Fluor - druga strana fluora -

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Fluor - druga strana fluora -

Post Postao/la luther7hrol »

Red, hvala ti na ovoj temi. Meni je taj fluor jeziv. Iskreno, nema ti smisla ništa ni pokušavati objašnjavati takvim osobama, koje su toliko slijepe i ispranog mozga da ne vide ništa osim onih dogmi koje su im indoktrinirane duboko u njihovim prekalcificiranim epifizama. S takvima se sukobljavam svakodnevno, oni me stalno pokušavaju diskreditirati s aluzijama na "ekstremnost", ali to mnogo više govori o njima samima, a ne o nama.
Dovoljno je da te proklete kemijske paste za zube previše približiš grlu pa da vidiš kako se tijelo bori da ih ispovrati. Mi nismo došli na ovu Zemlju, da bismo slijepo poslušno kupovali nečije otrovane nusproizvode i time trovali i našu djecu da bi i oni bili poslušni robovi i "uzorni (malo)građani". Sila koja nas je stvorila, dala nam je u nama i izvan nas, sve što nam je potrebno. No, uvijek su postojali i postojat će dežurni "konvencionalci", koji će slijepo slijediti nametnute logike umjesto što će pokušati misliti svojom glavom, ili, još manje vjerojatno, pokušati OSJEĆATI ono što jeste.

Kada mogu, ja uzmem Urtekram, ali isto tako često si slažem svoju pastu za zube. Lako je: dodaš žlicu kokosovog ulja i dvije žlice sode bikarbone. Unutra kapneš jednu ili dvije kapi eteričnog ulja paprene metvice, i imaš "profi" pastu. Ili, jednostavno pomiješaš neema, malo himalajske soli i vode i pereš zube tim. Zubi su mi otkad ne koristim kemijske paste, jako zahvalni, sjaje se i prestali su propadati. Još samo da je naći nekog normalnog zubara koji ne uvaljuje živu u kanale, ehh... to je drugi par opanaka! :ymparty:
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Fluor - druga strana fluora -

Post Postao/la Devil'sChase »

Možeš :D , traži zubara da ti umjesto amalganskih plombi stavi bijele kompozitne, jest da ce ti nasrat kako je amalgan 500 puta bolji i kvalitetniji i kako bolje drzi, pa na to se samo nasmiješ šaljivo, jest da ces morat nesto platit za te plombe no mislim da nije puno.
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Fluor - druga strana fluora -

Post Postao/la luther7hrol »

Devil'sChase je napisao/la:Možeš :D , traži zubara da ti umjesto amalganskih plombi stavi bijele kompozitne, jest da ce ti nasrat kako je amalgan 500 puta bolji i kvalitetniji i kako bolje drzi, pa na to se samo nasmiješ šaljivo, jest da ces morat nesto platit za te plombe no mislim da nije puno.
E, hoću, morat ću. Iako sam našao fenomenalan recept za potpunu regeneraciju i restore zubiju na prirodan način, pomoću sunčane šljivovice i spaljenog šljivinog drveta, nabavio sve sastojke, ali nemam kamin :( niti strpljenja :)

Obrati pažnju na ovu drugu metodu, ovu opasnu, sa supercharged salt, brr... :-o

http://www.healingteethnaturally.com/ja ... edies.html

Jedini je moj strah, da mi ne stavi nešto u kanal koji popravi, osim same plombe (za bijele znam da su manje toksične) što bi moglo sadržavati neki otrov ili živu, jer ja sam čuo da holistički sve to izvade što ovi konvencionalni stave, jer je kao jako štetno. Kako biti siguran? A otići ću morati :((
Odgovori