/la Zephyrus » 30.11.2017, 23:25

AFX je napisao/la:Želim novu kugu, ne želim da se nitko izvuče. Zaslužujemo, možda ne pojedinačno ali kolektivno da nas nema.

Dežurni sam "desničar".
Ljudi su me već častili s antisemit, islamofob, rasist, neonacist, Hitler-groupie i milijun drugih "komplimenata".
Priznajem, sve to nije daleko od istine.
Ali ljudi koji me istinski poznaju, opisuju me kao ljevičara.
Ljevičar u punom smislu riječi ljevičar, ne ljevičar-liberal.
Dovoljno je pogledati filmić koji je Ninti stavila i koji sam kvotao... i kako nakon toga ostati "ljevičar"?
Kako ostaviti po strani sve u što vjerujem i prikloniti se onome što se danas naziva lijevim/liberalnim/poželjnim/politički korektnim?
Kako progutati lopatu govana koja se danas naziva lijevo-liberalnim?
Pa bio bi nitkov, govno, nula, kada bi blagoslovio ovo što se danas smatra naprednim, lijevim i liberalnim.
Kako amenovati tu vreću govana i ne pretvoriti se u hrpu želatine iste sekunde kada se pogledam u ogledalo?
Kako amenovati nakaznu ideologiju koja nam se danas servira?
Kako amenovati kamatu, konzumerizam i slične boleštine, ma koliko god one bile umotane u neki šareni, sladunjavi plašt, a ispod tog plašta kipi smrad i nakarada?
Nemam neke pretjerano visoke standarde, ali što je previše, previše je.
Ponekad, kao sada, odmaknem se u ptičiju perspektivu i pogledam sebe u šta sam se pretvorio, a pretvorio sam se u vreću govana, ali se tješim da to nije moja krivnja.
Nisam ja postao desničarsko-rasističi monstum zbog toga što sam to želio, već zbog toga što me lijevo-liberalni ološ doslovno odgurao u taj kut.
Jednostavno sam odabrao manje zlo.
Jigoku de matteru...
Ninti
Moderator
Zahvalio/a: 418 puta
Prim. zahvala: 314 puta

PostPostao/la Ninti » 01.12.2017, 09:10

Nebitne su etikete ljevičar/desničar ako u tome svemu nismo ljudi, a iz priloženog je vidljivo da ljudskost izumire. AFX ovo što priželjkuješ mi sve više djeluje neizbježno
~ "if there is a true universal mind, must it be sane?"~
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 347 puta
Prim. zahvala: 1102 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 01.12.2017, 12:03

Sve su to samo prirodni nagoni prisutni u svima nama životinjama. Fino ćemo evoluirati u gigerove aliene, šta njima fali? ništa, baš su super, vrhunac ljepote kreacije i sposobnosti.
thespirit
rank1

PostPostao/la thespirit » 07.12.2017, 00:22

Danas nesto pricam sa babom i spomene se komunizam kao sistem ja reko pa to je vestacka tvorevina, da sam ja tad rodjen na golom otoku bih zavrsio. pitam babu jel u redu da isplaniram neko krivicno delo i sprovedem ga . Baba se sablaznula sta unuk pita. Naravno sa prekorom me je pogledala i slozili smo se da je to moralno losa ideja. Ali sta ako planiram da uzmem 5gr pecurki i lezim u sobi nikom ne smetam ili zapalim tu carobnu lulu dmt-a i opet nikom ne smetam. Moj zakljucak je da bi svako trebao da ima suverenitet nad svojom svescu.
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 02.01.2018, 23:08

Nadam se da ce se ova patnja na kraju nekako isplatiti i da sreca stoji iza toga. Neznam koliko jos mogu.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 328 puta

PostPostao/la antoniopavaroti » 03.01.2018, 00:57

afx..mi smo uz tebe..nedaj se..pa nisi od šečera pa da te svaka kišica rastopi
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 22.01.2018, 07:58

U k* i facebook..opet 30 dana banna zbog gluposti.

Zephyrus
rank6
Zahvalio/a: 124 puta
Prim. zahvala: 55 puta

PostPostao/la Zephyrus » 24.01.2018, 23:32

AFX je napisao/la:Nadam se da ce se ova patnja na kraju nekako isplatiti i da sreca stoji iza toga. Neznam koliko jos mogu.
Mili moj, znam kako ti je.
Vjeruj mi, nisi ti jedina usamljena osoba, čak ni u užem kvartu, iako misliš da svi drugi imaju nekoga.
Varaš se.
Vjeruj mi, ja često pomislim da sam si sa ovim svijetom sve rekao.
Postao sam totalno rezigniran.
Svoju komunikaciju s vanjskim svijetom sam sveo na minimum minimuma, tek toliko da mogu materijalo opstati.
Kao što rekoh, mislim da mi više nije mjesto na ovom svijetu.
Pokušavao sam ljudima govoriti, lijepo sam im pričao da otvore oči, da konačno progledaju u kakvom zvjerinjaku od svijeta se nalaze, ali ljudi oko tebe samo gledaju u plafon, fićukaju svoje i ne čuju te.
Vjeruj mi, ja sam u takvim trenucima isto znao pomisliti svašta.

:bigsmilee:

To je ta današnja (ne)kultura pijanstva i arlauke.

slika

Šta ti na kraju preostaje nego odmahnuti rukama i distancirati se od svega što te okružuje.
Ono što želim reći, nije samoća ništa toliko strašno, ali ako ti toliko smeta, onda izađi malo van među svijet.
Neće tebi nitko sam doći, ti si taj koji si se povukao i sada mora napraviti prvi korak.
Zadnja izmjena: Zephyrus, dana/u 24.01.2018, 23:36, ukupno mijenjano 1 put.
Jigoku de matteru...

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.