Terence Mckenna

Svakog dana, novo otkriće
perke
rank3
Zahvalio/a: 9 puta
Prim. zahvala: 25 puta

Re: Terence Mckenna

PostPostao/la perke » 06.02.2020, 15:36

Spunk je napisao/la:Ovi savjeti i obrazlozenja mi zvuce kao silovanje sebe. A i biljke.
Zar se zivot svodi na psihodelicna iskustva???
Imao sam biljku koju sam kroz klonove dugo drzao. Kad bi ju zapalio, lagano, razblazila bi me cijelog, zivot bi mi skocio i postao ugodan, ne bi bio nadrkan, uvjek bi nesto činio, uglavnom na neuobicajen nacin, osobe pored(zena i djeca) bi gustale sa mnom, zajebancija... I to trebam odjebat da bi se svako malo zatvorio u mrak, prepusavao se i bavio se nekim tamo kretenom, sobom. A zivot mimoilazi...
Brate, zbilja nista o njemu neznam i mozda sam u krivu, ali ako je u stanju tako sto reci, po meni je on nista drugo nego - svecenik.

Bravo! U potpunosti se slazem sa tobom, ja sam takodje neko ko kad koristi kanabis postaje druzeljubiviji. Prevelike doze me samo uspavaju. Ali kad god je bilo neko drustvo, pa cak i kad sam sam sa zenom, kad dunem, rasprdim se, samo bih pricao i definitivno postajem centar desavanja, zbijam sale non stop i svi se oko mene smeju. Travu sam pusio 7 god za redom, svako vece, i u jednom momentu vise nisam video poentu. Napravio sam pauzu od skoro dve godine. Sada to uopste nije slucaj. Sad pusim par dana, pa par ne i tako u krug. Zivot i obaveze ne trpe i idu normalno, uvek su i isle. Odgovornost postoji. Sto se tice samih psihodelika, na mene trenutno ostavljaju dobar utisak, inace sam pozitivan i ovo mi samo pojaca moj personalitet i karakter. Poslednje jedenje pecuraka od pre neki dan (bacio sam report) je delovalo na mene tako da smo zena i ja vristali od smeha satima. Sprdali smo se kao nikada pre.

Natrag na “Znanost, kultura, misteriji, tabui, istraživanja, teorije, knjige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.