Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

Udri na veselje!
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 217 puta
Prim. zahvala: 206 puta

Re: Ispraznite se/eksplodiraj/kazi sve/ udri po svemu

PostPostao/la AFX » 30.11.2017, 18:06

Želim novu kugu, ne želim da se nitko izvuče. Zaslužujemo, možda ne pojedinačno ali kolektivno da nas nema.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
danko fafanko
rank3
Zahvalio/a: 6 puta
Prim. zahvala: 9 puta

PostPostao/la danko fafanko » 30.11.2017, 22:18

Ninti je napisao/la:Žalosna vremena, kako danas u Americi izgleda crni petak.. ako nešto, barem toga ludila nema još kod nas

Kad smo ovce pa nas trgovci još uvijek mogu navući na crni petak bez popusta a kad više ne budu mogli bit će isto kao i ovo...
Zephyrus
rank6
Zahvalio/a: 107 puta
Prim. zahvala: 42 puta

PostPostao/la Zephyrus » 30.11.2017, 23:25

AFX je napisao/la:Želim novu kugu, ne želim da se nitko izvuče. Zaslužujemo, možda ne pojedinačno ali kolektivno da nas nema.

Dežurni sam "desničar".
Ljudi su me već častili s antisemit, islamofob, rasist, neonacist, Hitler-groupie i milijun drugih "komplimenata".
Priznajem, sve to nije daleko od istine.
Ali ljudi koji me istinski poznaju, opisuju me kao ljevičara.
Ljevičar u punom smislu riječi ljevičar, ne ljevičar-liberal.
Dovoljno je pogledati filmić koji je Ninti stavila i koji sam kvotao... i kako nakon toga ostati "ljevičar"?
Kako ostaviti po strani sve u što vjerujem i prikloniti se onome što se danas naziva lijevim/liberalnim/poželjnim/politički korektnim?
Kako progutati lopatu govana koja se danas naziva lijevo-liberalnim?
Pa bio bi nitkov, govno, nula, kada bi blagoslovio ovo što se danas smatra naprednim, lijevim i liberalnim.
Kako amenovati tu vreću govana i ne pretvoriti se u hrpu želatine iste sekunde kada se pogledam u ogledalo?
Kako amenovati nakaznu ideologiju koja nam se danas servira?
Kako amenovati kamatu, konzumerizam i slične boleštine, ma koliko god one bile umotane u neki šareni, sladunjavi plašt, a ispod tog plašta kipi smrad i nakarada?
Nemam neke pretjerano visoke standarde, ali što je previše, previše je.
Ponekad, kao sada, odmaknem se u ptičiju perspektivu i pogledam sebe u šta sam se pretvorio, a pretvorio sam se u vreću govana, ali se tješim da to nije moja krivnja.
Nisam ja postao desničarsko-rasističi monstum zbog toga što sam to želio, već zbog toga što me lijevo-liberalni ološ doslovno odgurao u taj kut.
Jednostavno sam odabrao manje zlo.
Jigoku de matteru...
Ninti
Moderator
Zahvalio/a: 388 puta
Prim. zahvala: 296 puta

PostPostao/la Ninti » 01.12.2017, 09:10

Nebitne su etikete ljevičar/desničar ako u tome svemu nismo ljudi, a iz priloženog je vidljivo da ljudskost izumire. AFX ovo što priželjkuješ mi sve više djeluje neizbježno
~ "if there is a true universal mind, must it be sane?"~
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 339 puta
Prim. zahvala: 1015 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 01.12.2017, 12:03

Sve su to samo prirodni nagoni prisutni u svima nama životinjama. Fino ćemo evoluirati u gigerove aliene, šta njima fali? ništa, baš su super, vrhunac ljepote kreacije i sposobnosti.
Tat Tvam Asi
thespirit
rank1

PostPostao/la thespirit » 07.12.2017, 00:22

Danas nesto pricam sa babom i spomene se komunizam kao sistem ja reko pa to je vestacka tvorevina, da sam ja tad rodjen na golom otoku bih zavrsio. pitam babu jel u redu da isplaniram neko krivicno delo i sprovedem ga . Baba se sablaznula sta unuk pita. Naravno sa prekorom me je pogledala i slozili smo se da je to moralno losa ideja. Ali sta ako planiram da uzmem 5gr pecurki i lezim u sobi nikom ne smetam ili zapalim tu carobnu lulu dmt-a i opet nikom ne smetam. Moj zakljucak je da bi svako trebao da ima suverenitet nad svojom svescu.

Natrag na “Off topik diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.