Vanzemaljci

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
Ruskinja
rank3
Postovi: 88
Pridružen/a: 12.12.2012, 13:37
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Ruskinja »

Ovo mi je dalo ideju: svi forumaši koji meditiraju, mogli bi se jednom dogovoriti i u isto vrijeme meditirati! Poslije to komentiramo...
Možda se ništa spektakularno ne bi dogodilo (male šanse su za mene - ja sam apsolutna početnica koja ni ne zna da li to još dobro radi), ali mislim da vrijedi pokušati!
Neki ljudi su tako siromašni, sve što imaju je novac.
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Psychonaut »

Devil'sChase je napisao/la:Uff... Jako luda priča :) Mnogo ljudi danas se bavi istraživanjima takvih stvari, gledam i po tv-u sam vidio, a i po internetu. Za ozbiljno, arheolozi i antropolozi. Pa nalete na svakakve iskopine, povezanosti i dokaze za razne lude stvari. Evo ove su mi jedne od najluđih :) Čitao sam po blogovima i nekim stranicama, ali se stvarno ne mogu sjetiti di točno sad, pričao je neki arheolog kako mu je bilo zabranjeno išta o tome govoriti bilo kome, i sve te top secret fore, ali neuspjesno je zataskivanje, jer nisu uvijek arheolozi nasli to nego i neki obicni ljudi slucajno, pa je odmah sve na internet pusteno.

slika
slika
slika
Mescini Photoshop :psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Može biti, čuj... Nemam ja dokaza da je to zaozbiljno... Ali, oš reć da su onda sve ove ostale slike na internetu isto photoshop? Ako je fotošop, onda su se ljudi previše trudili pisati razne priče, da bi zajebanciju napravili. Jbg. Ali, ja mislim da je stvarno moguće da su našli takve kosture. Oću reć, zakaj nebi bilo moguće?

Edit: @Shroomko, ima slika po internetu kolko oćeš, ima raznih stvari ne samo ovih izduženih lubanja. Ali mislim da bi sve to skup zaslužilo jednu cijelu novu temu, bilo bi previše da tu sad posebno raspravljamo o ovima, pa ovima, pa jos onima, bilo bi fora neki podforum imati za sve ovo, budući da je tema banula u zadnjih par dana i onda tam otvarat teme posebno za svake ovakve stvari.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Ninti »

Icke to zove sendvičem - ubaci se jedna istina i hrpa laži i onda ljudi više ne vjeruju u ovu istinu :)
Dakle definitivno vjerujem da su giganti postojali ali gro ovih slika ti je fotošop, jer je bilo natjecanje gdje su izložene neke od njih - to je sve igra kaj ćeš

Nego eto pregledavala ja malo svoje fotke i naiđem na jednu gdje se vidi nešto - vjerojatno nije ništa, al svejedno ću zakačit, možda netko zna zašto se to vidi i jeli avion, prašina igra svjetlosti.. Jedini edit na slici je ovaj krug i izrezala sam svoju malenkost sa dna fotke. :ymparty:

slika

Evo još jedne gdje je bio potpuni mrak pa je moj dragi bezveze okinuo i vidi ovo hrpetina orbova.. ima takvih fotki više, al uvjek bude jedan - dva, al ovdje je hrpetina..!
slika
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la oseloth »

Ovo gore je avion a ovo dolje ili prašina blizu objektiva ili zna biti voda osuđena na objektivu.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Ninti »

Ovo je priča Stana Romaneka, zanimljiv lik kojem se dogodilo gotovo sve što se moglo desiti vezano za UFO fenomen :D U svakom slučaju, jedna od jačih UFO priča.
Dali je istina il hoax, procijenite sami.

Traje sat i 53 min, priča šta mu se sve događalo i potkrepljuje dokazima od recimo dosadnijih prema zanimljivijima..

[media]link[/media]
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Gadgadni »

Tjedni pregled ufoovowa :thumbsup:

https://www.youtube.com/user/HawkkeyDavisChannel

Ako ovako nastave bit ce ih vishe i od ptica :p
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Ruskinja je napisao/la:Ovo mi je dalo ideju: svi forumaši koji meditiraju, mogli bi se jednom dogovoriti i u isto vrijeme meditirati! Poslije to komentiramo...
Možda se ništa spektakularno ne bi dogodilo (male šanse su za mene - ja sam apsolutna početnica koja ni ne zna da li to još dobro radi), ali mislim da vrijedi pokušati!
Takvo nešto i rade ljudi danas, prvi puta jednu od sličnih metoda sam vidio u dokumentarcu sirius od štefa greera. Naime skupljaju se ljudi u grupama i odlaze po noći u šume, pustinje, obale odakle se jasno vidi svemir, sjednu u krug i kada stišaju um, koncentriraju svoje misli svi zajedno na rekao bih odašiljanje jednog jedinstvenog "elektromagnetskog vala" pozivnice za izvanzemaljska bića. Pa tako se stvore 2, 3, 4 ili više njih iznad njihovihh glava u svemiru i onda ponekad fotografiraju ili snime odlicnim kamerama.
Evo linkuše
http://kickass.to/sirius-documentary-20 ... 85679.html
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la gotta »

sinoć oko pola noći, primijetila sam nešto na nebu. Kako spavam okrenuta prema velikom prozoru, jedna mi se zvijezda činila malo drugačija od ostalih. Gledala sam u nju i ona je lagano kružila na istom mjestu. Činilo se kao da su spojene 3-4 zvijezde. Pratila sam ju kroz 15ak minuta.
Nakon par minuta, ona je jednostavno nestala. Mislila sam da zabrijavam, ali u jednom trenutku se pomakla više od samog kruženja na mjestu.
Ponovno se pojavila...i ponovno nakon određenog vremena nestala.
Nakon tih 15 minuta, nestala je u potpunosti i više ju nisam vidjela.
Uopće nisam znala gdje napisati ovo što me zanima, ne bih htjela otvarati nove teme, stoga mi se ova tema činila nekako najprikladnija.
Prošlo ljeto se dogodilo isto i moji su mi rekli da sam spremna za Vrapče :))
Može li to biti kakav objekt koji služi za kakvo istraživanje ili štogod treće?
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
cof
rank3
Postovi: 83
Pridružen/a: 09.03.2015, 01:45
Ima zahvala: 95 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la cof »

Ljepota misterija. Malo je relevantnih i neoborivih cinjenica, ali ih ima.
Na rubu znanosti, spominje slucajeve jugoslavenskih pilota koji su susreli nlo. Zatim je vrijedna spomena drakeova jednadzba koja govori o vjerojatnosti postojanja inteligentnog zivota u vidljivom svemiru. Kad se prica o nlo-ima, alienima, ima puno toga sto nije kategorija vrapce :)
Svi smo mi bar jednom dobili po guzici od majke prirode :D :D
Odgovori