David Icke

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Psychonaut »

Vazi, javim ti se kad malo vise istrazim te podatke :)
Pozivam te da budes moj ucitelj
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Shanti »

Točno tako Psychonaut :thumbsup: slažem se za sve što si rekao, tko sam ja da bi samo tako mogao laprdat po velikim znanstvenim temeljima i ljudima, imam veliko poštovanje prema njima, pitagora, keppler i slični su mi više dragi jer nisu bili toliko "muški" nastrojeni da se tako izrazim za razliku od drugih...
Opet kažem sve to stoji, ali na mnogo pretpostavki, al opet mi se čini kada se pokušavam izjasnit da moje riječi zvuče kao laprdanje i već viđeno :cheesy: ali tako je to sa riječima.
Ja ne kažem da su sva široko prihvaćena znanja upitna, ona su izrazito logična, i kako si već ranije spomenuo znanost je to neoborivo dokazala, ali problem je iza uma i koncepata, kad na neki način konceptualitiramo um, onda toga nismo ni svjesni i dalje se ostalo dešava samo od sebe. Ono što je izvan uma (ovdje mislim na um kao sustav mišljenja koji je najviše raširen i najuobuččajeniji) ne može biti mišljeno i totalno je neshvatljivo za većinu nas. Zato je Schauberger nailazio na toliko prepreka u svom radu, a on je jedan od najvećih Znanstvenika po mom mišljenju, kraj Tesle i nekolicine. Ako te zanima, preporučam ti da ga bolje istražiš, nećeš požaliti.
Trebao bi također shvatiti što je današnji sustav znanosti i kako se njime upravlja, zašto su stvari ovakve kakve jesu pored tolike znanosti i njenih genijalnih izuma ( trunkica sarkazma :D )...Možda sam trebao malo našire objasnit ovo što sam pisao ali shvatljivo je... :D
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: David Icke

Post Postao/la xarabas »

Shanti je napisao/la:Ono gore ne moraš komentirati, a što kažeš na ovo - http://www.nealadams.com/nmu.html
I molim te, prije nego komentiraš ovo gore, pogledaj to prvo.
Ajde mi ti prvo fino, svojim rijecima objasni o cemu se radi u linku. Probaj me zaintrigirati na daljnje istrazivanje
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: David Icke

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Da budem iskren nisam brijo da cu tu naici na ekipu koja brije na David Icke-a.
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: David Icke

Post Postao/la xarabas »

Pa nisam ni ja i pošteno sam iznenađen, da ne kažem uznemiren na šta se sve ljudi danas lože. Neki postovi koji se mogu pročitat u ovoj temi su na samoj granici paranoide šizofrenije
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: David Icke

Post Postao/la extranoize »

nije dobro brijat na ništa, a svi mi brijemo na nešto (npr. na psihodelike).
ali u redu je uzeti u obzir svakakve informacije, pa i one od ickea.
a to koje ćemo informacije prihvatiti, a koje ne, ovisi o milion faktora.
i za svako mišljenje možemo naći milion faktora za i isto toliko protiv.
kuda onda vode sve teorije, metafizike, religije? nigdje ako ne dođemo do vlastitog iskustva.
koliko nas je spremno izići iz sigurnosti uma i njegovih teorija i sistema? malo, ali vrijedi pokušati.
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Shanti »

extranoize - WORD
xarabas je napisao/la:Pa nisam ni ja i pošteno sam iznenađen, da ne kažem uznemiren na šta se sve ljudi danas lože. Neki postovi koji se mogu pročitat u ovoj temi su na samoj granici paranoide šizofrenije
Ah, da je bar shizofrenija, da je bar... :ohnoo:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Beyond Le Fov »

govori pred kraj zanimljive stvari o štednim žaruljama koje je to opasno sranje

[media]link[/media]
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: David Icke

Post Postao/la mr. gljiva »

Već sam nekolicini ljudi rekao kako će me vidjeti za 2 godine iza rešetaka zbog prodavanja ilegalnih žarulja sa žarnom niti, ljudi kupite si paletu toga jer kad se informira masa vrijedit će više neg' zlato :cheesy: :ymdevil:
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Ninti »

Naletila na neki novi intervju s Krešom Mišakom pa nisam znala gdje ga okačit.. možda najbolje ovdje u ''teorije zavjere''. Miško je impresivan ko i uvijek ;)

[media]link[/media]
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Odgovori