Što se čita?

Svakog dana, novo otkriće
Odgovori
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Što se čita?

Post Postao/la antoniopavaroti »

M & M je napisao/la:
Evo i jedne zanimljive knjige koju sam također pročitala ... u pdf. tako da je mozete skinuti i pročitati koga zanima ...

Swami Brahmajñanananda ~~ YOGA BUDNOG SANJANJA I ASTRALNA PROJEKCIJA[/color]

:thumbsup: :ymhug:
E..ova od Swamija je izvrsna knjiga..ako imaš još koju za download te tematike samo je okači.. :thumbsup:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Što se čita?

Post Postao/la M & R »

Dankes, budem malo progooglala, kad cu imat vremena, od onoga sto sam čitala dal ima sto u pdf. pa okacim .. narafski !! ;) Ali imas evo ovu stranicu na kojoj ima dosta dobrih knjiga !! ;)
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Što se čita?

Post Postao/la dimitrije »

Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Što se čita?

Post Postao/la krticaff »

Trenutno sam se okrenuo malo fudbalu pa sam izabrao knjiku o Zlatanu Ibrahimovicu :D
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Što se čita?

Post Postao/la roolle »

U zadnje vreme Milorad Pavic- "Hazardski recnik" i "Unutrasnja strana vetra" a trenutno Momo Kapor "El dorado" a preporucio bi i Hesse "Sidarta" za one mladje koji jos nisu procitali a i "Igru staklenih perli". Naravno Tolkina za sve koji vole tu vrstu price a za ljubitelje horora Clive Barkera"Knjiga krvi", narano Stephen King...ma svasta bi preporucio...Citajte sto vise razvijajte mastu i ne dozvolite da ispustite onu deciju7 nit koja se kod mnogo ljudi izgubila upravo zato sto je nisu negovali....ja sam zahvalan sto sam jedan od onih strastvenih citalaca od malih nogu, jos kad sam isao u osnovnu skolu sam pisao citalacke dnevnike i kao jedan od klinaca sa najvise poseta biblioteci svake godine isao u Trsic da primim Vukove citalacke znacke i ono kao decije druzenje sa decom cele bivse Juge..a ta citalacka strast me i posle 30 god i dalje drzi i jos uvek sa onom decackom mastom citam svaku knjigu i to mi je puno bolji filing nego gledati film... Eto ugnjavih...Prastajte.
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Što se čita?

Post Postao/la Perun »

Damir Avdić - Tiket za revoluciju.
Čovjek ljut, ali baš ljut. I, što je najgore, s pravom.

Isčitavam Tajni Život Biljaka. Koje razotkrivanje... Dođe mi da postanem bretarijanac.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Što se čita?

Post Postao/la WIZARD »

Bringers of the Dawn: Teachings from the Pleiadians by Barbara Marciniak
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
otep
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 02.01.2014, 21:30

Re: Što se čita?

Post Postao/la otep »

Trenutno citam Zene koje trce s vukovima- preporucam svakoj zeni.
Prica o nasoj intuitivnoj naravi- divljoj zeni u nama- kroz raznorazne bajke i pripovijetke. Lako i dosta motivirajuce stivo.

Nedavno procitah Dodir vjecnosti od Ajre Miske. Divna knjiga, dosta sam izvukla iz nje, iako zahtjeva kompletnu pozornost tokom citanja.
“You will burn and you will burn out; you will be healed and come back again.”
.....Everything Will Come To You At The Perfect Time......
Avatar
Aurelian
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 16.04.2014, 23:57

Re: Što se čita?

Post Postao/la Aurelian »

C. W. Leadbeater - Astralna razina
Koga zanima,saljem pdf...
"Tell them ruin has come to their world. Their empty whispers fall upon deaf ears -their gods are dead, human reason has killed them. Tell them the Word Bearers have come. Tell them nothing can save them now."
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Što se čita?

Post Postao/la dimitrije »

Wizard of the Upper Amazon - o zivotu s indijancima i tome kako oni koriste halucinogeni čorbuljak za druženje. Inače knjigu sam našao pored kontejnera, neko je bacio u đubar :-o
Odgovori