Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Uranija »

(Ne naidjoh na topik o Kieshi pa ako mi je promaknuo slobodno brisite, premjestajte, sto god.. :) )

Mislim da bi svaka rijec bila suvisna pa se odmah bacamo na video

[media]link[/media]
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Avatar
skugee
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 20.02.2013, 20:54
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la skugee »

Super je ženska, jako emotivna. Uvijek me zanimalo kako to izgleda- vidjeti energiju drugih živih bića.

Što se tiče teme koju je dotakla o planetu počeo sam pisati podugačak tekst, a onda shvatio da imam video utjecajnije osobe koja se bolje izrazila od mene...sa malo humora :)

[media]link[/media]
“The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.”
― Marcus Aurelius
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Uranija »

Ne znam je li do mene ali ja ne vidim videe unutar posta :sad:

Ako ti nije tesko baci link, bas me zanima o cemu se radi
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Avatar
Beli mag
rank4
Postovi: 124
Pridružen/a: 15.01.2012, 22:43
Ima zahvala: 34 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Beli mag »

Što se tiče Kieshe, nisam siguran koliko je autentična u svojim naumima. Kao prvo, masno naplčačuje svoja predavanja i seanse, kao drugo poziva se kao shaman Indijasnog plemena Sioux, a ako znate iti malo kulturu indijanaca znate isto tako da oni nemaju shamane već "medicine man-a" i taj posao uvijek obavljaju muškarci. Drugo, sami Siouxi su poslali prosvjedno pismo da nikakva Kiesha nikad nije bila u njihovom plemenu niti je dobila odobrenje da širi njihovu riječ. Unatoč što zvuči božanstveno, što priča prelijepo, pazite se lažnih proroka...
Konstruktivna pitanja smetnutih umova
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Uranija »

Auch, hvala na upozorenju.
Iskreno, nisam isla dublje u autenticnost, dobila prije par dana link i bila zacarana njenim umirujucim glasom :) U svakom slucaju vjerujem da je danas lako prodati pricu na internetu ali bez obzira bila ona autenticna sto se tice plemena Siouxi i shamanizma ili ne mislim da zena salje pozitivnu i inspirirajucu poruku i to je sasvim dovoljno :)
Zadnja izmjena: Uranija, dana/u 26.03.2013, 17:01, ukupno mijenjano 1 put.
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Uranija »

hahah George kralj... izvrstan je. ^:)^
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Zvuči božanstveno zato što jest božanstvena, zrači čisto Gaino srce, koje zbog našeg ponašanja pati nadnaravne patnje, trpi jer nas voli toliko jako, ima vjeru u nas da ćemo se promjeniti, inaće bi nas već odavno uništila. Istina je sve što je rekla Kiesha. Njena ličnost potpuno je nebitna, ona je samo kanal za poruku, konektana duša.

Kiesha je izgleda od rođenja duhovno i energetski probuđena a osobnošću duše blisko povezana s Gaiom. Sada već ima mnogo probuđenih duša, i bit će ih još više. To "proricanje" je osjećanje i duhovno znanje, ja bi reko isto sve šta i ona.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Ruskinja
rank3
Postovi: 88
Pridružen/a: 12.12.2012, 13:37
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Ruskinja »

Da li govori istinu, saznati ćemo kroz ovih nekoliko godina ;)
Neki ljudi su tako siromašni, sve što imaju je novac.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Devil'sChase »

Sad oko ovoga dali je to sa indijancima istinito ili ne se isto ne može uzeti zdravo za gotovo, jer u praksi se pokazalo da često netko kome nešto ne paše, da odmah napravi nekakvu kontru, izmisli nešto da bi opovrgnuo sve to. Možda su stvarno indijanci poslali to pismo žalbe, a možda je to netko drugi napravio/izmislio. Tko će da ga zna. I sad bila bi tu dvoumljenja dali je ona pravi ili lažni prorok, uopće nije bitno, zato što ona govori istinu, nemoraš biti prorok, niti ti ne treba prorok da bi skužio da se zemlja uništava i užasno zagađuje, niste sigurno nikada pomislili koliko je živih organizama otrovano/ubijeno kako bi vi imali tipkovnicu po kojoj sada pišete. A onda zamislite kakvo je tek stanje sa naftama, radioaktivnim otpadom što UNove snage i amerikanci odvoze u afriku i odlažu u prirodu. Ima toga abnormalno više nego što možete zamisliti. Hrelićevo smeće od cijelog Zagreba koje se nakuplja godinama, godinama i godinama, nije ništa naspram onome za što su velike kompanije u stanju napraviti za jedan dan. Sve se slažem s njome. Ne moraš biti nikakav duhovnjak niti išta slično da bi skužio da je ovo istina sa svijetom što se dešava i kako ljudima treba promjena...
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Little Grandmother (Kiesha Crowther)

Post Postao/la Uranija »

Kao sto Devil's Chase veli, tko ce ga znati, svatko vuce na svoju stranu, otkud da znamo da je protest plemena autentican? Brisem brze bolje iz tog zacaranog kruga i jednostavno uzivam i upijam motivaciju, tko zeli neka prihvati i prenese poruku a skeptika ce uvijek biti. U danasnje vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi sve ide malo sporije, ali treba nam ovakvih proroka, sve vise i vise, sami sebi i unutar sebe trebamo biti proroci i mijenjati.
''Change is coming through my shadow.''
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Odgovori