David Icke

Svakog dana, novo otkriće
Odgovori
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: David Icke

Post Postao/la luther7hrol »

Evo nešto fantastično zanimljivo, šokantno i sluša se u jednom dahu, tema je žrtveni sotonistički rituali illuminata u kojima sudjeluju pripadnici elite. Ova likica bila je jedna od tri najviše rangirane Visoke svećenice sotonizma u svijetu:

[media]link[/media]
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Beyond Le Fov »

eh sad, "svečenica sotonizma", mislim da pojam vuče krive zaključke, ona je bila portal njihov, sredstvo, "uređaj", njena ličnost i volja nije imala ništa s time, bila je potisnuta u nesvjesno.
Žensko ljudsko biće što čistije duše je vrlo jak portal kreativne božanske energije kojeg se u slučaju sotonizma može upotrijebiti kao eterna atomska bomba, odnosno jak generator niskih frekvencija. Kad se čiste i visoke energije ljudske duše transformiraju na nisku frekvenciju recimo pomoću sotonističkih rituala, ta energija je snažnija od energija iste frekvencije zbroja stotine "normalnih" ljudi, odnosno onih na nižoj i nečistoj frekvenciji duše, čija je svijest zaključana u tijelu. Princeza Diana i mnoge druge žene su im također služile kao takavi ogromno jaki portali.
Tim sotonističkim činovima hrane demone u sebi. Sotonisti su portali za bića nižih svijetova, iako oni to ne kuže, njihovi svečenici kuže ali imaju još manje svoje volje jer u njihovu ličnost najviše su integrirane ličnosti bića nižih svjetova koji ih kontoliraju. Usput ti sotonistički rituali spuštaju vibraciju kolektivne ljudske svijesti, zaključavaju je u materiju. Ritualna smrt Diane slomila je srca mnogih ljudi jer je bila jak simbol božanskog, oni su tu energiju dodatno pojačali i usmjerili, i to nas je kolektivno bacilo u velik ponor devolucije svijesti. I ima mnogo primjera tako kroz povijest. Radili su i rade svoje rituale s mnogim ženama i još gore nevinom djecom.

Ali nije sad to nešto s čim bi se mi tu trebali fascinirati i brijati na veličinu tih sotonista, oni su marionete, i da napravili su i rade najgore stvari koje je moguće i nemoguće zamisliti. Dobro je osvjestiti takve stvari ali nipošto ostat zavezan za to jer spuštaš frekvenciju sam sebi i hraniš njih. Ljudska duša bivajući svjesna takvih nevjerojatno brutalno niskih stvari propada, srce se raspada i kameni, stvara se taj neki energetski štit oko srca zbog koje postaje manje osjetljivo, emocionalno i duhovno tupo. Duša zbog svoje vlastite zaštite isključuje sebe iz tijela. Tak da nam netrebaju ta sotonistička sranja u svijesti.

Icke ima jako velik zadatak u puštanju tih sidra svijesti u kolektivan ljudski um, fascinira me snaga koju ima za obavljat taj zadatak. On mora osvjestiti ljude o svakom dijeliću nesvjesnog pakla u kojem žive, a opet mora imati jednako jaku silu da sve te osvještene digne gore u božansku ljubav da ne ostanu zaglavljeni u brutalnoj istini.

Ljubav je jedina istina, sve ostalo je obmana.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: David Icke

Post Postao/la luther7hrol »

Da, u biti je ona i druge žene koje su bile ili jesu još na takvim funkcijama, samo portal, one su odmalena odgajane i pripremane na najbrutalnije moguće načine isključivo za taj "posao". Nekako im najbolje sjedaju ljudi s plavim očima, jer marsovski geni koji su nosioci plave boje očiju kod bijelih ljudi očito jako pašu reptilima iz nekog razloga.
Arizona se svega počela prisjećati tek u kasnijoj životnoj dobi, kada je po prvi put u životu mogla razmišljati svojom voljom, a to se dogodilo jer joj je iznenada umro programator. Ona je jedna od tisuća i tisuća žena/djece žrtava američkog programa kontrole uma (tags: MK-ULTRA, Monarch). I onda mi netko kaže "koja zavjera"... :ymdevil:

Meni je mnogo bliži teistički satanizam u kojem se štuje Enki, Demon koji je spasio čovječanstvo prenijevši zapovijed o Potopu "Noi", zapravo jednom svećeniku u starih Sumerana, rekavši mu da pripremi barku i spasi što god može jer će "bogovi" spustiti vode na Zemlju i uništiti sva bića. Odvratna su mi ta ritualna žrtvovanja. Ali, po meni je mnogo gore praviti se da se ništa loše ne događa, po sistemu NewAgea: ne razmišljaj ni sekunde o ničemu negativnom i to neće ni postojati. To ništa ne rješava, po mom mišljenju na taj način razmišlja prevelika većina ljudi i zbog toga se ništa ne čini. Mislim da treba djelovati i pozitivistički, duhovno ali i fizički, širiti informacije, osviješćivati što možeš i stajati iza svojih uvjerenja ne bojeći se strahota koje se događaju posvuda, suprotstaviti im se tako da ti ne budeš dio toga, da budeš jak, svoja snaga i snaga svojih bližnjih.

Ja biram ne sudjelovati u ovakvom sistemu koliko je god to moguće. Želim biti neovisan da danas-sutra i svojoj djeci jednom mogu prenijeti čvrstinu, snagu i znanje da se pouzdaju u sebe i bliske i drage ljude, a ne da budu ovisnici o beskrupuloznom, hladnom sustavu osmišljenom da proizvodi polu-ljude, polu-terminale koji razmišljaju, slijede i konzumiraju ono što im isti odštampava putem masovne hipnoze...
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Ninti »

The People's Voice TV je zaživio - http://www.thepeoplesvoice.tv/watchnow
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Dr.Duke
rank2
Postovi: 49
Pridružen/a: 12.12.2013, 18:51
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Dr.Duke »

Nije mi taj icke nesto,previse generalizira i sve mu je teorija zavjere,u najvecoj tajni kaze "sve su religije iste i sve je to jedno te isto,krisna se prikazuje na krizu,sex se zabranjuje da se kundalini ne uzdigne...",bas baljezga gluposti,a ova teorija da sa mjeseca odasilju nekakve valove kako bi nas drzali u iluziji mi je malo glupa,ko da je to potrebno,otupljuju nas sa svih strana,24 sata na dan nas bombadiraju nebitnim stvarima i serviraju nam lazi,truju nam atmosferu i zrace nas mikrovalovima,sta je jos potrebno i ovo sa mjesecom?
Mislim,mogu vjerovat u svasta,vjerujem i da postoje ti gmazovi,al on bas zna valjat gluposti.
Music On World Off
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: David Icke

Post Postao/la luther7hrol »

Ne bih se tako zaletio s izjavom da je nešto glupost. Radije bih ostavio otvorene razne mogućnosti i bio zahvalan autoru što je dopustio da sagledam(o) i druge opcije, koja god od njih bila "u pravu". S Mjesecom nešto definitivno jest čudno, i Icke nije jedini s tom teorijom. Razumski, kako je moguće da Mjesec preklapa Sunce točno u bobu za vrijeme eklipse, i kako je moguće da je jedan prirodni satelit uvijek okrenut jednom stranom od Zemlje? Tako se prirodni sateliti ne ponašaju. Uostalom, iscurile su brojne slike Mjeseca, od kojih neke s tamne strane jedne sovjetske misije, na kojima se lijepo mogu vidjeti građevine odnosno grad na Mjesecu. [media]link[/media]

Ne kažem da sad treba gutati sve što Icke kaže da bi čovjek bio otvorenog uma, i sam Icke uvijek sugerira da čitatelj sam provjeri sve informacije razmišljajući svojom glavom, ali teorije su mu se svaki put pokazale jako točnima, za one koji imaju oči i uši za istinu i sami provjeravaju izneseno.

EDIT: Naravno, lako je upasti u zamku i shvaćati sve što on kaže doslovno. Većina nas niti nema "mogućnosti" odlaziti po arhivima i istraživati sami niti to svatko želi. Najbolje je otvoriti četvore oči i ostaviti otvorene mogućnosti. Ni ja se ne slažem s mnogim njegovim tvrdnjama, npr. meni je naročito zasmetao njegov stav o Indijancima i Dalaj-lami, kao i o hermetičkim Redovima; on u svemu tome vidi zavjere. Vjerojatno je od same prirode posla i sam postao paranoičan. No, zahvalan sam mu što mi je pokazao da svijet i nije tako bajkovito-slučajan kako svi mislimo i da se dok mi spavamo ne želeći misliti o tome, grozne stvari i dalje događaju. Također je pokazao i način na koji se te iste stvari mogu promijeniti: osvješćivanjem sebe, otvaranjem srca i disanjem ljubavi, i zato mu hvala.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Ninti »

“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: David Icke

Post Postao/la AFX »

Ima jedna zanimljiva stvar, malo tko ulazi u to ali većina rulje koja je na vrhu..dakle "vladajuća elita" dijeli jednu zanimljivu stvar..svi su "izgubili" dijete.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Ninti »

Zanimljiva izjava vezano uz AI – na 38:50 ak vam se ne gleda cijeli video..



Ako našu simuliranu stvarnost kontrolira AI iz 4te dimenzije (niže astralno područje), što bi bila napredna AI u našoj stvarnosti?

Može li uopće biti moguće da entiteti u astralnom svijetu koriste AI za komunikaciju/manipulaciju nama, slično OUIJA ploči?

Čak se čini da su AI videoigre (realities without active filtering) čisto igralište za OUIJA setup ->



Planiraju izdati novu verziju GTA sa izravnom AI interakcijom vrlo sličnom CITY DEMO, to bi značilo da milijuni ljudi (djece) komuniciraju s modernom verzijom OUIJA ploče širom svijeta
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: David Icke

Post Postao/la huana.meri »

ok je David, ali malo ipak preparanoičan...mislim da je teško biti u pravu na njegovom mjestu jer on zapravo pojma nema kako je nastao čovjek....
prića o reptilima, vanzemaljcima, sve stoji, o tajnoj eliti, sve, ali ispričana je od njega bez spoznaje nastanka nas, hibrida, bez spoznaje postotka koliko smo mi zapravo oni, i bez kontrole, sa slobodom koju imamo, što smo u stanju...
teško je moguće da neka elitica nama vlada pod patronatom nekog iz druge galaksije, vrlo je vjerovatnije da taj ko nama vlada ovako ofrlje, ima da nahebe prvi kad ćaća sleti nazad u svoj mali biološki raskoš, savršeno biće nema izbora, oo je program, samo mi imao slobodu, ali ju nismo dobili nego uzeli, ukrali, ili počeli koristiti a bez dozvole....
vrlo zamršeno po meni ali sam nekako siguran da naša elita koju spominje David najčešće, nije sretna sa svojim životima, pa kakva je to onda superiorna elita, oni ili robuju svevišnjem, ili strahuju od njega, tako da treba svako ponaosobno načiniti razliku, jedino što nas nikada neće biti dovoljno da izrojimo promjenu, jer smo genetski prepodobni za malverzacije, manipulacije...treba se s tim pomiriti, živimo na planeti debila, glupana, idiota, konzumerizma, a ne u suživotu s produhovljenima...
u boga se nevjeruje, njega ili poznaš kroz pismo, text, ili nepoznaš...
može ti se sviđati, kao neka boja, voće, i nemora, a nije ni jedini....
život je u našim rukama, zaista, samo ga treba uzeti i komandirati samostalno....previše se odrasli danas na nekoga moraju oslanjati, kao da smo svi djeca, to je problem....
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori