2012 Transformacija svijesti

Svakog dana, novo otkriće
Odgovori
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

2012 Transformacija svijesti

Post Postao/la Frenzy »

Ne znam dal tema spada pod ovu kategoriju pa molim administratore i moderatore da ju premjeste negdje drugdje ako treba :)
Stranica koja pruža malo drugačiji pogled na sve što se trenuto dešava oko nas.
Mislim da smo svi svijesni činjenice da svijet sve bržim tempom klizi negdje. Pojam Apokalipsa 2012-te me nikad nije asocirao na monstruozne erupcije vulkana, cijepanje tektonskih ploča i božji bijes koji će nas sve satrati nego jednu veliku promjenu. Bacite oko na link gore i pronađite nešto što vas zanima i pročitajte pa ovdje dalje možemo komentirati među sobom.
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: 2012 Transformacija svijesti

Post Postao/la In The Clouds »

:thumbsup: Jako interesantno, vidim da ima jako puno clanaka.
Bacam se na citanje :psy
Life is good...
Avatar
nagchampaagarbathi
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 29.07.2011, 20:28
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: 2012 Transformacija svijesti

Post Postao/la nagchampaagarbathi »

nemam podatke o tome koliko su ljudi upoznati sa evolucijom svijesti,pa evo jedan link za one koji se prvi put susreću s tim :) :YMDAYDREAM: :grouphugg2:

http://www.val-znanje.com/

i evo jos nesto zanimljivo http://2012-transformacijasvijesti.com/

citajte,ucite,i sretno :-* :psy
Zadnja izmjena: nagchampaagarbathi, dana/u 24.12.2011, 00:23, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: 2012 Transformacija svijesti

Post Postao/la Frenzy »

Majanski kalendar i transformacija svijesti
Evo jedna zanimljiva knjiga koja bi nam svima skupa trebala pomoći u boljem razumijevanju kompletnog fenomena majanskog kalendara i toga što on predstavlja po cijelo čovječanstvo. Nisam ju još pročitao tako da dalje neću ništa komentirati.
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
alexa.
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 14.08.2011, 01:31
Ima zahvala: 4 puta

Re: 2012 Transformacija svijesti

Post Postao/la alexa. »

time won't solve a thing.
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Industrija straha

Post Postao/la Frenzy »

http://2012-transformacijasvijesti.com/ ... ja-straha/

Ovo mi se čini kao tema koja bi mogla potaknuti jednu kvalitetnu diskusiju pa ajmo vidjeti. Kao što i stoji u gore linkanom tekstu, strah je oruđe kojem korporacije (marketinške, farmaceutske, prehrambene, itd.) pokušavaju narod staviti pod svoje noge. Po mojem mišljenju prehrambena i farmaceutska industrija su one kojih bi se najviše trebali bojati. Osobno sam, nažalost relativno nedavno, odustao od uzimanja tableta i ostalih kemijskih preparata jer sam imao jedno jako neugodno iskustvo sa običnim antibiotikom. Znao sam da se mogu javiti određene nuspojave ali ne ovakvog intenziteta. No ajmo sad staviti antibiotike i takve preparate sa strane jer su to tablete koje se ne reklamiraju i ne dobivaju se bez recepta. Kroz glavu mi stalno prolazi famozni Coldrex koji se naciji predstavlja kao apsolutno nezamjenjivi borac protiv gripe i prehlade. Koliko sam upućen, sad postoji više vrsta te gadarije. Pošto se preporuča kao "lijek" koji se uzima u ranim stadijima pojave inih tegoba, zanima me što to točno potiče ljude da odlaze u obližnje ljekarne te tamo ostavljaju sramotno velike količine novca na određene preparate sa hiper mega velikom dozom vitamina c, koji će ne samo ukloniti vašu gripu i prehladu, nego će revitalizirati vaš sistem u potpunosti. Strah. Ništa više nego strah. Živimo u vremenu gdje praktički svaki čovjek svaki dan strepi za svoj posao, u suštini za egzistenciju samoga sebe i svoje obitelji te je ovo savršena solucija jer na brzinu postaješ radno sposoban i osigurao si si prihode. Isto me tako zanima zašto tim ljudima ne padne na pamet otvoriti kuhinjski ormarić ili se zaletiti do obližnjeg placa, kupiti teglicu meda, pola kile limuna, malo kamilice za inhaliranje i slično i liječiti se metodama koje ne da su zdravije nego su i sigurnije?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Odgovori