Ponešto iliti istina o margarinu

Svakog dana, novo otkriće
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Ponešto iliti istina o margarinu

Post Postao/la Shanti »

Oprosti molim te, ali odakle ti informacija da su tvari životinjskog porijekla bolje iskoristive za ljude i slično, nije lijepo vidit kad su ljudi oportunisti i recimo pročitaš, jaje i sir je zdravo, a i meso...i gle čuda, pa to se baš slaže sa tobom jer ti to "voliš"...mmm, njami njami @-)

Što se tiče margarina, ne mora bit, ali logično je da je maslac zdraviji, i ako biram između, onda ću maslac...Ali najbolje je maslo, tj. ghi kojeg ja sada imam na raspolaganju domaćeg od tetke... :x

Shamane...šta jemoderno sada u zadnje vrijeme biti skeptik...Toliko ljudi govori, znaš, ja sam ti malo skeptičan u vezi toga...tipo to je odlika pravih umova ili slično...nekada skepticizam može biti i gori od lakovjernosti...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ponešto iliti istina o margarinu

Post Postao/la Red »

:ymdevil: ja ne volim biti skepticna pa zato zabijem glavu u knjige/dokumentarce/internet i pokusam sama za sebe naci istinu u koju cu vjerovat. pogotovo ako cujem neki info koji me zagolica.

Ljudi/znanost/istrazivanja/babske price- sve je to jedna velika kaša sranja i informacija- da ih sve pratis i hvatas mislim da bi poludio. zato... svako svojom glavom misliti i ono sto cujemo uvijek uzeti sa rezervom, ali opet... istraziti i uvjeriti se donekle sto je istina.

jedan dan je mlijeko najbolje za tvoje klince, nakon 10 god mlijeko je lose za vase klince... fak jour self.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori