David Icke

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Devil'sChase »

Žalosno je što neki jako dobro i sami znaju u sebi da je to istina, no i dalje će se držati "bojanke" i oslanjati se na svijet koji im je nametnut...
Avatar
Ruskinja
rank3
Postovi: 88
Pridružen/a: 12.12.2012, 13:37
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Ruskinja »

Ja sam "pala" na Ickea, dosta toga mi se čini realnim o čemu priča.
Oni koji vjeruju da postoje glupa pitanja, sada ću postaviti jedno takvo: Da David Icke propovjeda čistu istinu, zar ga ne bi već odavno ubili? Ili bi doživio kakvu "slučajnu" prometnu nesreću? Ipak malo pomalo utječe na određen broj na Zemlji.
Beyond Ra je napisao/la:Citat Ickea: «Ta preobrazba nije možda, nije nešto što bi se moglo dogoditi ili za što se mi nadamo da će se dogoditi budu li stvari išle po 'planu'. Događa se sada, i moć i brzina promjene postat će sve veće i očiglednije. Ono što vidite posljednji je očajnički pokušaj 'Matrixa' da zaustavi neizbježno, to je sve. Preobrazba iz zatvora u raj gotova je stvar.»
Ovo, koliko god zvučalo savršeno, kao i propovjedi male bake Keishe (little-grandmother-kiesha-crowther-t1655.html), ali također i forum teme: Promjene vezane uz simbol 2012. (promene-vezane-za-simbol-2012-t1513-10.html) o tome da je ova godina ključna i da se mijenja kolektivna svijest čovječanstva i da se približavamo samom vrhuncu, jednostavno u to ne mogu vjerovati. Veseliti ću se veoma ako zaista nastupe takve pozitivne promjene, ali od kad sam živa stalno se najavljuju neka događanja koja će promijeniti svijet, smakovi, nove nade, vrhunci svega i svačega i sl., a sve je i dalje crno-bijelo. Puno nas je, svatko brije neki svoj film, ja trenutno imam interese vezane uz teorije zavjera i težim ka svojem putu produhovljenosti-"mijenjam svoj svijet". Druge peru slični interesi, ipak je svjetska kriza, ljudi žele pobjeći iz stvarnosti u traženju spasa i kolektivnog osvještenja. Treči pak imaju neke sasvim druge interese: novac, moda, put ka sreći na xy način... Ono, neki će se osvijestiti (svatko na svoj način), drugi (u ovom životu) neće, Zemlja će uvijek imati neki svoj ciklus, sadržavati dobro i zlo, tako da svaki pojedinac (da, koji je ustvari Jedno) će se razvijati individualno na svoj način i proživljavati iskustvo čovjeka - tako ja barem gledam na stvari.
Teoretski da se desi ta neka promjena i kolektivna osvještenost - izlaz iz matrice, što se zatim dešava? Happy end? Svi smo sve spoznali, nema više potrebe za razvojem jer smo dosegli svoj vrhunac, Jedno se ujedinilo i nema više što podučavati...
Molim vaša mišljenja i javnu diskusiju o tome
Neki ljudi su tako siromašni, sve što imaju je novac.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Umjesto da se pitamo zašto icke nije mrtav, možda bi se trebali pitati dali je racionalno odbaciti sve te silne stvari koje govori zbog jedne pretpostavke da bi onda trebao bit mrtav. Takva reakcija mi se čini kao overload intelekta s previše novih i neobičnih informacija, i zato jer nemože integrirati odbaci sve skupa. Ne čini mi se nikako rješenjem. Ako već nešto odbacujemo kao mogućnost onda mislim da bi to trebalo napraviti svjesno s nekim bar racionalnim razlogom.

A to pitanje zašto icke nije mrtav može imati milijon i jedan razlog, a neki od njih su za večinu ljudi nepojmljivi i stoga neprihvatljivi (kao uostalom i ono o čemu govori)...

npr. jedan razlog: ako stvarno kuži božansku ljubav o kojoj priča, a mislim da on kuži to jer zrači to, zrači ogromnu snagu kroz zlatnu auru, onda ga štite ni manje ni više nego božanske sile :), i time to stvarno mislim, al znam da večini ljudi to neće značit nikakav razlog jer ne kuže te sile.

jedna od mogućnosti je i da ickea vozi produhovljeni reptilski duh i da mu to daje dosta prednosti nad "običnim smrtnicima", možda se varam. možda je neka duša iz sedmog denziteta s tko zna kakvim sve astralnim i eternim zaštitama. možda ga puštaju na miru jer generira i dosta paranoje i straha... ima mnogo autora koji pišu o stvarima kao i on samo što on najširije obuhvača sve u cjelinu, nemogu oni smaknuti baš svakoga tko im zasmeta, milijon je mogućih razloga, ali da bi tek ickeova smrt potakla istinitost njegove priče, to mi ne izgleda baš racionalno.

_______________________________


Zašto nemožeš vjerovati u promjenu, na bolje? u ljubav prema svemu, životu? sebi? Jel može nekako naškoditi? kao da svojim brigama, zatvorenošću i agresijm nešto postižemo osim stresa i bolesti.

usudi se sanjati, jer to nije san, to je put srca kojim moraš ići jer zato postojiš

Sve u svemiru ima cikluse, i zemlja je sada u prijelaznoj točci jednog velikog ciklusa, i ta transformacija će jednostavno probudit duh u materiji jer energije kojima je zemlja sada izložena vibrira više, iznad praga 3d percepcije, a kad se taj proces završi svi ljudi će lako moći uočiti da su ljubav, pa je zbog toga potencija promjene na bolje ogromna. Dakle to je ono što se zemlji dešava i što je njezina sudbina, i naša, zbog okolnosti i prirode čovjekovog bića, i zato jer je to tako kozmički zapisano, dodatnih razloga je zapravo suvišno tražiti.
E sad individualno kak će to kod koga ići je jako relativno za govoriti. Svatko od nas ima svoju životnu priču koju živi ali svejedno se svatko od nas nalazi usred te promjene. Možda ta promjena niti nije za večinu očiju duša koje sad žive nego jednostavno samo za one rođene u novom vremenu, u smislu percepcijske promjene. Uglavnom proces promjene će jednom završiti a duše koje nisu dovršile lekcije u svladavanju materijalnog sve manje će se reinkarnirat na zemlju, ima beskonačno mnogo svjetova drugih.

i zato jer je sve ciklično a ne linearno, logično je da će se zemlja jednom vratiti opet u tamu, al sad je vrijeme njenog prolječa. Osobno smatram da po vremenskoj skali evolucije (što je također fraktalna veličina) zemlja "pada u crnu rupu" (to je ona timewave zero teorija od t. mckennae), ubrzava se u beskonačnost, ne destrukciju nego beskonačno brz razvoj dok se ne sjedini s izvorom.

Vrhunac evolucije i smisao života nije spoznati božansku ljubav, sebe, to je po meni tek uvijet za život, stanje svijesti koje bi trebalo biti po defaultu, početna točka za život vrijedan ljudskog bića. Svi već jesmo sada ostvareni, i sav život koji postoji, ali to duhovno ne uspjevamo vidjeti, još... nije razvoj cilj, isto kako nije cilj roditi se, razvit tjelo i umrijeti nego proživjeti život, dobiti novo iskustvo života. Smisao pjesme je sadržaj pjesme, ne njen početak i kraj.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: David Icke

Post Postao/la WIZARD »

i uze nam coek i majicu i podlogu za motanje :bigsmilee: :p
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Ninti »

David Icke ima novi projekt koji ne mogu a da ne spomenem ovdje :)
Zove se Peoples Voice i to bi trebao biti mainstream televizijski program sa studiom u Londonu, nešto kao alternativa BBC-u i ostalim ms kućama.
NAime pred koji mjesec Icke je poslao poziv ljudima da doniraju kako bi mogao skupiti dovoljno sredstava za takav ogroman projekt. Suma novaca koja je bila postavljena kao cilj iznosila je £300.000. To je jako puno, ali navodno i jedini način na koji bi i mogli konkurirati BBC-u i ostalima.. Skupili su i više u vrlo kratkom roku. To govori o činjenici da Icke ima jako velik broj ljudi koji ga podržava, a i da su ljudi zreli za takav projekt - dosta im je javne televizije koja 'proizvodi' vijesti..
Po mom mišljenju to je bio logičan slijed događaja kod Ickea i mislim da nema bolje osobe za takav projekt.

[media]link[/media]

Uglavnom oni sad traže ljude koji bi izvještavali iz svih dijelova svijeta, dali svoje ideje za program

[media]link[/media]
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Ruskinja
rank3
Postovi: 88
Pridružen/a: 12.12.2012, 13:37
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Ruskinja »

Kul! Zanimljivo...
Nadam se da će nas David nastaviti ugodno iznenađivati :)
Neki ljudi su tako siromašni, sve što imaju je novac.
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: David Icke

Post Postao/la luther7hrol »

David Icke je relevantan autor i sve nas je zadužio na takve načine kakve nećemo još dugo, dugo moći shvatiti. Odradio je i radi lavovski posao. Oni koji mu se smiju jer se boje da bi njegove "teorije" mogle uzdrmati njihov mali, sigurni svijet u kojem je sve predodređeno, najčešće su isti oni koji su na forumima najglasniji dežurni skeptici, napadaju ljude otvorenog uma, a u isto to vrijeme nisu pročitali niti jednu Davidovu knjigu. Ja sam i sam, prije čitanja "Najveće tajne", shvatio mnoge stvari intuitivno, a Icke mi je ponudio razrješenje tolikih nedoumica. Nije Icke jedini s ovakvim "teorijama", čitatelji Castanede znaju da su indijanski čarobnjaci u stanju vidjeti te "pozadinske" entitete, u obliku šišmišolikih reptila s krilima; don Juan ih naziva "los voladores", što znači "letači". Ta bića izgledaju skroz tamna (neka od njih), izgledaju kao sjena prikačena na čovjeka, visine od oko tri metra. Oni se hrane našom svjetlošću, a privlače ih niskofrekventne emocije poput straha. To objašnjava toliko mnogo viđenja "duhova", "zlih entiteta" i slično.

Demoni su nešto drugo, mislim da su oni organska bića od krvi i mesa, koja dolaze s Oriona na Zemlju putem astralne projekcije, iako ponekada i teleportacijom. Vrlo su moćni i neki žive preko 60.000 zemaljskih godina. Vjerujem da su nas oni kreirali ovakvima kakvi jesmo, još u starom Sumeru, putem genetske modifikacije (Adam Kadmon, rebro i Eva).

Oni koji su u hermetizmu dobro znaju da su demoni itekako stvarni. Oni drugi zatvorenog uma, vole im se izrugivati pozivajući se na nebuloze tipa "to nije znanstveno dokazano".
To što netko nije sposoban svojim umom shvatiti da ne postoji čvrsta stvarnost, (atomi NISU čvrste stvari), niti elementarne postulate kvantne mehanike, ne čini kvantnu mehaniku, vibracijski poredak niti tajne hermetizma manje vjerodostojnima. Baš naprotiv... :D

Edit: za sve skeptike i "nevjernike" :) ...
Ukucajte "illuminati naopako u browser: ITANIMULLI.com i provjerite koja stranica
će vam doći, a onda nam svima ovdje pokušajte na "znanstven" način dokazati
da je to "slučajno"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Devil'sChase »

Svaka ti pohvala za otvorenost uma :thumbsup: genijalan post :bigsmilee:
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: David Icke

Post Postao/la luther7hrol »

Devil'sChase: najljepša hvala :)

Pogledajte ovo ako niste, o tajnoj povijesti Afrike (i svijeta) i vanzemaljskim entitetima iz perpektive Zulu šamana. Ima dosta materijala i dugo traje, ali nećete se pokajati ;)

Dio prvi:

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=4apWOUNOx64

Dio drugi:

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=va4V1SA2eyk
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: David Icke

Post Postao/la Gadgadni »

Odlicno...jako jako davno sam to gledao' izgleda da cu ponovit i danas na ovaj kisan dan

David Icke Reptilian Agenda Prevedeno srpski/hrvatski, ako pomogne nekome, ali samo jedan dio :)

http://www.youtube.com/watch?v=JNbgn74p ... 0877CA1CB3
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Odgovori